Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek tehetnek róla a...

Szerintetek tehetnek róla a lányok, nők hogy a férfiak nem merik megszólítani őket ha nem ismerik őket?

Figyelt kérdés
Szerintem igen.Mert van olyan hogy egy nő elég durván utasítja el a hozzá közeledő férfit,ami nyomot hagy a férfi lelkében és legközelebb nem meri megszólítani a nőket.Én is megkaptam már párszor ha odamentem egy lányhoz hogy kopjak le meg tűnjek el.Persze nem érdekelte őket hogy ez nekem hogy esik.Jó lenne ha bármelyik lányhoz oda lehetne menni az utcán és nem kéne attól félni hogy le fog égetni.Mert az elutasítás sem baj,ha kedvesen normálisan utasítanak el.Lesz olyan valaha hogy félelem nélkül oda lehet menni egy lányhoz az utcán?
2019. nov. 21. 11:32
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Most akkor kinek a lelkét nyalogassuk? Ha én megértem szerencsétlen srác lelkét, akkor ő is értse meg, ha esetleg egy hölgy durvábban utasít neadjisten el (netán ennek is előzményei vannak és ezáltal okai)...

Mi lenne ha ámblokk megértenénk az ember lelki világát, mit miért és hogyan tesz és akkor nem egymásra mutogatva mosnánk kezeinket magunk felett, hogy mindenki hülye és hibás csak én nem, mert az én lelkemet senki nem nézi? Miért én nézem (azaz te) a másik lelkét?

2019. nov. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
38%

Már jó párszor volt erről szó itt.

2 alapvető indok van:

1: Egyenjogúság. Változó korban élünk, még nincsenek határozott illemszabályok.

2: Általános elbutítás. "Jó fogyasztó, jó szavazó".

Ehhez butának kell lenni, képzetlennek és boldogtalannak.

2019. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
33%

Jó ez a várjuk a jeleket dolog, de bizonyos férfiaknak soha nem lenne nője ha arra várna. Igazából ez egy ilyen játék. Én megjartam már mindent, amire rajottem hogy egy dolog számít csak, a külsőségek, ha jól nezel ki bizonyos nők zaklatnak a szemeikkel, külföldön a számodat is elkerik (olyan csaj, aki itthon full top kategória és le se szarna akárhogy nézel ki, mert itthon hercegnőnek képzelni magát) , ha szarul fintorognak, és kigunyolnak, megalaznak és itt ugyanarról az emberről beszélünk, jelen esetben magamról, szóval nem számít semmi más az elején csak a külső.


"Persze nem érdekelte őket hogy ez nekem hogy esik."

Még jó, ezen a világon mindenkit csak saját maga érdekel.


"Lesz olyan valaha hogy félelem nélkül oda lehet menni egy lányhoz az utcán?"

Van most is, ha a másiknak tetszoen nézel ki.

2019. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
8%
"csak a külső." Mindig a külső számít. Valószínűleg a kérdező nem néz ki valami jól ezért koptatják le.
2019. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
85%

Őszintén ne is szólítsanak meg, ne is jöjjenek oda...

Ha csak úgy random odamész valakihez, az akkor is púp lesz a nő hátán ha nem küld el melegebb éghajlatra.

2019. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó: Miért, szerinted a szórakozóhelyek többsége és a fesztiválok miről szólnak? Pontosan erről, hogy ránézésre random odamész valakihez és reggel otthon nála vagy a sátrában ébredsz fel egy szórakoztató éjszaka után. Ez megy mindenhol ha jobban körülnézel és nem valami újkeletű dolog. Most az, hogy vannak akik az utcán is ezt csinálnák semmin nem változtat, max. azon, hogy legalább nem fog mindenki olyan savanyú, mélabús ábrázattal járkálni mintha atomháború lenne. Mert legalább reménykedhet, hogy hátha horogra akad neki is valaki valamelyik nap. Az meg nem tudom miért baj, hogy mindenki boldog szeretne lenni, mindenkinek joga van hozzá akár lányról, akár fiúról beszélünk. De lehet felőlem idősebb nő/férfi is, ugyanúgy joga van hozzá. Ha ezt valaki tagadja az csak üres képmutatás, megjátssza magát, holott lehet pont neki van a legnagyobb csaj/pasihiánya. Nincs olyan, hogy valaki púp valaki hátán vagy ha Te így gondolkodsz, akkor az egy elég szánalmas, önző és igazából kellemetlen emberrel utal. Plusz évekig se szenvedjen senki mert valaha valakit nem kapott meg, runaway train never going back, wrong way on a one way track. Az elszabadult vonat sohasem jön vissza, másik vonatot és másik utat kell keresni, különben abban fogsz belebolondulni. Ehhez pedig az kell, hogy akár random is megszólíthass valakit akárhol, lehet pont vele lesz bennetek valami közös.
2019. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
66%

#36 Kérdező arról írt, hogy az utcán megy oda a nőkhöz.

