Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez elképesztő!Netes társkeresé...

Ez elképesztő!Netes társkeresésnél tényleg csak a külső számít?Meg a paraméterek közül:magasság!Kész! Tényleg csak ez alapján választanak partnert a nők?

Figyelt kérdés
Én undorítónak találom ezt az egészet! Ezért van ez a sok válás Magyarországon!

2020. okt. 13. 00:10
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Na ide figyeljél, te kis szr és ne másokat fszkalapozz!

Olvasd szépen vissza a 23-as kommentedet!

Idézem:

“ De, látod én 170cm-mel a 160cm-es lányoknak is "alacsony" vagyok!”

Most akkor mit is pofázol? A 160 cm még mindig nem 165. Az, hogy te törpe vagy és az 5 cm is látványos, nem a “magasra” nőtt nők hibája! Meg nem is a többi pasié, aki merészelt nálad nagyobbra nőni!

Egyedül meg te fogsz maradni.

2020. okt. 16. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Házasodna a gazda, reteken esténként. :)
2020. okt. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
53%

Igen, ez neked új ?


Vagy jobb lenne ha kép nélkül írogatna mindenki mint a régi teletex sms chatfalakon ?


Vagy talán élőben meglátsz egy lányt, és kis szövegbuborékokban ott van felette az összes jellemzője ?


Nagyon naiv kérdés.

2020. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Ebben tévedsz. 182 cm vagyok és le se köpnek. Csak csúnya dagadt öregasszonyok jelölnek...szóval a magassàg önmagàban semmit nem ér, az is csak egy az ezer kritérium közül amit meg kell ugrani egy átlagos vagy csinos vagy fiatal vagy akàr csak kicsit is csinos nőnêl...
2021. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

és ez így van rendjén, de nem búsulj, mert lehet találsz egy szép arcú de dagadt önbizalom hiányos lányt...


még mielőtt jönne az oltás, én is túlsúlyos vagyok :D

2021. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Ja igen. Egy nő ha van rajta súlyfelesleg, az "dagadt", míg egy férfi csak "túlsúlyos", esetleg "pocakos", "mackós". 👍
2021. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
37%

#36 rajtam is van súlyfelesleg, 182cm/94kg vagyok. És igen én is dagadt vagyok, de akik engem jelölnek ezen is túl tesznek. 80-100kg alatti nővel még nem volt lehetőségem ismerkedni interneten.

Azért egyezzünk meg abba hogy ez a súly nem a legideálisabb 150-170cm-hez. 5-10kg többlet vagy 20-30kg nagyon nem ugyanaz. És ezt abszolút nem sértésnek szánom, mert lehet szexi egy duci telt nő , nagyon is , de egy elfojt dagadt nem

2021. márc. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

36


Csak a szóismétlés miatt írtam másképp, ne kezdj el puffogni :D

2021. márc. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!