Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem költözik fel még...

Miért nem költözik fel még több lány Budapestre?Miért marad lent egy csinos,fiatal lány vidéken?Hogyan boldogul több száz kilométerre a fővárostól?

Figyelt kérdés
Azokkal a lányokkal,akikkel eddig leveleztem,szinte kivétel nélkül mind vidéken laktak.Volt amelyik Ukrajnában,meg olyan is volt aki Erdélyben.Sőt,volt egy làny aki Oroszországban lakott,pont az szeretett volna találkozni velem.Gondolhatjátok hogy nem lett belőle semmi.A budapesti lányok kevés kivételtől eltekintve nem is válaszolnak.Arra gondoltam,ha több lány felköltözne Pestre,talán nőnének az esélyeim.Nagyon sok lány, ráadásul szebbnél szebbek,vidéken laknak és nem is áll szándékukban felköltözni Pestre?De miért?Itt csak több munkalehetőség van mint egy eldugott kis faluban.

2020. máj. 28. 13:09
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

"Avagy miért gondolják a budapestiek, hogy Magyarország=Budapest!"

Nem gondolják. Én kifejezetten örülnék neki, ha a cégek jobban gondolkodnának az ország más térségeiben is, mert Budapest így is zsúfolt és kevésbé lenne zsúfolt, ha a most elhanyagolt, gyérebb munkalehetőségekkel rendelkező környékeken is több és változatosabb lenne a munkalehetőség.

Amikor gyerek voltam, anyám szülőfaluja Szabolcsban még tele volt élettel, sok volt a fiatal, a család, a gyerek, most tele van öregekkel, hal kifelé a falu, fiatalok alig vannak.

2020. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Én pesti vagyok. Az immáron férjem nyíregyházi. Éltünk nyiregyen, éltünk egy ideig Angliában, most megint Pesten élünk.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha nem egy 15 éves taknyos vagy, akkor pl egy békéscsabai lány teljesen esélyes lehet, ha csak nem azt várod, hogy helyben jöjjön hozzád a punci, hanem teszel érte. Ha elég nagy lesz a szerelem, akkor vagy ő költözik, vagy te, majd meg látjátok hol jobbak a lehetőségek, ha meg nem elég nagy a szerelem akkor azon az se változtatott volna, ha pesti lett volna.


Nálunk elég nagy volt a szerelem, pár hónapig járkált fel hozzám minden hétvégén a férjem, aztán én költöztem nyíregyre, mert a férjemnek ott már volt egy fix beton biztos munkája, én meg akkor végeztem a sulival épp munkát kerestem.


Országon belül nem lehet kifogás a távolság egy felnőtt, dolgozó embernek. De ha valaki csak azt várja, hogy az összes punci ott legyen helyben, akkor ne csodálkozzon, ha egyedül döglik meg.

2020. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Annyi jó csaj van vidéken is,rossz hogy egyikkel sem vagyok személyesen kapcsolatban😕
2020. máj. 28. 13:44
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

#23

A pestiekkel se vagy.

2020. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a gondolatmeneted. Ha a jócsajok feljönnek Pestre, jönnek utánuk a jócsávók is, és akkor te megint hoppon maradsz, tartok tőle.
2020. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
24 ez is igaz.De a vidéken élő lányok úgy vettem észre nyitottabbak az ismerkedésre mint az itteniek.Ha valamelyik azt mondaná felköltözik Pestre,akár mindennap is találkozhatnánk.
2020. máj. 28. 13:56
 27/36 A kérdező kommentje:
#25 én már egy nem jó csajnak is örülnék.
2020. máj. 28. 13:58
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

#26

Akkor költözz le vidékre.

2020. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ilyen gondolkodásmóddal és hozzáállással nem csodálkozom rajta, hogy nincs senkid. Tökmindegy, hogy te hol élsz.

Nem kell több ember Budapestre. Én Budapesten nőttem fel, de a belvárosban soha nem élnék. A külvárosi részen jól érzem magam, még egy kertváros lenne ennél is jobb. A falu nekem túl csendes, túl messze van mindentől, ahhoz kellene egy jogsi is.

2020. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
87%

Nem az, hogy nyitottabbak, csak Pesten nem igazán lógnak közösségi oldalakon, hanem helyette csoportba verődve járják az utcákat éjjel-nappal. Ott már általában kialakult egy közösség és ezért nem szorulnak új emberek megismerésére, míg vidéken az alacsonyabb népsűrűség miatt ez nem így van. Tegyük fel van egy falu ahol lakik kb 20 csaj, amiből 1 jó akivel levelezgetsz. De ő csak azért levelezget veled mert unatkozik, nincs meg számára az a jó társaság ami a Pestieknek majdnem mind megadatik, mert annyira eltérő a személyiségük pl. Ezért tűnik úgy neked, hogy vidéken könnyebb az ismerkedés, pedig nem így van.

Ezért van az is, hogy egy anonim levelező oldalon a lányok többsége vidéki. Lehet, hogy egy 5 ezer fős nagyfaluba lakik ahol nem passzol a személyisége az ottani fiatalokéhoz, így interneten keres magának "barátokat".


Ha csajt szeretnél akkor vagy menj ki az utcára vagy Pest vidéki területein próbálkozz levelezéssel.

2020. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!