Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rajtam kívül van itt más is...

Rajtam kívül van itt más is aki kiéget, életunt, befásult, érzelmileg kiüresedett, ronda, incel, lúzer, sikertelen, munkanélküli csődtömeg és génhulladék/ biorobot de még az se?

Figyelt kérdés

nincs munkám

nincs nőm

folyton próbálkozom de semmi

nem tudom feldolgozni a gyerekkori fóbiáimat, a külsőm miatti elutasításokat - ezek alapvetően meghatározták a személyiségemet. Inrovertált lettem.

Sok lánynál probálkoztam szépektől a könyvmolyokig de semmi.

A kigyúrt bunkó, jóképű srácoknak mindig volt nője.

Nem tudom feldolgozni, hogy nem kellek senkinek, hogy aláztak a külsőm miatt. Hogy azt a lányt akit szerettem még meg se érinthettem hogy le se szr-t és mindig valaki más dgja.


Körülöttem mindenkinek családja van.

Útálom ezt az érzést, egy rakt szrnak érzem magam, egy lúzernak aki mindig felsűl. Ha lez is nőm 10 év lemaradásom van és mindig bennem lesznek ezek az évek.


Még egy jót se dgtam az életemben. Elegem van hogy a társadalom és a nők leírnak mert nem vagyok jóképű.


Nem hiszek már istenben mert egy ilyen isten az genyláda avgy mindenki legyen szép vagy ne ismerjük azt a fogalmat hoyg szép. Közben egy kvázásért pokolrakerülsz... Ilyen nekem nem kell.


Meg úgy egyébként semmi de semmmi nem támasztja alá isten létét erre a legjobb példa a társkeresés. Szépek csak a szépekkel vannak. És ezen belül is elkülönül az értelmiség. Tiszta szociál-darvinizmus.

Noncs az életbe semmi magasztos, csak az evulóció yners tőrvényei amik kiszelektálják az olyan génhuladékokat mint én.



2021. jún. 26. 13:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
89%

Fel ne add!

Sokan sokkal szarabb helyzetben vannak mint te vagy!

Csak bennünk van az az,hogy az én problémám a legnagyobb a násé hozzám képest semmi!

2021. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
40%

9: csak sajnáltatod magadat... Nézz már szét, hány ronda pasinak van bombanője......


Nem csak a külső számít! A te esetedben sokkal nagyobb riasztó erő a negatív mentalitás. Az, hogy képtelen vagy változtatni a saját sorsodon, belenyugodsz a tehetetlenségbe - nettó lustaságból. Mert akkor nem kell semmit tenni.... Csak telepanaszkodod az online felületeket...

2021. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 A kérdező kommentje:
körrülöttem minden lányak aki tetszett már gyerek van, külön dühitő hoyg babaváró támogatást kapnak meg adómentességet meg mindent de negem egy gyárba nem vesznek fel mert nemvalakinek a valkije vagyok, rendszeresen festek írok de senkit nem érdekel, egy lány se ölelt meg soha, megvertek, mi motiváljon mégis? Mond már el mi a jó ég? a 10 év lemaradásom? a frusztációk és fóbiák? a kilátástalan jővő? az érzelmi kiüresedés? - hogyha ronda az ember nem kell senkinek avgy ha kigyúrom magam akkor azért kellek a nőknek mert magamért soha nem kelletem senkinek... ez a helyzet.
2021. jún. 26. 14:50
 14/71 anonim ***** válasza:
75%
Ha magadat ilyen negatívan látod, miért csodálkozol, hogy ez sugárzik rólad, és ezt látják mások is?????
2021. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
86%
13: mi a szakmád? mihez értesz?
2021. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:
de mikor kezdtem nem iylen voltam és akkor se kelletem ilyené lettem, nem megy be a kicsin koponyádba hogy aki nem szép azt ledarálják mint a homár címü filmben
2021. jún. 26. 14:53
 17/71 A kérdező kommentje:
15. mütárgyvédelem 3-4 éve végeztem el gondoltam én nivan majd sikerül elhelyeszkedni Orbánisztánban????
2021. jún. 26. 14:54
 18/71 anonim ***** válasza:
59%

16: akkor sírjál-ríjjál, sajnáltasd magad!


Tele van ronda férfiakkal a világ, akiknek csodaszép feleségük van!

Mert nem olyan üres a fejük, és nem ilyen önsorsrontóak, mint te!

2021. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 A kérdező kommentje:
Jaj hagyuk má vagy ki vannak gyúrva, vagy pénzesek, vagy mindkettő, van hattalmuk valamilyük van a nők nincsenek csak úgy egy férfival annak mindig oka van. A nő számitó sunnyi, pszihopata.
2021. jún. 26. 14:58
 20/71 anonim ***** válasza:
66%
Ha ilyen rossz véleményed van "a" nőkről, akkor minek áhítozol utánuk...? :-DDDDD
2021. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!