Tudod mi a különbség az utca és a fesztivál/szórakozóhely között?

Fesztiválra direkt azért mennek az emberek, hogy egymás közösségében legyenek, és kikapcsolódjanak, esetleg ismerkedjenek, utcára pedig azért megyünk, mert valahol dolgunk van.

Attól hogy neked, meg a kérdezőhöz hasonló férfiaknak nincsen dolgotok azon kívül, mint hogy a helyi nőket méregetirek, és pofára elődöntitek, hogy melyikük lenne megfelelő párzásra, másoknak igen is van, és kéretlen ez a közeledés.

Mindennek megvan a maga helye és ideje. Nem kell belemaszni a másik arcába pusztán azért mert valami megmozdult a gatyátokban.


Az emberek pedig nem melabusak. Csak az van hogy nem egy disney filmben élünk, és nem táncolunk meg énekeltünk, ha kitesszuk a lábunkat a lakásból. Amire nincs is szükség. Csak a pszichiátria zárt osztálya az, ahol mindig mosolyognak az emberek.


Könyörgöm gondoljarok már bele hogy milyen egyértelműen bizarr minden olyan alkalom, amikor idegenek szólítanak le az utcán csak úgy, azért mert kinéztek benneteket maguknak.. Na ez akkor is bizarr ha férfi néz ki nőt.

Olyan mint a Jehova tanúi, csak itt nem istent akarják ránk sózni, hanem szexet.

2019. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
0%
Hmmm, ez a Disney film nem is rossz ötlet, benne vagyok, éljük Disney filmben – lehetőleg hercegnősben ha kérhetném... 🎥😀😻👑 A pszichiátriára azok mennek, akik normálisak; azért mennek oda mert nem tudnak eléggé őrültek lenni ahhoz, hogy helyet találjanak maguknak ebben a bolond világban. Ezt most Paolo Coelho egyik könyvéből idéztem aki világhírű író, nemkülönben az ENSZ békenagykövete. Jehova tanúival nincs bajom, abszolút jófejek tudnak lenni ahogy a Krisnások is. Téged is szeret mindenki, ne aggódj. Senki nem akar bántani Téged, szeretünk Téged is ahogy mindenkit. Mindenki szeressen mindenkit és kész is a Disney film, és fele annyi bajunk lesz mint amennyi eddig volt. Utálhatjuk is egymást, de az teljesen értelmetlen. Jah, meg mielőtt valaki megkérdezné, hogy hippi vagyok–e, elárulom nem, de velük sincs semmi bajom.
2019. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem lépsz fel határozottan, esetleg agresszívan, hazáig fog követni. Lehet, hogy te félsz, hogy csúnyán fognak veled beszélni, én attól félek, hogy megerőszakolsz.
2019. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
77%
Amikor múlt hét pénteken a 20 kilós hátitáskát cipeltem haza (+10kg cuccot még övtáskában és két kézi bevásárlótáskában), meg évekkel ezelőtt amikor nagyszüleim megpakoltak mindenféle kerti jóval, és 29kg-nyi cuccal tértem haza Szabolcsból, valahogy senki nem akart megszólítani, de az évekkel ezelőtti esetnél még helyet sem akartak adni a BKV-n, simán végignézték, hogy állok a nehéz táskákkal nőként... Megoldottam, szó se róla, és büszke vagyok rá, hogy 53kg-os alacsony, vékony alkatú nőként elbírok 30kg-ot, de azért érdekes, hogy amikor bárkinek jól jönne egy kis segítség, akkor nem pattannak az életerős férfiak, a bottal közlekedő sérült lábúaknak sem adják át az ülőhelyet (tisztelet a kivételnek)...
2019. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!