Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hogy bírjátok, ha nincs...

Ti hogy bírjátok, ha nincs kivel beszélnetek sem, amikor fojtogatnak a szavak?

Figyelt kérdés
A mumkatársakkal amúgy sem célszerű ilyenekről beszélgetni, mert pletyka lesz belőle ezért nekik nem szívesen mondok semmit. Nem igazán vannak barátaim és senkim, akinek szívesen elmondanám, h mi nyomja a lelkem, de belül meg azt érzem, h szétrobbanok a nyomástól, h nincs kinek kimondanom, nincs kivel beszélgetnem róla, vagy tanácsot kérni.

2020. febr. 9. 17:31
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
Anyagilag van lehetőséged pszichológushoz menni? A legjobb ez lenne.
2020. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
Néztem árakat, annyit nem tudok jelenleg félretenni. 1 alkalom is 10 000 ft, kül már mentem volna. A tb-s pedig olyan lehetetlen időpontban rendel, h egyszerűen nem tudok eljutni hozzá
2020. febr. 9. 18:21
 13/52 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én annyival szerencsésebb helyzetben vagyok, hogy 1 ember van, akivel meg tudom osztani a gondolataimat. De én se számíthatok a családi támogatásra ilyenekben.

Figyelj nagyon fontos lenne ezeket a lelki terheket kibeszélned valakinek, aki racionálisan hozzá tud szólni, és megért. Kicsit magamra ismertem a leírásodból. Nekem is feljöttek dolgok az elmúlt 1 évben, amiktől nem tudok csak úgy megszabadulni. Meg nem szívesen beszélek ezekről bárkinek, plusz meg se oldaná ezeket egy beszélgetés. Azt tudom tanácsolni neked is, amit magamnak, keress fel egy pszichológust, hogy megszabadulj ezektől a traumáktól.

Minden jót, és kitartás! :)

2020. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
Most olvasom, amit utoljára írtál. Esetleg pszichoterápiára gondoltál?
2020. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
Semmit, magamban tartom, megoldom xarul inkább a dolgokat.
2020. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:

Szerintem a pszichoterápia még drágább :/

Olyan 12-15 e ft körül láttam/50 perc. Nem a pénzt sajnálom, csak sajnos nem fizetnek engem se túl.

2020. febr. 9. 18:41
 17/52 anonim ***** válasza:
Nincs ingyenes pszichológus? Vagy azok annyira rosszak?
2020. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
Elkezdek magammal beszélgetni. Tudom kettyós vagyok de csak így tudok túlélni😂
2020. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
59%

Kedves Kérdező !


Abszolút Te vagy a hibás , ha nem tudsz valakivel megbeszélni valamit.

Ide feltettél egy problémát.

Többen jelezték, hogy kíváncsiak a gondjaidra.

Most meg azt írod, hogy nem szeretnéd megosztani.

Megérdemled a helyzetedet, nem is sajnállak.

2020. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
13%

Utolsó, légyszi tartsd tiszteletben a kérdezőt.

Nem azzal a szándékkal tette fel a kérdését, hogy a problémáiról beszélgessen, hanem egyszerűen kétségbe esett. Saját tapasztalatomból mondom, hogy van amit nem érdemes megosztani akárkivel, mert csak rosszab lehet utána. Megkapta a válaszát a kérdező, hogy egyedüli út a közeli barátokon kívül egy jó szakember. Szerintem csak bepánikolt picit a kérdező. Ha az segít, hogy itt hangot ad a problémájának, akkor tegye úgy, legalább ez is könnyít picit rajta.

2020. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!