Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Igaz az,hogy a nők nagy része...

Igaz az,hogy a nők nagy része jól akar élni,de ők nem akarnak tenni érte,hanem arra várnak hogy tegyen érte a férfi?

Figyelt kérdés
Teremtse meg a férfi a jólétet,mutasson fel saját lakást,autót,legyen sok pénz a számláján és ha ez megvan,akkor talán összejön vele a nő.Nem akarnak a férfival együtt a nulláról indulni és közösen megteremteni az otthont,a jólétet, hanem teremtse meg a férfi egyedül,és ha kész van szóljon.Akkor talán összejön vele a nő.Így van ahogy leírtam?

2021. febr. 23. 11:42
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
85%
Én tisztelem azokat a férfiakat, akik a mai világban képesek eltartani a nőt. És aki meg smucig, sajnál bármit is a nőktől az ne csodálkozzon, ha egyedül marad!
2021. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:
18 azért sok nő nem esik kétségbe ha dobja a jómódú párja.Max.hazaköltözik a szüleihez.Nem ragaszkodnak görcsösen a jóléthez,de ha már egyszer van rá lehetőség hogy jómódban éljenek miért hagyják ki?
2021. febr. 23. 12:23
 23/50 anonim ***** válasza:
100%

14 magyarul: egy ember, legyen az férfi vagy nő, ne dolgozzon, ne gyűjtsön, ne fektessen be, ne próbáljon lakást szerezni, önállósodni, ne akarjon elérni bármit is amíg nincs párja?

És akkor majd 2 ilyen találjon egymásra 35 éves korukban és akkor majd együtt?

Jó kis ideológiát kreáltál ahhoz hogy miért nem jutottál még semmire x éves korodra 😀 Jó kifogás: majd együtt a szivszerelmeddel, a nullárol kezdve. Igen ám aranyapám, de kinek kell majd egy ilyen 40 éves férfi, aki mint a királylány a mesékben, várja a toronyban (mamahotel) a herceget (esetedben a nőt) hogy megmentse.

2021. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert vannak még értelmes lények ezen a Földön, akiknek nem az agyagi világ a minden és nem a luxusra vágynak. Nyilván, egy alapszintű anyagi biztonságra mindenki vágyik, de sose jönnék össze valakivel, csak azért, hogy "jobb módban" éljek. Nem minden a pénz.
2021. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
66%
#20: na de egy ffi sok mást is megkaphat egy nőtől, viszont ha egy pasit eltart a nője, az gáz!
2021. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
21 én is tisztelem őket,ha becsületesen keresik meg a pénzt és nem a szegényeket károsítják meg vele.
2021. febr. 23. 12:25
 27/50 anonim ***** válasza:
100%

A nulláról együtt felépíteni akkor működik, ha a pár fiatalon találkozik. Én nem találkoztam fiatalon olyan férfival, akivel ezt meg lehetett volna tenni, viszont tanultam, főiskolára jártam, OKJ képzést végeztem, dolgoztam már suli mellett is, gyűjtöttem a pénzt, volt lakáskasszám (akkor még volt állami támogatás is rá), volt megtakarítás alapú életbiztosításom, volt egy tervem, amit el akartam érni, és megterveztem, hogyan tehetem ezt meg. Nem költöttem albérletre, a szüleimmel éltem, amíg nem lett elég önerőm. Ismerkedtem is persze, de nem alakult úgy, hogy tartós kapcsolat legyen. 30 évesen vettem 9 millióért egy másfél szobás panel lakást, amit még fel is kellett újítani, a szüleim 2,5 milliót tettek hozzá, ott volt a Fundamenta, és az egyéb önerő. Egy akció keretében tudtam nyitni még egy lakáskasszát a hitelfelvételt követően, még arra is járt állami támogatás, kiszámoltam, hogy mikor lesz ugyanannyi a hiteltartozás és a megtakarítás, és aszerint kötöttem a második lakáskasszát. 5 év alatt kifizettem a hitelt, és most van egy tehermentes lakásom, ami most a piacon 2-2,5-szer annyit ér (az ingatlanos portálok alapján), mint amennyiért én vettem annak idején.

Nekem ebben nem segített egy párkapcsolat, nem örököltem, a szüleim sem tettek hozzá többet, mint amit írtam.

Nem zárkóztam volna el attól, hogy valakivel közösen építsük fel a közös életünket, hiszen a szüleimnek annak idején még összejött, de ők elég fiatalon találkoztak, hogy ezt meg tudták tenni, nekem meg nem jött össze. Várnom kellett volna ölbe tett kézzel a szőke herceget fehér lovon, ahelyett, hogy gyűjtögetek, és összehozom magamnak?

2021. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%

26 hogy károsítanánk meg a szegényeket a megkeresett pénzünkkel? Ez miféle ostobaság?

Szegény férfiakat? Még a prostik se! Nem kötelező igénybe venni a szolgáltatást. Majd még sajnálni kéne a pasikat hogy szegény a segílyből kell hogy összekuporgassa a szex árát. Úristen 😂😂😂😂

2021. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
23 próbáljon persze,de már akkor lépjen be valaki az életébe,ne csak akkor amikor már mindent elért.Az igazi szerelmespár jóban rosszban együtt van,a nehéz időkben is.Nem az hogy nincs semmid,le vagy sz.rva,majd ha fel tudsz mutatni valamit beszélhetünk.
2021. febr. 23. 12:30
 30/50 A kérdező kommentje:
28 én úgy értettem hogy ha nem úgy gazdagodik meg,hogy pl.nem fizeti ki a dolgozóit,vagy fillérekért dolgoztatja őket,vagy feketén,ilyesmire gondoltam.
2021. febr. 23. 12:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!