Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rajtam kívül van itt más is...

Rajtam kívül van itt más is aki kiéget, életunt, befásult, érzelmileg kiüresedett, ronda, incel, lúzer, sikertelen, munkanélküli csődtömeg és génhulladék/ biorobot de még az se?

Figyelt kérdés

nincs munkám

nincs nőm

folyton próbálkozom de semmi

nem tudom feldolgozni a gyerekkori fóbiáimat, a külsőm miatti elutasításokat - ezek alapvetően meghatározták a személyiségemet. Inrovertált lettem.

Sok lánynál probálkoztam szépektől a könyvmolyokig de semmi.

A kigyúrt bunkó, jóképű srácoknak mindig volt nője.

Nem tudom feldolgozni, hogy nem kellek senkinek, hogy aláztak a külsőm miatt. Hogy azt a lányt akit szerettem még meg se érinthettem hogy le se szr-t és mindig valaki más dgja.


Körülöttem mindenkinek családja van.

Útálom ezt az érzést, egy rakt szrnak érzem magam, egy lúzernak aki mindig felsűl. Ha lez is nőm 10 év lemaradásom van és mindig bennem lesznek ezek az évek.


Még egy jót se dgtam az életemben. Elegem van hogy a társadalom és a nők leírnak mert nem vagyok jóképű.


Nem hiszek már istenben mert egy ilyen isten az genyláda avgy mindenki legyen szép vagy ne ismerjük azt a fogalmat hoyg szép. Közben egy kvázásért pokolrakerülsz... Ilyen nekem nem kell.


Meg úgy egyébként semmi de semmmi nem támasztja alá isten létét erre a legjobb példa a társkeresés. Szépek csak a szépekkel vannak. És ezen belül is elkülönül az értelmiség. Tiszta szociál-darvinizmus.

Noncs az életbe semmi magasztos, csak az evulóció yners tőrvényei amik kiszelektálják az olyan génhuladékokat mint én.



2021. jún. 26. 13:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
68%

60


Szerelmet nehéz találni, de legalább szexuálisan nem vagytok kiéhezve. Bármelyik nő dugni akar 5 perc alatt talál valakit. És nem is feltétlen akármilyet, hanem válogathat is.

2021. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
70%

61

Nektek sem kell szexuálisan éhezni! Az 5-ös főút mellett tök jó csajok állnak az utcán. Akkor állhatnátok meg amikor csak akartok és teljesítenek szinte mindent 😉 Ja, csak ti gondolom ingyen szeretnétek. Akkor bizony marad a marok Marcsi 🤷🏻‍♀️


Amúgy visszatérve, lehet a nők nem éheznének szexuálisan, de a 90%-nak érzelem is kell a szexhez míg nektek pasiknak nem. 🤷🏻‍♀️ Nos, elég nehéz találni olyan srácot, aki érzelmileg és szexuálisan is "teljesíteni" tud. És még arról nem is beszéltünk, hogy hány nő nem éli át az orgazmust, szerinted ők akkor élvezik a szexet? Hát, biztos van egy kis része aki igen, de másik rész nem hiszem. Náluk akkor ez nem okozhat frusztrációt? 🤔 Dehogynem, csak titeket ez nem izgat, a lényeg hogy a ti szerszámotok le legyen polírozva és kiürítve, mert úgy gondolod hogy neked ez jár...

2021. aug. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
75%

62


Á, szóval nektek az a gondotok, hogy a nagyon magas igényeitek nincsenek mindig kielégítve? Mi meg ne sírjunk amiért alapvető biológiai igényeink sincsenek :))

Nagyon igazságos hozzáállású nő vagy.

2021. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
59%

63

Mindegy, feladom! 😄

Rohadtul nem akarod megérteni a másik részét a dolognak, csak még mindig azt fújod hogy nektek milyen rossz. Ha ennyire nem tudod felfogni, akkor jobb is ha megrohadsz egyedül 😉🤣

2021. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
63%

64


Milyen kis kárörvendő tudsz lenni amikor megérzed, hogy érvekben kezdesz veszíteni :)

2021. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyilván csak érzelmekkel működik. Előtte meg utána nem, de akkor közben biztos! :)
2021. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
90%

66


Igen, mondják azt miközben jókat dugnak minden második nap tinderen jól kiszelektált 9-es pasikkal :)


Akkor miért nem hagyják abba a szexelést ha érzelem nélkül semmit sem ér? Kétszínű kis hülyék :)

2021. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
75%
menj el prostizni
2021. nov. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
0%

65

De tudnék még érvelni, de neked felesleges! 😉

Igen, kárörvendő vagyok és örülök hogy az ilyenek nem kapnak nőt! 😘 Ne is kapjatok soha, inkább durranjon szét a herétek! Jobb lesz a világnak is ha az ilyenek nem szaporodnak 😁

2021. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 A kérdező kommentje:

65 - ugye tudod hogy egyszer mindent visszakapsz az élettől így vagy úgy

elég kisstilü egyszerű embernek tűnsz, de sebaj. Majd formál téged az élet.


a hozzáállásod meg elég primitív.

2021. nov. 15. 10:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!