Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek tehetnek róla a...

Szerintetek tehetnek róla a lányok, nők hogy a férfiak nem merik megszólítani őket ha nem ismerik őket?

Figyelt kérdés
Szerintem igen.Mert van olyan hogy egy nő elég durván utasítja el a hozzá közeledő férfit,ami nyomot hagy a férfi lelkében és legközelebb nem meri megszólítani a nőket.Én is megkaptam már párszor ha odamentem egy lányhoz hogy kopjak le meg tűnjek el.Persze nem érdekelte őket hogy ez nekem hogy esik.Jó lenne ha bármelyik lányhoz oda lehetne menni az utcán és nem kéne attól félni hogy le fog égetni.Mert az elutasítás sem baj,ha kedvesen normálisan utasítanak el.Lesz olyan valaha hogy félelem nélkül oda lehet menni egy lányhoz az utcán?
2019. nov. 21. 11:32
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
74%
40-es. Nekem van jó tapasztalatom is. Kutyával csomaggal utaztam és volt egy huszonéves srác, aki a peronig kivitte a cummomat. Amikor falevelet sepertem, 17 éves srácok mondák: " csókolom, bocsánat, hogy beletapigálunk a munkájába." Nekem kinyitják az ajtót, velem viccelődnek és én tudok a bámuló, legelő munkásokhoz is két jót szólni, mosolyogni akkor is, ha miniszoknyába vagyok. Nem szoktam félni attól, hogy megerőszakolnak. Nem minden férfi potenciális megerőszakoló, csak mert kifejezi udvarias vagy szellemes módon az érdeklődését. Lehet hárítani finoman, hogy ne gázoljunk a lelkébe. Mondom ezt én 37 évesen.
2019. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
0%
Igen, bőven tehetnek róla.
2019. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Abszolút tehetnek róla.
2020. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!