Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Elegge maganyos...

Mit tegyek? Elegge maganyos vagyok es a gyermekori jobarataimmal is szivesen talalkoznek, de sok csalodas is ert, mert tobben azt mondtak, h a munka miatt nem ernek ra. Mit tegyek h ugy vegyem ra oket, h ne legyen tolakodas?

Figyelt kérdés

Vagyom a szeretetukre de elvesZIteni se akarom oket


Olyan gyermekkori ismerosomnek meg nem merem irni h talalkozzunk, akinek eddig meg nem, mert hatha nem reagal ra es nem ir tobbet, pedig amikor levelezunk, szeretem is baratilag, nagyon kedves, de felek h elvesZItem a baratsagot es nem ir


Sok csalodas ert mar, es emiatt felek az egesztol


Nagyon faj a magany es borzalmasan vagyom arra h tarsasagban legyek


Mit tegyek? Jo erzes amikor szeretet vesz korul es erre vagyom nagyon


2022. jan. 12. 06:50
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Felek a csalodasoktol, mert mi van ha tolakodasnak veszi es ezert harit majd nem ir, holott regen minden kedvesseg megvolt benne
2022. jan. 12. 14:10
 22/36 A kérdező kommentje:
felem
2022. jan. 12. 14:10
 23/36 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom

Szörnyen ritka az amikor az embernek megmaradnak a gyerekkori barátai

Ahogy telik az idő úgy változik az ember társasága is

Én 29 vagyok, 1 gyerekkori barátommal tartom a kapcsolatot de vele is online. Akikkel találkozom, akikkel jól érzem magam, őket mind később munkában ismertem meg nagyrészt vagy valami társaságon keresztül.

Van olyan régi ismerős /barát akivel néha váltunk pár szót neten, hogy kivel mizu de ennyi. Már semmi sem olyan mint régen. Más életünk van, más körökben mozgunk. Ha szóba kerül, hogy találkozzunk, megbeszéljuk hogy majd egyszer ha ráérünk fogunk, de ennyi. Van hogy eltelik fél év mire találkozunk. Mert nyilván van új társaságom, új életem, munkám, első sorban velük töltöm az időm.

Ha családja is van már valakinek az már szinte abszolút felejtős.

Olyan mint régen már semmi sem lesz.

Új társaságot, ismeretséget kell szerezni. És be kell látni, hogy ebben a korban már mindenkinek a munka vagy a család vagy kapcsolatja körül forog minden.

Abban hogy rá írsz valakire hogy valamikor nincs e kedve össze futni, abban nincs semmi rossz. Az más kérdés hogy össze jön e.

Ismerkedj, barátkozz stb

2022. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Ezt en ertem, de akkor is fajo h egyik pillanatrol a masikra elvesziti az ember azt a tarsasagot akitol az ember gyermekkora ota a szeretetet Kappa, es ilyenkor nagyon egyedul erzi magat az ember foleg annak aki egyedul el.


Aki nem egyedul el, az ezt meg se erti/erzi...


Velemeny????

2022. jan. 12. 14:29
 25/36 A kérdező kommentje:
kapja
2022. jan. 12. 14:30
 26/36 A kérdező kommentje:
Vki?
2022. jan. 12. 14:42
 27/36 A kérdező kommentje:

A gyermekkori baratok alatt azt ertem h a gimiben 8evig egyutt voltunk, egy osztalyban egy suliban voltunk es egy nagyon jo szeretetteljes kozosseg voltunk. Veluk akarok talalkozni.


8 osztalyos gimibe jartam, altalanos 5.tol 8osztalyos gimibe jartam.


Ok hianyoznak nagyon

2022. jan. 12. 15:10
 28/36 A kérdező kommentje:
Gondoltam ezt leirom, hatha segit a tanacsadasotoknsl
2022. jan. 12. 15:12
 29/36 anonim ***** válasza:

A gimis barátságok általában azok is maradnak. Legalábbis gimi után mindenki kikerul a nagyvilágba és a gyermekkori barátságokat Felváltja egy új élet, új barátságok.

Én is örömmel gondolok vissza az ottani barátságokra de ezek addig is tartottak amíg el nem ballagtunk.

Ha megakartad ezt őrizni ahoz már a kezdetektől ápolni kellett volna ezt a barátságot. Sosem hagyni ellaposodni. Mindig beszélgetni és találkozni. De ehez is nyílván 2 ember kell, hogy a másik is akarja. Megvan már mindenkinek a saját élete. El kell engedni a múltat. Keress új barátokat

2022. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

A kapcsolatok megvannak,. írunk a mai napig egymásnak, ápoljuk a kapcsolatot, de attól tartok hogyha felhozom a találkozást, elhárítják és utána már nem írnak.


nem akarom elveszteni velük a kapcsolatot, de találkozni is akarnék velük :) ez a dilemma, mit gondoltok?

2022. jan. 12. 15:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!