Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet elfogadni hogy...

Hogyan lehet elfogadni hogy hidegen hagyom a nőket?Hogy nem érdeklem őket?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam tetszeni nőknek.Én ha meglátok egy csinos nőt általában alaposan megnézem,megfordulok utána az utcán.Ez fordítva nincs így.Engem nem szoktak nézegetni nők,sem az utcán,sem a buszon,sehol.Úgy ahogy a munkahelykereséskor hátránnyal indulok,Tehát nekem sokat kell telefonálni,állásinterjúra járni,mire fölvesznek valahová,ugyanúgy nehéz dolgom van ha barátnőt akarok.Hónapokat,vagy éveket kell várnom mire összejön valami mind a munkahellyel,mind a nőkkel.El lehet ezt fogadni hogy nehezen megy valami,aminek úgy kéne mennie mint a karikacsapás?

2020. jún. 7. 12:30
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Én a rendszert nem tudom megváltoztatni.Az embereket nem tudom megváltoztatni.Én változtathatok magamon,de a nők számára én már nem leszek vonzó,ahogy a munkaadók szemében sem.Külső alapján ítélnek nagyon sokan.
2020. jún. 7. 12:35
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Istenem, de utálom azokat a férfiakat, akik úgy megbámulnak, mintha életükben nem láttak volna még nőt. Gyerekként nem tanították meg neked, hogy másokat bámulni illetlen dolog?

Ha látok egy jóképű férfit, akkor egy nagyon rövid pillantást vetek rá, és eldöntöm magamban, hogy hű, jól néz ki és ennyi. Nem kezdem el egy tehén nagyra tárt szemeivel bámulni.

Eleve nem szoktam másokat nézni, ha egyedül utazom, mert van fontosabb és jobb elfoglaltságom. Olvasok, filmet nézek, tanulok, írogatok a barátaimmal, stb. A szemkontaktust pedig kifejezetten kerülöm, nehogy valaki többet lásson bele, mint amennyit én szántam.

Azért nem néznek téged, mert nem érdekled őket. Miért érdekelné őket egy ismeretlen? Az is lehet, hogy néznek, csak nem olyan borzasztó feltűnően, mint te.

Munkahely keresésnél nyilván nehezebb annak, aki kevesebbet tud mutatni. Nem tudom, milyen tapasztalatokkal és képesítésekkel rendelkezel, de engem az első helyre visszahívtak, mert voltak nyelvvizsgáim, jogosítványom, stb.

Mondjuk nem tudom a párkeresés és a munkahely keresés között te hogy vontál párkapcsolatot, mert amikor összejöttem a barátommal, nem volt munkahelyem, amikor pedig állásinterjúra mentem, nem kérdeztek a magánéletemről.

Nem várni kéne, hanem tenni a sikerért. Fejlődni, nem egy helyben totyogni. Aki sikeres bármiben, az tett érte.

2020. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#1 sokan a külső alapján ítélnek.Tehát én elmehetek öltönyben,ingben,kiöltözve egy állásinterjúra,akkor sem fognak bennem fantáziát látni.És mivel a legtöbb munkahelyen megtehetik,hogy válogatnak,ezért fölvesznek mást.Olyat,aki külsőleg is jobban néz ki nálam.
2020. jún. 7. 12:43
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

#3

Ha a külsőddel próbálod eladni magad, akkor természetes, hogy mást vesznek fel. Olyat, aki emberileg és szakmailag tud többet nyújtani, és nem egy elegáns öltözet az összes, amit nyújtani tud.

2020. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Vótmá vagy százszor. Barátaid sincsenek, hogy folyton a gyakorin nyígsz?
2020. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Jó hogy össze mostad az állás keresést meg a csajozást. Mert abban egyeznek, hogy alapvetően mindkettőhöz kell a szimpátia.


Azt tegyük hozzá, álláskeresésnél alapvetően nem a külsőddel, hanem stílusoddal és szakmai tudásoddal adod el magad. Nyilván ha egy megkeseredett, idegesítő semmirekellő vagy az nem fogja megkönnyíteni a helyzetedet.

2020. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#4 de mivel nem ismer,nem tudhatja hogyan fogom végezni a munkám.Viszont a külsőmről azt szűri le,hogy nem leszek jó munkaerő.És mivel megteheti hogy válogasson,fölvesz egy olyat,akin pont az ellenkezőjét látja.Ugyanígy a nők is.Nem mozgatom meg a fantáziájukat,ezért nem foglalkoznak velem.Keresnek olyat,akiben látnak fantáziát.Fontos az első benyomás.
2020. jún. 7. 12:51
 8/21 A kérdező kommentje:
#6 belőlem nem nézik ki hogy jó szakmai tudással rendelkeznék.Ahogy a nők se nézik ki belőlem hogy jó parti lennék.
2020. jún. 7. 12:54
 9/21 anonim ***** válasza:
69%

#7

Amikor állásinterjúra mész, akkor a tudásod érdekli őket elsősorban. Milyen végzettséged van? Hol szereztél tapasztalatot? Jogosítványod van? Nyelvvizsgád van? Hoztál ajánlást?

A nők első benyomása rólad, hogy megbámulod őket, mint valami ökör. Ki akarná az ilyet megismerni?

2020. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
Felesleges neki írni, gyári munkás 8 általánossal meg egy szakmával. Mindig volt valami kifogása, bármit javasoltunk neki. Nem akar semmin se változtatni, ő azt akarja, hogy a semmire kapjon valami jó munkát meg nőt. Az ilyen ember menthetetlen, pedig tényleg sok jó tanácsot kapott már.
2020. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!