Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az én sorsom a szenvedés, az,...

Az én sorsom a szenvedés, az, hogy nevessenek rajtam és, hogy semmi se sikerüljön. Van értelme így élni?

Figyelt kérdés

Csak azért születtem meg, hogy szenvedjek, semmi se sikerüljön és nevessenek rajtam. Az elmúlt 10 évet ellopták tőlem.

30 F


2019. dec. 1. 15:34
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

Ugyan ez...

Engem pluszban meg megvertek, nem tudtam tanulni a stressz miatt folyamat nyomták a feher dumat ( Detroit kulvarosaban eltem egy nyomor tanyan), tehat kuva rossz volt nekem is.

De rosszat almodtam, nagyon rosszat.

Akkor dontottem ugy, hogy mindent megteszek hogy jobb legyen. Nagy a vilag, szval ha barmi baj lenne, siman elszokok, szabad vagyok. Hisz utcan voltam nagyon hamar, anyam nem volt,apam elhagyott, bátyám ongyilkos lett, nagyszuleim meg meghaltak.


Osszeszedtem magam,leszamoltam az ellensegeimmel, es elkezdtem programozassal kapcsolatos temaval foglalkozni.

Kis hazamban eldegelek, es annyi biztos hogy ha lesz gyerekem, nem hagyom, hogy ilyen tortenjen vele,mint velem..

Szornyu rá visszagondolni, de konkretan en ott kezdtem el hogy gondolkodtam, mit csinaljak maskepp.


Utanam tudnad-e csinalni?

2020. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Értelmetlen utánad csinálni.
2020. jan. 8. 22:18
 33/50 anonim ***** válasza:
Olvaslak, de nem értelek. Mi ez a betegség, amiben szenvedsz? Ha nincs kedved itt megírni, megírnád privátban? Nem foglak kinevetni.
2020. jan. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

De, ki fogsz nevetni.

Nem is igazi betegség. Inkább degeneráció. A legtöbb embert megtörné. Mint engem.

2020. jan. 9. 08:22
 35/50 anonim válasza:
F
2020. jan. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
Gőzöm sincs, ki vagy te. Mit számít az, mit gondolok rólad? De nem nevetlek ki
2020. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
Persze, aztán ha leírom, azonnal bekommenteled ide.
2020. jan. 10. 15:26
 38/50 anonim ***** válasza:
Nem, megígérem.
2020. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a "degeneráció" lehet, hogy csak téged zavar és mások észre sem veszik. Volt egy osztálytársam a középiskolában. elég félénk, gátlásos volt. Csak évtizedekkel később, egy Facebook képén vettem észre, hogy az egyik ujja visszamaradt a kezén. Olyan furcsán áll. Gondolom, hogy ez őt jobban zavarta. Lehet, hogy a te problémád is valami hasonló?
2020. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
Nem.
2020. jan. 10. 19:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!