Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Elegge maganyos...

Mit tegyek? Elegge maganyos vagyok es a gyermekori jobarataimmal is szivesen talalkoznek, de sok csalodas is ert, mert tobben azt mondtak, h a munka miatt nem ernek ra. Mit tegyek h ugy vegyem ra oket, h ne legyen tolakodas?

Figyelt kérdés

Vagyom a szeretetukre de elvesZIteni se akarom oket


Olyan gyermekkori ismerosomnek meg nem merem irni h talalkozzunk, akinek eddig meg nem, mert hatha nem reagal ra es nem ir tobbet, pedig amikor levelezunk, szeretem is baratilag, nagyon kedves, de felek h elvesZItem a baratsagot es nem ir


Sok csalodas ert mar, es emiatt felek az egesztol


Nagyon faj a magany es borzalmasan vagyom arra h tarsasagban legyek


Mit tegyek? Jo erzes amikor szeretet vesz korul es erre vagyom nagyon


2022. jan. 12. 06:50
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
*lennek
2022. jan. 12. 08:46
 12/36 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2022. jan. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Mi koze ennek a temanak a korhoz? Tanacsot szeretnek! Nagyon....
2022. jan. 12. 13:12
 14/36 anonim ***** válasza:

Erre miért nem lehet válaszolni, hogy hány éves vagy? 🙄

Nekem fontos lenne például a válaszadáshoz mert más tanácsot adnék egy 17 évesnek és mást egy 25 évesnek

2022. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Ja ertem mar h hogy erted :) vilagos igy mar :)


35

2022. jan. 12. 13:20
 16/36 A kérdező kommentje:
Nos?
2022. jan. 12. 13:23
 17/36 anonim ***** válasza:

Esküszöm azt hittem 18 körül vagy.

Rettentő gyerekesen gondolkodsz viszont akkor a korodhoz képest.

Te nem dolgozol? Vagy mit csinálsz?

Az emberek felnőnek, dolgoznak, családjuk, kapcsolatuk lesz, munka vagy hobbi által új barátokra tesznek szert. Ez a természet rendje.

Te miért nem ismerkedsz? Vagy nem is értem ezt az egészet...

Akivel találkozni szeretnél, annak írsz egy üzenetet, hogy : "lenne kedved és időd össze futni velem valamikor?"

Ennyire egyszerű

Nem kell ezt túl bonyolítani

Vagy te még sosem hívtál el senkit sehova?

Nekem ez azért fura mert még csak nem is randirol beszélünk hanem barátokról

2022. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Na ez a felig lecseszes miatt nem mertem kiirni a kort, jo tudom, tanacs is van kozte.


Az oke h a termeszet rendje, de az nem ez a rend h elobb utobb leszarjak a masik embert, akikkel elotte joban voltak, ez az embernek fajo es nincs rendben.


Probaltam egy egy regen ismert embernel baratnal elhivni ot talalkozasra, erdeklodtem hogy van. Meselt magarol de mindegyik elharitotta a talalkozast, vagy nem er ra (sztem kifogas) vagy arra nem is reagalt


Es ez mar csalodas, fajo...


Aki egyedul el, annak nsgyon faj, nincs kihez szolni, beszelgetni vele es azt Latin h mindenki beszelget mindenkivel, holott elotte rendszeresen talalkoztunk.


Dolgozom, de fajo az "ures" lakasba hazamenni

2022. jan. 12. 14:04
 19/36 A kérdező kommentje:

Es szolok h az nem megoldas h menjek egyhazi kozossegbe, holott nagyon hiszek Istenben de ez erre nem megoldas.


Vele menu? Szeretetre vagyom azoktol akikkek regen sokat voltam egyutt tarsasagban

2022. jan. 12. 14:06
 20/36 A kérdező kommentje:
*velemeny? (Korrektor)
2022. jan. 12. 14:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!