Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem akarok tovább élni mit...

Nem akarok tovább élni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szívesen lennék öngyilkos de közben mégsem egy szerettem van akit nem szeretnek itt hagyni,de azon kívül senki, annyira utalom és várok, hogy jobb legyen bármi vagy minden de nem javul semmi és nem segít semmi utalom ezt az egészet nem tudom képes lennék e rá de egyszeruen én ezt már nem bírom

2022. jan. 23. 15:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
32%
10: a fikázáson kívül lesz valami értelmes hozzászólásod is a témához, vagy csak ennyit tudsz?
2022. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%

10: a fikázáson kívül lesz valami értelmes hozzászólásod is a témához, vagy csak ennyit tudsz?


Te az agyatlan egymondatos menj pszichológushoz meg pszichiáterhez dumám kívül tudsz valami értelmeset írni ?

2022. jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus utat mutat, krízishelyzetet old meg/fel, terápiát végez.

"laikus barátom" -> te milyen szakmát képviselsz, hogy önmagadat nem laikusnak tartod?

2022. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
24%
12: még egyszer megkérdezem: fikázáson kívül képes vagy értelmes válaszra is?
2022. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
71%

Pszichológus utat mutat, krízishelyzetet old meg/fel, terápiát végez.


Nem a kérdésre válaszolsz . Én azt kérdeztem mit segít . Erre te leírod laikusként , hogy krízishelyzet old meg . Ami gyakorlatilag azt jelenti , hogy segít más szóval . Én azt kérdeztem hogyan segít ténylegesen laikus barátom . Látszik rajtad is , hogy azt se tudod mit csinál konkrétan egy pszichológus csak gyorsan kikerestél valami általános szöveget róluk az interneten .

2022. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Az "egymondatos" "menj pszichológushoz" válaszon kívül tudod azért nehéz bármi mást írni, mert idegen emberről van szó, akiről semmit nem tud a másik fél és az idegen azt közli (kérdéséből úgy tűnik ki), hogy életvezetési problémái vannak.

Nem kaptam választ arra, hogy miért lettem "laikusnak" nevezve és mi az, amitől te "nem vagy laikus" "veleem szemben".

Ha az utcán odajönne bárkihez egy ismeretlen szembejövő hogy "nem akarok tovább élni", mit lehetne neki mondani azon kívül hogy forduljon segítségért?

[link]

Miben és miért vagyok/lennék laikus?

2022. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
78%

12: még egyszer megkérdezem: fikázáson kívül képes vagy értelmes válaszra is?


Akkor én is megkérdezem ? Miért térsz ki a válasz elől mindig ? Mindenhová , minden kérdéshez bemásolod , hogy menj pszichológushoz . Amikor viszont megkérdezik , hogy mit segít a pszichológus akkor elkezdesz sértegetni vagy kitérni a válasz elől . Ja , meg megkérdezem megint : a menj a pszichológushoz meg pszichiáterhez című egymondatos hülyeségen kívül tudsz értelmeset írni ?

2022. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
37%
17: oké, szóval ennyit tudsz, megértettük..
2022. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Fejből írtam hogy krízishelyzetet old meg, (akkori válaszomban) nem kerestem ki semmit.

Most akkor én is szeretnék kérdezni: ha bárki odajön hozzád ilyen szöveggel, mit teszel, hogyan segítesz?

Miért vagyok én a "laikus barátod" "mihez képest" vagyok laikus? Gondolom hozzád képest.

Írd le hosszan hogyan kell segíteni annak aki krízishelyzetben van, elakadásban, életvezetésével problémái vannak, nem találja a kiutat és szomorú gondolatai vannak.

2022. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
30%

17: oké, szóval ennyit tudsz, megértettük..


Olyan szánalmas vagy , remélem tudsz róla ? Megmagyarázni nem tudod mit segít a pszichológushoz , mégis mindenhová ki kell írnod , hogy menj pszichológushoz . Vicc az ember .

2022. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!