Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez elképesztő!Netes társkeresé...

Ez elképesztő!Netes társkeresésnél tényleg csak a külső számít?Meg a paraméterek közül:magasság!Kész! Tényleg csak ez alapján választanak partnert a nők?

Figyelt kérdés
Én undorítónak találom ezt az egészet! Ezért van ez a sok válás Magyarországon!

2020. okt. 13. 00:10
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
95%

Komolyan azt hiszed hogy minden magas pasi ugyanolyan? Mindegyik gonosz, beképzelt és felelőtlen? Ezek a tulajdonságok a magas génekkel együtt jönnek? :D

Ez esetben ide nem lesz elég a pszichológus, pszichiátert keress mert nagy a baj.

2020. okt. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
95%
Nekem pont nem számít a magasság, de ezerszer inkább választanék egy magas pasit mint egy ilyen tévképzetes, elmebeteg, önbizalomhiányos nőgyűlölőt mint amilyen te vagy.
2020. okt. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

13#. Egy szart gondolom azt. Ne forgasd ki a szavaimat.


A lényeg, az anatómiai külső számít a nőknek. Légy magas, kisportolt, jól öltözött és ápolt és kész. Ez mellett ha jó önbizalmad van, határozott vagy és férfias, akkor semmi vész. Biztos találsz valakit.

De, ha nem az előbb leírt "paraméterekkel" rendelkezel, akkor ebben az okostelefonos, digitális világban, ahol a vizualitás, a külsőség 98%-ban dönt egy ismerkedési lehetőség felöl, akkor nagyon kevés az esélyed a boldogságra.


Később persze az anyagiak is nagy szerepet játszanak. (de fő kérdésem, most nem erre irányult).

2020. okt. 13. 01:25
 14/38 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem, neked miért fáj, hogy mindenki olyat keres, aki tetszik neki.


Ez a "165 centis nőnek csak ekkora pasija legyen"... és ha egymásba szeretnek egy 185 centissel? Ne jöjjenek össze, mert te agyvérzést kapsz? Az a nő úgysem jönne össze veled.


Ennek kb. annyi értelme van, hogy a te hajad hosszánál csak 10 centivel hosszabb hajú nőt választhatsz, a hosszú hajú nőket hagyd meg a hosszú hajú férfiaknak.

2020. okt. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
94%

De basszus, ne told már a nőkre az egészet, a férfiaknál ugyanúgy számít a külső, ha nem jobban!

Ez van, ha fejreállsz sem fog megváltozni a világ. Ha normálisan videlkednél akkor viszont nagyban növelhetnéd az esélyeidet. Senkinek nem kell egy fröcsögő, ellenséges, negatív ember, legyen az férfi vagy nő.

Csakis magaddal tolsz ki ha ezt a nőgyűlölő, meg magasférfigyűlölő szöveget nyomod, csakis neked lesz rossz ha egyedül öregszel meg. A többinek meg, aki normális, lesz párkapcsolata és boldogan fog élni. Ennyi.

2020. okt. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy most visszaolvastam. Ezt írtam: "Ja, mert a magas pasik gonoszak! :D" mire te azt írtad, hogy "Hogy a picsába ne lennének gonoszak? Beképzeltek és felelőtlenek." Nem forgattam ki a szavaidat, konkrétan azt írtad hogy a magas pasik gonoszak, beképzeltek és felelőtlenek.
2020. okt. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

17#. Idézet: "A többinek meg, aki normális, lesz párkapcsolata és boldogan fog élni. Ennyi..."


Válások: 60%. Családon belüli erőszak: Több 10 ezer. Elvált szülők gyerekei,..stb. Nane egyesület..stb és nem ragozom tovább.


Nem akarok negatív lenni, de azért álljon meg a menet! Azért nem ártana néha odafigyelni, hogy kit választunk és miért! Meg kellőképpen megismertük-e a másikat?

2020. okt. 13. 01:37
 18/38 anonim ***** válasza:
95%

De miért hiszed azt, hogy ha valaki külsőre választ, az nem ismeri meg a másikat belsőre?


Annyira tipik nice guy, akkor aggódik a családon belüli erőszak miatt, mikor nem baszhat. Szánalom.

2020. okt. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
97%
Az én biológiai apám egy alig 164 centis, agresszív, alkesz, verekedős nyomorék. Szerintem jól kijönnétek. Nevelőapám 187 centi és 25 év alatt nem hallottam kiabálni, nem láttam inni, nyugodt, türelmes, vidám.
2020. okt. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
94%

"Magasságban a hozzám illőnek írtam, aki tőlem 5-7cm-el kisebb."


Akik ha felvesznek egy 10 centis magassarkút, rögtön magasabbak lesznek nálad 😂

2020. okt. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!