Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Igaz az,hogy a nők nagy része...

Igaz az,hogy a nők nagy része jól akar élni,de ők nem akarnak tenni érte,hanem arra várnak hogy tegyen érte a férfi?

Figyelt kérdés
Teremtse meg a férfi a jólétet,mutasson fel saját lakást,autót,legyen sok pénz a számláján és ha ez megvan,akkor talán összejön vele a nő.Nem akarnak a férfival együtt a nulláról indulni és közösen megteremteni az otthont,a jólétet, hanem teremtse meg a férfi egyedül,és ha kész van szóljon.Akkor talán összejön vele a nő.Így van ahogy leírtam?

2021. febr. 23. 11:42
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 10-es hozzászólóval. Nekem is van saját lakásom, autóm, nem a férfitól várom...ezek tényleg elég általánosító kérdések. Vannak ilyen nők, de hogy a nagyrésze? Kétlem. Ugyanolyan sértő ez, mint hogy a "legtöbb férfi csak azt akarja".
2021. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
11 azért egy fiatal nő nem fog önerőből lakást venni,sem autót.Ha megnézzük sok fiatal lánynak idősebb 30-40 körüli párja van,akinek van egy vállalkozása,vagy a szüleinek és mivel jól működik,így tellett saját autóra és saját házra.A fiatal lány meg eljár valahová dolgozni,hogy emberek között legyen.Nem azért mert rá van szorulva arra a havi 120 ezerre.
2021. febr. 23. 12:07
 13/50 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki szeret(ne) jól élni és igen, elég férfiatlan dolog, ha a pasinak még egy szál virágra se futja..!
2021. febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
13 de közösen kéne a férfinak és a nőnek a nulláról felépíteni valamit,nem a férfinak egyedül és utána jöhet a nő.Jöjjön akkor a nő, amikor a férfi nullán van,ne akkor amikor már minden kész.
2021. febr. 23. 12:10
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
Te úgy konkrétan egy nőben csalódtál, vagy alapból senki nem áll szóba veled?
2021. febr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
84%

#14: na de ki az a hlye nő, aki egy nincstelennel akarna családot alapítani?!


A nők a biztonságot szeretik és nem a létbizonytalanságot meg egy lúzert, aki elvárja, hogy a nő tegye meg helyette is azt, ami az ő feladata lenne. A ffi azért ffi, hogy ő legyen a családfő s nem anyámasszony katonája, akinek nőre s annak pénzére van szüksége ahhoz, hogy haladni tudjon vagy hogy ne haljon éhen..

2021. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
15 egyik sem.Én úgy vagyok vele,ha addig nem volt nőm amíg nem volt semmim,akkor már utána se legyen ha van valamim.Ha egy nő elindul velem a nulláról,oké.De ez ne így működjön már hogy majd ha kész vagyok mindennel jöhet a nő is.
2021. febr. 23. 12:17
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és magamat tartom el, nem szorulok rá egy férfira, sőt, kifejezetten szégyellném, ha eltartanának.
2021. febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem így működik. Vannak akik együtt szeretnék felépíteni az életüket, nem beleülni a jóba. Nem kell áltálanosítani, gondolom minden nővel nem beszélgettél a földön.
2021. febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
16 ezt mondhatná a férfi is.Hogy nem hülye,hogy egy nincstelen nővel álljon össze akinek semmije nincs.
2021. febr. 23. 12:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!