Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rajtam kívül van itt más is...

Rajtam kívül van itt más is aki kiéget, életunt, befásult, érzelmileg kiüresedett, ronda, incel, lúzer, sikertelen, munkanélküli csődtömeg és génhulladék/ biorobot de még az se?

Figyelt kérdés

nincs munkám

nincs nőm

folyton próbálkozom de semmi

nem tudom feldolgozni a gyerekkori fóbiáimat, a külsőm miatti elutasításokat - ezek alapvetően meghatározták a személyiségemet. Inrovertált lettem.

Sok lánynál probálkoztam szépektől a könyvmolyokig de semmi.

A kigyúrt bunkó, jóképű srácoknak mindig volt nője.

Nem tudom feldolgozni, hogy nem kellek senkinek, hogy aláztak a külsőm miatt. Hogy azt a lányt akit szerettem még meg se érinthettem hogy le se szr-t és mindig valaki más dgja.


Körülöttem mindenkinek családja van.

Útálom ezt az érzést, egy rakt szrnak érzem magam, egy lúzernak aki mindig felsűl. Ha lez is nőm 10 év lemaradásom van és mindig bennem lesznek ezek az évek.


Még egy jót se dgtam az életemben. Elegem van hogy a társadalom és a nők leírnak mert nem vagyok jóképű.


Nem hiszek már istenben mert egy ilyen isten az genyláda avgy mindenki legyen szép vagy ne ismerjük azt a fogalmat hoyg szép. Közben egy kvázásért pokolrakerülsz... Ilyen nekem nem kell.


Meg úgy egyébként semmi de semmmi nem támasztja alá isten létét erre a legjobb példa a társkeresés. Szépek csak a szépekkel vannak. És ezen belül is elkülönül az értelmiség. Tiszta szociál-darvinizmus.

Noncs az életbe semmi magasztos, csak az evulóció yners tőrvényei amik kiszelektálják az olyan génhuladékokat mint én.



2021. jún. 26. 13:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 A kérdező kommentje:
Csak annak teszik a szépet akiben potenciális érdeket látnak, nőnek soha nem szabad hinni.
2021. jún. 26. 17:40
 32/71 anonim ***** válasza:
84%
én is hasonló cipőben járok, elkezdtem edzeni, leadtam 25kilót szálkásítottam,jobb képű lettel és így hátha bejövök majd valakinek. én ezzel adom ki az érzelmeimet, a gyúrással. (de szerintem dokan még)26f
2021. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
84%

Ha valaki pozitív és nem hányja folyton a másikra az elégedetlenségét, az sokaknak vonzó.

Elég rossz lehet úgy élni, hogy a fél világot ismeretlenül is ellenségnek látják egyesek. Ha a nőknek nem szabad hinni, akkor a férfiaknak sem, nem? Tehát neked sem.

2021. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
78%

#27 Kérdező!

Biztos vannak anyagias nők,akik csak a pénzre hajtanak.De én úgy tapasztaltam hogy vannak normális lányok,akiknek valóban a jó értékrend számít.Nyilván mindenki szeretne nyugodt,gondtalan jó életet élni,így egy nő nem fog egy lúzert választani,hogy nehéz élete legyen.Viszont nem kell gazdagnak lenni ,ahhoz hogy találj normális lányt.Nyilván az is igaz hogy mindenki a legjobbat szeretné magának,és mivel megtehetik a nők,válogatnak,olyan emberrel szeretnék összekötni az életüket,akire kellemes ránézni,és jól érzi magát vele.Viszont hidd el hogy az a nő,aki csak egy külső alapján választ a legtöbbször nagyon megszívja,és megbánja,főleg ha a pasi egy állat,vagy egy idióta,vagy elviselhetetlen.Épp ezért a külső mellett ugyanolyan fontos az,hogy egy férfi jó értékrenddel rendelkezzen.És mivel a nőknek a biztonság is egy fontos szempont,így egy labilis,negatív személyiséggel aligha tudják elképzelni az életüket.A biztonság pedig nem feltétlenül az anyagi helyzetet jelenti.Ha azt látja egy nő,hogy józan,normális életet élsz,megbízható vagy,és erős vagy lelkileg,és minden helyzetben megállod a helyed,és megoldod a problémákat...az szimpatikus,és valahol férfias tulajdonság,amire szívesen bízná bármelyik nő magát.Nem azért hogy eltartsák,nem azért hogy mindent megcsináljanak helyette,hanem csak hogy érezze hogy ott van mellette,mögötte a férfi,akire támaszkodhat bármikor,ha baj van,vagy ha nehezebb időszakot él meg,akár lelkileg.

