Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért jól kinézni nehéz és...

Miért jól kinézni nehéz és csúnyának lenni könnyű?Miért nem fordítva van?

Figyelt kérdés
Ahhoz hogy jól nézzen ki az ember,tenni kell.Sokat,nap mint nap,keményen.Míg csúnyák úgyis lehetünk,Hogy nem teszünk semmit.Ahhoz,Hogy jól nézzünk ki pénz is kell,csúnyák ingyen is lehetünk.Én szomorú vagyok hogy nem vagyok egy jó pasi.Engem nem környékeznek meg a nők,pedig nem vagyok csúnya.De jól sem nézek ki.Sok pénzembe és időmbe telne hogy jobban nézzek ki.Edzés,sport,márkás ruhák,jó frizura és még akkor sem néznék ki jól csak jobban.Így sincs semmi ingyen,legalább az ingyen lenne hogy jól nézünk ki.

2020. okt. 10. 23:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

A jól kinézés nem csak az izom fügvénye, ha van egy jólkörülhatárolható, vagy épp mainstreem stílusod, és hozzá jó tartásod, már több vagy az átlagnál.


Igényes haj, és arcszőrzetápolás megint plussz pont.

Minimális sportosság mér elég, nem kell túlkompenzálni.

2020. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#10 az a bajom,Hogy az alapvető higiéniát betartom,tehát mindennapi fürdés,borotválkozás,tiszta ruha,fogmosás,tiszta cipő és ez még mindig nem elég ahhoz hogy észrevegyenek a lányok:(
2020. okt. 10. 23:51
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért itt panaszkodsz, ahelyett hogy változtatnál?
2020. okt. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
#11 az arcom inkább átlagos és izmos sem vagyok,ez lehet a baj.Meg a hajam is egyszerű,nincs semmi formája.Rövid,tüske hajam van,semmi fantázia nincs benne.
2020. okt. 10. 23:54
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Lányként írom: annál a panaszkodásnál és önsajnáltatásnál, amit itt művelsz (mert nem ez az első kérdésed) nincs taszítóbb és csúnyán fogalmazva szánalmasabb dolog, amit egy srác művelhet.
2020. okt. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
#15 de én a valóságban nem vagyok az a panaszkodós fajta csak itt a gyakorin.Azért szeretem ezt az oldalt,mert kiadhatja magából az ember,ami bántja.
2020. okt. 10. 23:58
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
#16: Attól még ugyanezt gondolom, mert akiben megvan a hajlam, az nem fogja egy helyre leszűkíteni.
2020. okt. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan leírtad, az alapvető higiénia az ALAPVETŐ. Ezzel hogyan akarsz kitűnni?
2020. okt. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
#17 Én a mindennapokban ezt próbálom leplezni hogy mennyi bajom van.
2020. okt. 11. 00:01
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem a termeszetesség a szépségideál ahogy meg lettünk teremtve es jonapot.

Hanem ruhazat izomzat stilus stb

2020. okt. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!