Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez elképesztő!Netes társkeresé...

Ez elképesztő!Netes társkeresésnél tényleg csak a külső számít?Meg a paraméterek közül:magasság!Kész! Tényleg csak ez alapján választanak partnert a nők?

Figyelt kérdés
Én undorítónak találom ezt az egészet! Ezért van ez a sok válás Magyarországon!

2020. okt. 13. 00:10
1 2 3 4
 21/38 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

Elárulok egy titkot, ha már netes társkeresés.

Lehet hazudni.

Írd be hogy 180 vagy, ha eljuttok oda hogy személyes tali akkor már mindegy.


Minden férfi hazudik a magasságáról, az ilyen 160as seggdugók mint te felfelé, én meg mint 190es azt mondom hogy 180 vagyok.

Teljesen megőrülnek tőle, mert kiderül a hazugságuk

2020. okt. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
94%

A netes társkeresés úgy működik, hogy látsz egy képet az illetőről, meg talán veszi a fáradtságot, hogy pár mondatot odahányjon a bemutatkozáshoz. Ez az, amivel "meg tud fogni". Nem látod a viselkedését, a mozgását, nem hallod a hangját, satöbbi. Ezért zsákbamacska az egész - lehet, találsz badún egy tízpertizes nőt, aki még csetelésnél is elvarázsol, aztán mikor találkozóra kerül a sor, kiderül, hogy olyan büdös a szája, mint a háromnapos koldusürülék.


A magasság margójára annyit, hogy 165 centis férfiként 162 centi a barátnőm, és szokott felvenni magassarkút, olykor platformcipőt is. De tudom, hogy ha éppen magasabb is nálam pár centivel az adott szituációban, akkor is férfiként tekint rám, mert nem nyávogok egész nap, mint te.

Ezt próbáld szem előtt tartani.

2020. okt. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

21#. Csak egy kiegészítés neked: 170cm vagyok.

Ja,..és ilyen hazudós szarságokba nem megyek bele.


22#. Gratulálok! Értelmes nőt fogtál ki! De, látod én 170cm-mel a 160cm-es lányoknak is "alacsony" vagyok!

2020. okt. 13. 18:09
 24/38 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon sok seggdugó férfi van Magyarországon, és soknak van párja. Neked a nőgyűlölet a bajod, hogy beosztod a nőket, hogy szerinted neked "jár" aki nálad alacsonyabb.
2020. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
93%

160 centi vagyok, a barátom 175 és túl magas hozzám. Egész nap felfelé kell néznem és neki nagyon le kell hajolnia hogy megcsókoljon. Marha kényelmes, mondhatom...

Sokkal jobb lenne ha nem lenne köztünk ekkora magasságbeli különbség, de mivel hót mindegy hogy ki hány centi, elfogadnám 180 centisen és 150 centisen is, mert nem ezért szeretem.

A legjobb barátnőmnek meg egy fejjel alacsonyabb a férje mint ő.

Az olyan nyafka pasik mint te meg mindig találnak valami kifogást a saját balfaszkodásaikra. Csak hogy legyen mire fogni.

2020. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:
50%

Kérdező ezt el kell fogadni. Egy férfi legértékesebb tulajdonsága az, ha magas. Ha magas vagy (és ha mellé jóképű is, akkor főleg) nyertél és már csak elrontani tudod. Senkit nem érdekelnek a belső értékek jó külső nélkül. Még világhírű párkapcsolati szakértők is megmondják, hogy egy férfinak 180cm alatt baromi nehéz dolga van.



Amúgy a legnagyobb hülyeség azzal jönni erre, hogy a férfiak nem jönnek össze kövér nővel. A nők se jönnek össze kövér férfival :D A nőies vékony alaknak a férfias izmos test a megfelelője. Le lehet fogyni mind a két nemnek és lehet alakítani a testalkaton, de a magasságon nem. Ezt nem tudják sokan megérteni, hogy férfi oldalról nincs ilyen elvárás, mint női oldalról a magasság (amit nem lehet megváltoztatni).

2020. okt. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes, a kérdés elején még 163-165 cm-es nőkről volt szó...

Ha ilyen kis seggdugasz vagy, te csak ne keretkítgess lefelé, mert marhára nem mindegy a 10 vagy az 5 cm. 5 az egymagas, ez meg nem fog tetszeni egy olyan nőnek, aki magassarkút hord.

Kérdés: minek írsz ekkora nőkre? Keress 160 alattiakat. Vagy neked meg ők már túl alacsonyak? No akkor ki is a gonosz, magasság alapján válogató?

2020. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
91%

Nesze, törpe társkereső. Itt daliás lovagnak számítasz a 170 centiddel:


[link]

2020. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

27-es fa@kalap válaszolónak: Olvashattad az elején is, hogy tőlem 5-7 cm-el kisebb nőknél próbálkoztam. Egy példát is kiragadtam, pl: 163cm-es lánynál, ami ugyebár tőlem 7 cm-el kisebb.

De, írhattam volna 165cm-es lányt, ő meg 5cm-el kisebb, mint én.

Nem értem, hogy milyen hülye kerekítés fa@ságról beszélsz? Tudsz Te egyáltalán számolni vagy olvasni?


Azóta egyébként találtam megfelelő lányt magamnak. Úgyhogy a kérdésem storno, esetleg utat mutat a hozzám hasonló cipőben járóknak. Ja,...meg a nőknek is, hogy azért ne csak az anatómiai külső alapján döntsenek, mert a végén akár hoppon is maradhatnak, vagy 1-2 gyerekkel nyomoroghatnak egyedül, mert már nem vállalja be őket másik partner!

2020. okt. 15. 21:07
 30/38 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
91%
Bár nem a 27-es vagyok, de haver... Tényleg matekozz kevesebbet, és lazulj el.
2020. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!