Nekem sincs megnyerő külsőm,de elfogadtam,és próbálok igényes lenni,változni külsőre,kihozni belőle a maximumot.A belsőre viszont egészséges önbizalmam van ,mert kitűztem célokat,és sikeresen teljesítettem őket,saját egzisztenciám van,amit nem a s.ggem alá toltak,hanem megdolgoztam érte.És teljesen önálló vagyok,amiért szintén tettem,és így nem azért vagyok rákényszerülve egy nőre hogy főzzön rám,vagy mosson rám,vagy takarítson utánam.Hanem hogy ne legyek magányos.És hidd el,hogy ezek a tulajdonságok,amilyenné váltam belsőre,szimpatikusak a nőknek.Míg a szüleimmel éltem semmit nem értem el,és belsőre se volt semmi önbizalmam.De változtattam,és minden téren jobban érzem magam a bőrömben.Pedig ha mondjuk a végeredményt nézem ugyanott vagyok mint te,mert nincs mellettem nő.Mégis tudom élvezni az életet,és tudok pozitívan gondolkodni.Nekem voltak párkapcsolataim,volt egész csinos barátnőm is,akinek úgy ahogy voltam bejöttem minden külső és belső tulajdonságommal.És volt olyan ismerkedésem,ahol már összejöhetett volna az,hogy összekössem az életem valakivel,és családot alapíthassak.És ha a lányon múlt volna már közös életünk lenne.És nem hiszem hogy azért ment volna bele mert hogy én olyan marha jó pasi vagyok...azért választott volna,mert normális,józan életet élek,és normális értékrenddel bírok.És nyugodtan bízta volna magát rám,és szült volna nekem gyereket.Úgyhogy ezt csak annak köszönhetem amit elértem az évek során...és kb. olyan szinten voltam,ahol te most vagy.Valószínű az akkori én-emet nem tartotta volna jó választásnak.Pedig külsőre nem sokat változtam azóta.Úgyhogy persze persze,számít a külső,nagyon is..viszont nem minden a külső! Kompenzáld más jó tulajdonságokkal.És máris nagyobb esélyed lesz sikereket elérni a nőknél.Ahhoz képest mindenképpen ahol most tartassz!

#25 voltam.

36F

2021. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
39%
Es teged mi akadalyoz meg abban, hogy penzed, hatalmad legyen, hogy sikeres legyel az eletben?:)
2021. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
57%
Hú de baromi negatív ez a kérdés. Ha valami nem megy azt nem kell erőltetni. Nekem úgy tűnik hogy te mindet akarsz de nem akarsz tenni érte semmit. Szerintem semmi baj a nőkkel, csak javult a felhozatal a férfiak minőségét le író függvény fentebb csúszott. Pl: vagy te jelen állapotában egy 5 pontos de van a virtuális te aki csak annyiban különbözik hogy ki van gyúrva. Ő akkor 7 pontos. De az elméje ugyan olyan beteg mint a tied akkor már inkább választják a 7 pontost mert legalább ő nem lesz beteges az elhízás miatt. Nincsen hibás a történetben. Te ezt az élet módot választottad de akkor most élj együtt vele.
2021. jún. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
22%
De ha felszed magára csomó izmot, a személyisége is alakulni fog, és nem lesz egy önkéntes vesztes.
2021. jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
64%
Isten óvjon meg mindenkit attól, hogy ekkora balfék legyen. Fiatal korban elkezdett, komoly szinten űzött élsporttal szinte 100%-ban el lehet ezt kerülni.
2021. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
100%
38as-sal lehet másképpen értelmezzük az élsportot,de több lábon hobbi/amtőr sporttággal igaz a dolog,de az élsportolók búra alatt élnek....edzés magántanárok OB EB VB
2021. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
11%
Élsport az is, ha a városi másodosztályú kosárlabdacsapat utánpótlásában játszol. Én a csapatsportokat részesítem előnyben személyiségfejlődés szempontjából. EB, VB inkább vízben/vízen érhető el egy hazai ifjú titánnak.
2021. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!