Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Elegge maganyos...

Mit tegyek? Elegge maganyos vagyok es a gyermekori jobarataimmal is szivesen talalkoznek, de sok csalodas is ert, mert tobben azt mondtak, h a munka miatt nem ernek ra. Mit tegyek h ugy vegyem ra oket, h ne legyen tolakodas?

Figyelt kérdés

Vagyom a szeretetukre de elvesZIteni se akarom oket


Olyan gyermekkori ismerosomnek meg nem merem irni h talalkozzunk, akinek eddig meg nem, mert hatha nem reagal ra es nem ir tobbet, pedig amikor levelezunk, szeretem is baratilag, nagyon kedves, de felek h elvesZItem a baratsagot es nem ir


Sok csalodas ert mar, es emiatt felek az egesztol


Nagyon faj a magany es borzalmasan vagyom arra h tarsasagban legyek


Mit tegyek? Jo erzes amikor szeretet vesz korul es erre vagyom nagyon


2022. jan. 12. 06:50
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
vélemény?
2022. jan. 12. 15:55
 32/36 A kérdező kommentje:
Akar randi, akár barátságban mindig elakadok, ennél a pontnál h találkozzunk és ennek akarok végetvetni, hogy sikerüljön,.,,,
2022. jan. 12. 16:00
 33/36 A kérdező kommentje:

Azt nem akarom, hogy még azt is elveszítsem, hogy írnak nekem, pedig a barátság úgy volna teljes, hogyha találkoznánk is.


nagyon magányos vagyok ezért dilemmázok :(

2022. jan. 12. 16:08
 34/36 A kérdező kommentje:

Hianyzik a csalad, kene csalad, hianyzik az h beszelgessek naponta vkivel, akarok vidaman, akar komoly dolgokrolamiktol felek. Hianyoznak a kedvessegek, rokonok videken. Akkor nyugodnek meg, ha ezek ujra lennenek.


Olyan jo lenne, addig csak sirdogalok estenkent az ures lakasban.

2022. jan. 12. 16:23
 35/36 anonim ***** válasza:

Megértelek, bár nekem úgy tűntek el a barátaim,hogy kapcsolatuk lett ,utána tojtak rám.

Nekem is volt kapcsolatom,én máshogy álltam volna hozzájuk.Elváltam,most magam vagyok és én sem tudok kivel beszélgetni,sokat mászkálok magamban,de megszoktam.

Nehéz felnőttként barátkozni,mert akik már nincsenek,azokat nem lehet visszahozni. Új barátságok ma nem nagyon alakulnak,mindenki begubózik - sajnos.

Meg kell tanulnunk ezzel egyutt élni, még ha nagyon rossz is...


Egy férfi sorstársad

2022. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is megértelek, együttérzek veled.


Nekem a gimis kapcsolatok pl. megvannak, levelezünk időnként, de attól tartok, félek, hogyha megemlítem nekik h találkozzunk, jó lenne, stb..

akkor elkezdenek hárítani, h el vannak havazva (kamu duma) és utána meg nem írnak és így még azt is elveszítem, h levelezzünk, pedig nagyon szeretnék velük találkozni is...

2022. jan. 12. 17:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!