Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme illetve lehet 38...

Van értelme illetve lehet 38 évesen elkezdeni az èletet? Nem újra hanem el!

Figyelt kérdés
Konkrétan egy 13-15 éves mentális és EQ szintjén állok. Gyakorlatilag a világtól elszigetelten éltem az elmúlt 22-24 évben , nulla társadalmi , szexuális élettel , abszolút minden emberi kapcsolat nélkül. Semmilyen szakmám, iskolám , jogositványom , értékem , tapasztalatom nincs. El lehet kezdeni élni vagy bármit csinálni , hisz a korombeli nők , emberek már az èletük le csengő szakaszában vannak( szakmai szinten , család alapítás , kiélt szexuális kicsapongás stb). Tehát semmi közös nincs az én jelenlegi szintemmel, lehetőségeimmel, vágyaimmal.

2021. febr. 21. 11:10
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

#29 milyen gyógyszer? Az mire lenne jó?

Attól nem leszek vonzóbb vagy fiatalabb, max annyira elnyomja az agyam hogy nem törödök vele mekkora szxr lett az élet és zombi üzemmódban kihúzom a maradékmidőt...

2021. febr. 21. 21:39
 32/43 anonim ***** válasza:
68%

Pszichológus - feltárja a problémát a hüly.e fejedben


Pszichiáter - felírja a megfelelő gyógyszert ami SEGÍTI a további terápiát


(nem vagyok szakértő, de kb ez a menetrend, aki jobban ért hozzá javítson ki)


X idő - helyre jössz


A többi kérdésemre nem fogsz válaszolni ?!

2021. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
20%
32. Én is ezt mondom. Erre le pontoznak, a marha meg csodálkozik hogy milyen gyógyszer?? Xd Ez elmebeteg én nem írok ide többet, ezen nem lehet segíteni. Majd meghalnak a szülei azt meg döglik az utcán. Talán jobb is.
2021. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
75%

33


Amúgy simán lehet hogy troll kérdés, nem lepődnék meg ezen az oldalon :D

2021. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
57%
kivel laksz? szüleiddel csúnya vagy és ezért történt így?
2021. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
72%
Engem is érdekelne, hogy eddig ki tartott el. Átérzem azt a részét, hogy a mentális problémáid miatt nehéz elkezdeni dolgozni. Nekem is minimális munkatapasztalatom van eddig, mert akárhányszor elolvasok egy álláshirdetést, mindig az az első gondolatom, hogy én erre úgysem lennék jó. Mondjuk én fiatalabb vagyok és tanulok, de így is a szüleim tartanak el, amire nem vagyok büszke.
2021. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

#35, #36 bocs de egy szóval se irtam hogy soha nem dolgoztam.


Amúgy itthon lakok, anyámmal, ő "tartott" el mert ő nevelt ilyené hogy ne legyek önálló. De mivel nincs életem, szó szerint, az nem kerül "semmibe". Aki normális életet él azt elhiszem hogy nem tudja felfogni hogy 20-30 ezer forintból havonta bőven el lehet tartani valakit.

És ez komoly.

#36 köszi, nem hittem hogy rajtam kivül bárki is érez igy.

Konkrétan egy pultos vagy bolti eladói állásra nem merek jelentkezni a lidlbe mert látom azok hogy pörögnek stb. Komolyabb állásról nem is beszélve. Szakmát is ezért nem kezdek tanulni, mert csak azon jár az agyam hogy mit rontok el benne, mikor hibázok és az milyen kárt vagy életveszélyt okoz. Jogositványom is ezért nincs.

Mondjuk attól hogy dolgoznék és egyedül ülnék egy albérletbe nem hiszem hogy sokkal jobb lenne. Nem értem hogy miért olyan nehéz felfogni hogy nem a munkától lesz valaki boldog. Se attól amit megvesz a fizetésén. Lehetnék milliomos is attól a múltamat vagy a fejlődési hiányosságaimat nem kapom vissza... A leghülyébb átlagos vagyonú tini srác is hülyére dugja magját a legjobb testú tini lányokkal, nem kérdezik meg tőle mennyi pénze van. Ahogy a lidlbe dolgozó jó seggű eladókat se hiszem hogy milliomos igazgatók dugják.,.

2021. febr. 23. 20:05
 38/43 anonim ***** válasza:
91%
Majd akkor te se leszel boldog ha a szüleid nem lesznek, neked meg nulla a bevételed. Szerintem sokan nem a munkától boldogok ahogy te írod. Nem jó kedvében jár dolgozni az ember. Én is szívesebben poshadnék itthon, de szeretnék haladni az életben. És az nem megy, hogy nézem ahogy a szüleim reggeltől estig dolgoznak, én meg nézem a tv-t közben. Ennyire kretèn sosem lennék.
2021. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Meg neked nem ciki, hogyha venni akarsz magadnak egy pólót, vagy alsónadrágot, egy csomag chipset vagy egy könyvet stb akkor odamész anyuhoz és kérsz tőle pénzt? Mi lenne ha lenne barátnőd? Nincs pénzed egy szál virágra. Ilyen emberrel sosem ismerkednék. Én sem keresek sokat, és a párom sem. De túlzás amit művelsz. Nem hiszem, hogy sokan szeretnének veled szexelni. Óvszerre is kérnél pènzt anyától? Vagy a csaj fizesse?
2021. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

#38,#39 ne haragudj de kicsit se értetted meg amit irtam.

Egy nem veszek semmit, mert nincs életem. 5-10 éves ruhákba járok pl.

De ahogy irtam dolgoztam...

Barátnőm sincs , mert ahhoz nem ez a pár ezer forint kell amit leirsz, hanem többszázer forint folyamatosan. Ha egy szex egy szál virágon ovszeren meg mozin múlna annyi pénzem van magamtól is.

Csak utána jön az autó a nyaralás az ajándékok a lakás stb stb .

2021. febr. 23. 20:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!