Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet elfogadni hogy...

Hogyan lehet elfogadni hogy hidegen hagyom a nőket?Hogy nem érdeklem őket?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam tetszeni nőknek.Én ha meglátok egy csinos nőt általában alaposan megnézem,megfordulok utána az utcán.Ez fordítva nincs így.Engem nem szoktak nézegetni nők,sem az utcán,sem a buszon,sehol.Úgy ahogy a munkahelykereséskor hátránnyal indulok,Tehát nekem sokat kell telefonálni,állásinterjúra járni,mire fölvesznek valahová,ugyanúgy nehéz dolgom van ha barátnőt akarok.Hónapokat,vagy éveket kell várnom mire összejön valami mind a munkahellyel,mind a nőkkel.El lehet ezt fogadni hogy nehezen megy valami,aminek úgy kéne mennie mint a karikacsapás?

2020. jún. 7. 12:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#9 nem érdekli őket hogy milyen végzettségem van,meg van e jogsim,attól még hogy van jogsija valakinek nem biztos hogy jól is tud vezetni.Belőlem nem is néznék ki hogy jó sofőr lennék.Ahogy egy nő se nézi ki belőlem hogy jó partnere lennék.Sokat számít a külső,és azon belül is az arc.
2020. jún. 7. 13:01
 12/21 anonim ***** válasza:
67%

#11

Az itteni megnyilvánulásod alapján biztos egyikbe se vagy jó. Ha az lennél, nem itt hisztiznél.

2020. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
#12 amúgy túlzás hogy megbámulnám a nőket,csak végignézem őket ahogy kell.De mindegy,mert ha megnézem őket,ha nem,nem foglalkoznak velem.
2020. jún. 7. 13:06
 14/21 anonim ***** válasza:
Menj el római katolikus papnak.
2020. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
#14 Én úgy érzem mintha nem a rossz gondolkozáson kéne változtatni,hanem a másképpen gondolkozóknak kellene a rosszul gondolkozókhoz alkalmazkodni.
2020. jún. 7. 13:32
 16/21 anonim ***** válasza:
92%

Lol, legalább beismered akkor, hogy nem akarsz változtatni.

Erről ez a vicc jutott eszembe:

"Egy ember a sztrádán halad és hallgatja a közlekedési híreket:

– Figyelem, az autópályán egy őrült sofőr szemben megy a forgalommal!

– EGY? Hát mindenki!!!"


Akkor nyavalyogj továbbra is gyakorin minden héten, attól majd biztos változni fog valami (megsúgom: nem).

2020. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#16 de amikor valaki ránézésre állapítja meg hogy milyen vagy az rendben van?Tehát ha jóképű vagy akkor okos is,ha csúnya vagy akkor meg buta is vagy.
2020. jún. 7. 13:38
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy nézel ki, de az írásképedről, fogalmazásodról, világképedről lejön, hogy ja, buta vagy. Szóval nálad nem lőnek messzire ezzel.
2020. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#17

Fogalmazzuk úgy, hogy engem szimplán nem érdekelnek ismeretlenek.

Vannak közösségek és csoportok, ahova járok és mindig találkozok új emberekkel, akikkel biztosan van legalább egy közös érdeklődésünk. Miért foglalkozzak ismeretlenekkel? Nem érdekel milyen ember.

2020. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
#18 te az írásomról állapítod meg hogy buta vagyok,de sokan ránézésre állapítják meg hogy a másik ember buta e.Egyébként attól hogy valaki másképpen gondolkozik,nem biztos hogy buta is.
2020. jún. 7. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!