Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Igaz az,hogy a nők nagy része...

Igaz az,hogy a nők nagy része jól akar élni,de ők nem akarnak tenni érte,hanem arra várnak hogy tegyen érte a férfi?

Figyelt kérdés
Teremtse meg a férfi a jólétet,mutasson fel saját lakást,autót,legyen sok pénz a számláján és ha ez megvan,akkor talán összejön vele a nő.Nem akarnak a férfival együtt a nulláról indulni és közösen megteremteni az otthont,a jólétet, hanem teremtse meg a férfi egyedül,és ha kész van szóljon.Akkor talán összejön vele a nő.Így van ahogy leírtam?

2021. febr. 23. 11:42
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
93%
#40 pfej, ha velük is úgy beszélsz, mint ahogy írsz, nem is csoda.
2021. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
11%
Semmit nem tudnak fel mutatni max vonzó külső azon kívül semmit. Ha már el tartom nem értem miért nagy kérés hogy dolgozzon itthon kicsit. Xd
2021. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
94%
40es, "ezeknek"...talán, ha nem úgy beszélnél a nőkről mint a tárgyakról, lehet nem hagytak volna el.
2021. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
8%
Jobb is ha elhagytak mert semmire nem jók. Mindennapos többszöri szexet sem akarták mindig. Ezért tartsam el??
2021. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
38 olyan nincs szerintem hogy valakit fiatalon mindenki elhajt a személyiségére hivatkozva,majd évekkel később amikor már van valamije,hirtelen vonzó lesz a személyisége valaki számára.Akkor ott a csóróság volt a kikosarazás oka.
2021. febr. 23. 12:55
 46/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a személyiség része az is, hogy hogyan bánsz a pénzzel. Ha valaki fiatalon két marékkal szórta el a kicsit is, aztán később megtanulta, hogy így semmije sem lesz, és változtatott, az személyiségbeli dolog. Nekem van egy öcsém, ő sose volt annyira spórolós, mint én, a zsebpénzét gyorsan elköltötte már gyerekként, én már gyerekként spóroltam, gyűjtögettem. Aztán idővel ő is megtanult spórolni, de azért költekezni még mindig hajlamos. Ha nekem valami anyagilag bejön, akkor továbbadom neki a tippet, például ilyen volt a lakáskassza, ő is azzal tudott lakást venni.
2021. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
81%

Kérdezö: ahogy itt a nökröl írsz, meg amilyen elképzeléseid vannak egy férfi-nö kapcsolatról, az annyira beteges, hogy EZÈRT nem áll le veled egyetlen értelmes nö sem!

Szerintem neked kezeltetni kellene magadat és ha egyszer NORMÁLIS személyiséged lesz, AKKOR lesz esélyed arra, hogy egy nö szóba álljon veled, ÍGY NEM!

2021. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nyilván vannak ilyenek, de szerintem egyszerűbb magadnak megteremteni, mint várni a sültgalambot, de hát nyilván, mindenki megválasztja a saját keresztjét :D
2021. febr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
92%
# 44: mindennapos többszöri szx?! Mi vagy te, kúrógép?! Kezeltetned kellene magad, mert ez már beteges és nem csoda, hogy egy nő se bírta.
2021. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
90%

#44:

Jól van, egy hímsovi disznó vagy, nem kell ezzel felvágnod, öreg. Magadat minősíted. Meg is érdemled, hogy egyedül halj meg.

2021. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!