Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem akarok tovább élni mit...

Nem akarok tovább élni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szívesen lennék öngyilkos de közben mégsem egy szerettem van akit nem szeretnek itt hagyni,de azon kívül senki, annyira utalom és várok, hogy jobb legyen bármi vagy minden de nem javul semmi és nem segít semmi utalom ezt az egészet nem tudom képes lennék e rá de egyszeruen én ezt már nem bírom

2022. jan. 23. 15:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
30%
20: nyugi, vedd be a gyógyszered és pihenj le.
2022. jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
54%

Miért vagyok én laikus és mit/hogyan segítenél te az ismeretlen kérdezőnek a "fordulj segítségért pszichológushoz" mondat helyett?

Miért vagyok én laikus és mit/hogyan segítenél te az ismeretlen kérdezőnek a "fordulj segítségért pszichológushoz" mondat helyett?

Nem térsz ki a válasz elől?

Ismeretlen emberek életproblémáit hogyan oldod meg, ha nem javasolsz külső segítséget?

Másokat vádolsz fikázással és "egymondatos tanácsokkal", most tiéd a pálya.

Írd le az egyedüli igazságot: miképpen, hogyan kell segíteni ismeretlen, lelki problémával küzdő embereknek?

2022. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
71%

Miért vagyok én laikus és mit/hogyan segítenél te az ismeretlen kérdezőnek a "fordulj segítségért pszichológushoz" mondat helyett?


Miért vagyok én laikus és mit/hogyan segítenél te az ismeretlen kérdezőnek a "fordulj segítségért pszichológushoz" mondat helyett?


Nem térsz ki a válasz elől?


Ismeretlen emberek életproblémáit hogyan oldod meg, ha nem javasolsz külső segítséget?


Másokat vádolsz fikázással és "egymondatos tanácsokkal", most tiéd a pálya.


Írd le az egyedüli igazságot: miképpen, hogyan kell segíteni ismeretlen, lelki problémával küzdő embereknek?


Most komolyan , jártál valaha pszichológusnál komolyabb ügyben ? Talán valami csajod vagy családtagod pszichológus , hogy ennyire véded őket . Én nem vagyok pszichológus meg pszichiáter sem .

2022. jan. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Igen, jártam és ismerőseim is jártak.

Miért lennék én laikus veled szemben?

A válasz elől ismételten kitértél, miképpen segítenél egy ismeretlennek, ha az "egymondatos, segítségért fordulásra buzdító tanácsot" fikázásnak veszed.

Egyébként sem családban, sem rokonságban nincs pszichológus, nekem senki sem fizet és e szakmát nem akarom és nem is célom reklámozni.

Ha testi problémád van orvos, lelki akkor meg pszichológus akit érdemes felkeresni, ennyi.

2022. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
79%

20: nyugi, vedd be a gyógyszered és pihenj le.


Inkább menjél , keressél másik kérdést ahová tudod másolni , hogy menjél el pszichológushoz . Az agyi kapacitásodból csak erre az egy mondatra telik .

2022. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is várom, hogy aki nem pszichológust javasol (és leszólja eme "egymondatos jótanácsokat", az mégis mit tud írni, ami hosszútávon maximálisan segít, utat mutat egy ismeretlen embernek.
2022. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Keress fel szakembert szerintem.
2022. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Szakember sem ér semmit engem eltanácsolt egy idő után hogy szerinte már rendben van minden ja kurvára..hogy úgy kellek fel minden nap miért ébredtem ma is fel?
2022. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
50%
Fogalmam sincs, énis így érzek próbáltam már mindent kerestem barátokat találtam elhagyott lelki hulladék voltam annak is saját szavaival mondta el.. Az életem egy kész kabaré mindenki csak röhög rajtam, lenéznek, nincs egy ember akire számíthatok az utolsó elment, minden este sírok, imátkozok, sportoltam több évet, próbáltam nyitni közösségekben, szerinted változott valami? Semmi. Nincs már itt semminek értelme, én próbáltam és hittem benne de nem, csomó bűnöző, csaló hazug ember. Mindennap azt várom mikor lesz már végre vége. De az még nagyon soká öngyilkos azért nem akarok mert kinek hiányzik az hogy utána meg rólam beszéljen mindenki meg összetörjenek idegileg,ha lehetne választani nem lennék itt de ez van élek a szarban aztán egyszer csak vége lesz.
2022. jan. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!