Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet elfogadni hogy...

Hogyan lehet elfogadni hogy hidegen hagyom a nőket?Hogy nem érdeklem őket?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam tetszeni nőknek.Én ha meglátok egy csinos nőt általában alaposan megnézem,megfordulok utána az utcán.Ez fordítva nincs így.Engem nem szoktak nézegetni nők,sem az utcán,sem a buszon,sehol.Úgy ahogy a munkahelykereséskor hátránnyal indulok,Tehát nekem sokat kell telefonálni,állásinterjúra járni,mire fölvesznek valahová,ugyanúgy nehéz dolgom van ha barátnőt akarok.Hónapokat,vagy éveket kell várnom mire összejön valami mind a munkahellyel,mind a nőkkel.El lehet ezt fogadni hogy nehezen megy valami,aminek úgy kéne mennie mint a karikacsapás?

2020. jún. 7. 12:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Látod, ezért is vagy buta. Mert nem azzal van a baj, hogy másképp gondolkodik valaki (véleménykülönbség miatt még sose tartottam senkit butának), hanem azzal, AHOGY gondolkodsz.

Ja és megjegyzem, munkahelyen és párkapcsolatban is ALAP, hogy nem élünk a vakvilágban, és "én tudom, hogy rosszul gondolkodom, de nem fogok változtatni", hanem csiszolódunk a másikhoz, mert csak úgy lehet együtt dolgozni a másikkal (legyen az munka, kapcsolat, bármi, ez a szocializáció része).

Ez nem azt jelenti, hogy feladod, aki vagy, hanem vannak dolgok, amiknél belátod a tévedésedet, és megpróbálsz változtatni rajta.

2020. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!