Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem költözik fel még...

Miért nem költözik fel még több lány Budapestre?Miért marad lent egy csinos,fiatal lány vidéken?Hogyan boldogul több száz kilométerre a fővárostól?

Figyelt kérdés
Azokkal a lányokkal,akikkel eddig leveleztem,szinte kivétel nélkül mind vidéken laktak.Volt amelyik Ukrajnában,meg olyan is volt aki Erdélyben.Sőt,volt egy làny aki Oroszországban lakott,pont az szeretett volna találkozni velem.Gondolhatjátok hogy nem lett belőle semmi.A budapesti lányok kevés kivételtől eltekintve nem is válaszolnak.Arra gondoltam,ha több lány felköltözne Pestre,talán nőnének az esélyeim.Nagyon sok lány, ráadásul szebbnél szebbek,vidéken laknak és nem is áll szándékukban felköltözni Pestre?De miért?Itt csak több munkalehetőség van mint egy eldugott kis faluban.

2020. máj. 28. 13:09
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem költözik fel, annak oka van. Pest sem a világ közepe, se nem a legolcsóbb város. De csak hogy neked legyen barátnőd máris mindenki tóduljon fel, mi? És az ilyen idióták köztünk járnak....
2020. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

#8:

Hát de ha így állsz hozzá, sose lesz csajod. :D

2020. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Látod kérdező, te se mégy vele semmire, hogy Budapesten laksz, így is vidéki lányokkal levelezel. Akkor minek ajánlod másnak, ami neked se jött be?
2020. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Pesten éltem húsz éves koromig, majd elköltöztem egy másik ország fővárosába.

Ennek ellenére abszolút megértem, ha valaki nem szeretne fővárosba költözni. Sokaknak túlságosan zsúfolt, sok helyen nem épp a legtisztább és lehetne sorolni. Eleve drágább egy fővárosban élni, és attól, hogy odaköltözik valaki, nem jelent automatikus sikert, hiszen attól még nem biztos, hogy el tud helyezkedni.

Én is jobb szeretek közelebb lenni a környezethez, mint nem egy vidéki barátom, akiknek Budapest túl "mű" volt.

Pest tele van szép lányokkal, miért szeretnél még többet? Egyáltalán nem értem neked miért lenne jó, ha mindenki egy helyre költözne. Ha pestiekkel ismerkednél, akkor menj ki a városba és hajrá.

21/L

2020. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
#9 sokan jönnek,de nem elegen.A probléma az hogy nekem budapesti vagy Pest környéki lány nem ír vissza.Békéscsabáról például már volt hogy írt valaki.Viszont ha Békéscsabán laknék,budapesti lányok írnànak vissza.
2020. máj. 28. 13:32
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
13-nál a pont :-D
2020. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha kimozdulnál a lakásodból és úgy ismerkednél, ha ennyire baj a levelezés? 🙄
2020. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

#8

Tehát nem is a lányokkal, hanem veled van a baj.

Ha nem tudsz választani, ne várd, hogy a kaja a szádba repüljön.

.

"lehet hogy itt többet is keresnének"

Ha a megélhetést számításba veszed, akkor szerinted több maradna nekik?

2020. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
86%
15: ne írogass, hanem menj ki abba a nagy városba és keress élőben a sok lány közül.
2020. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

#15

Veled van a probléma, nem a lányok mennyiségével. Ha bármi miatt nem voltál eddig senkinek szimpatikus, azon nem az fog segíteni, ha még több lánynál próbálkozol be. Érdemes lenne magadba nézni, hogy mi a sikertelenséged oka.

21/L

2020. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!