Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem költözik fel még...

Miért nem költözik fel még több lány Budapestre?Miért marad lent egy csinos,fiatal lány vidéken?Hogyan boldogul több száz kilométerre a fővárostól?

Figyelt kérdés
Azokkal a lányokkal,akikkel eddig leveleztem,szinte kivétel nélkül mind vidéken laktak.Volt amelyik Ukrajnában,meg olyan is volt aki Erdélyben.Sőt,volt egy làny aki Oroszországban lakott,pont az szeretett volna találkozni velem.Gondolhatjátok hogy nem lett belőle semmi.A budapesti lányok kevés kivételtől eltekintve nem is válaszolnak.Arra gondoltam,ha több lány felköltözne Pestre,talán nőnének az esélyeim.Nagyon sok lány, ráadásul szebbnél szebbek,vidéken laknak és nem is áll szándékukban felköltözni Pestre?De miért?Itt csak több munkalehetőség van mint egy eldugott kis faluban.

2020. máj. 28. 13:09
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
#28 ahhoz hogy sikeres lehessek,több vidéki városban kéne laknom egyszerre.Tehát leveleztem 10 lánnyal,mind a 10 más más helyen lakott.
2020. máj. 28. 14:08
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
És ha mondjuk találsz egy vidéki lányt és leköltözöl hozzá?
2020. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

"ahhoz hogy sikeres lehessek,több vidéki városban kéne laknom egyszerre.Tehát leveleztem 10 lánnyal,mind a 10 más más helyen lakott."


Akkor leszel sikeres, ha találsz EGY lányt, akivel le tudod élni az életed, és aki mellett nem lesz szükséged másra.

2020. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen idióta kérdés már megint???
2020. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem levelezel pesti lányokkal? Nekik nem vagy elég jó? :D
2020. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha itt Budapesten olyan jó a karrierlehetőség akkor le tudsz autózni vagy tudsz venni egy MÁV bérletet, aztán ha komolyan gondoljátok a kapcsolatot akkor úgyis össze fogtok költözni.

Nincs lakás és minden albérlet mocsok drága, de jöjjenek még Pestre... Az mindegy, hogy ki szeretne itt lakni, meg hogy a tősgyökeres fővárosiak, tudnak-e itt lakást venni 30 éven belül, meg hogy tropa lesz a vidéki városok gazdasági és kultúrális helyzete. Jó lesz mindenkinek, amikor a mégzsúfoltabb Budapesten már nem nagyon lehet megélni és mégjobban elszaporodik a bűnözés meg a járvanyok. Majd úgy használjuk a tömegközlekedést ahogy Indiában, mert te nem tudsz elmenni Erdélybe vagy egy másik megyébe...

Amúgy nekem az lenne az ötletem, hogy adjanak diplomát a kezembe egy pár órás gyorstalpaló után, aztán lehetőleg azok a menő cégek keressenek fel akik többmilliós fizetést adnak és semmit sem kell náluk csinálni.

Privátban várom az ajánlatokat!😉😆 Esetleg nekem fizessenek amikor vásárolni akarok - hát mégis milyen már hogy nekem kell fizetni azért ami szükséges az életbenmaradásomhoz?

Te akarsz barátnőt és nem a lányok akarnak téged, úgyhogy neked kell teperni a lányokért mert neked kell jobban a nő; és te fogod kapni a visszautasítást mert a csaj választ te meg kérdeztél; úgyhogy nem ők fognak felköltözni érted egy ismeretlen városba, hátrahagyva az életüket.

Csúnya nőként megértem, hogy ez szar mert utasítottak már vissza, (meg utánam sem kapkodnak) de legyen már benned annyi gerinc, hogy nem cseszed szét emberek életét meg városok infrastruktúráját azért, hogy legyen kibe nyomnod a farkad aztán még képes vagy előadni ezt a baromságot komoly problémaként meg érveket felhozni mellette.

Ezt biztosan nem gondolhattad komolyan 🤣🤣🤣

2020. jún. 8. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!