Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más fialnak kb.20 és 40...

Más fialnak kb.20 és 40 között nincs elege ebből az országból, az itteni életből?

Figyelt kérdés

Belefáradtam. Kiégtem. Semminek nem látom értelmét.... Gondoltam írok többet, de szerintem ennek sincs semmi értelme, hogy itt kifejtsem.


Na jó talán annyi hogy: elegem van a politikából, a kormányból társadalomból... is!


Kezdődő fóbiáim félelmeim vannak hivatalos ügyek intézésétől, mert Magyarországon mindent átsző a maffia, meg a rossz indulat. Itt mindenki gyűlöli a másikat és éppen, hogy megtűri. Mérgező a lékkör én meg nagyon stresszes vagyok...


Szerintem az élet lapvetően értelmetlen és kilátástalan (legalábbis itthon) és túl van bonyolítva. Túlbürokratizált, túlszervezett stb.


Nagyon nem érzem jól magam itt, szeretném a hazámat ha nem lenne ilyen elbszott az egész. Kamukeresztéynekkel és képmutatással.



2022. dec. 6. 12:12
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan érzek. De amíg az emberek beletörődnek, mert "úgysem tudok mit csinálni, várok", addig nem lesz jobb. Itt Debrecenben valamiféle megmozdulás már elkezdődött, a buszmenetrendek egy részét sikerült visszaállíttatnia sorozatos panaszokra. Nagyon apró, szinte semmit mondó kis siker, de ha nem széthúznának az emberek, híd lenne, nem pedig árok, sok ilyen apró kis siker hátha jobb irányba vinné a társadalmat.

Ha megfelelő helyre címeznék az emberek a panaszukat. Nem csak kihányni a facebook csoportokba, hogy "üzenem annak az embernek ... És a többiek véleményét várni. Ami nyilván ellentétes lesz. Ez nem közösségkovácsolás. Pont az ellenkezője. És amíg ilyen gyorséttermi mentalitású a társadalom, addig a kormány ezt kihasználja.

2022. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
90%

Nekem azért van elegem, mert tanultam, dolgozom, mégis aprópénz amit kapok.


Néha elgondolkozom, hogy dolgozom 6 éve, mégis semmi megtakarításom, az egyetlen amit tudtam venni egy szaros panellakás hitelre. Miközben nyugaton ugyanebben a pozícióban vidáman, kényelmesen lehet élni.

2022. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ami nekem is betesz a folyamatos gyűlölködés, rosszindulat.


Szeretek túrázni, de ha tehetem elkerülöm az embereket, mert sajnos azt látom, bárkivel összefutok 2 perc múlva politika a téma.


Még a túrázók is folyamatos gyűlölettel beszélnek egymásról és megvannak az ellentétek, klikkek. Túrázó, kiránduló, futók, stb.

2022. dec. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! - Elképesztő látni mennyien tervezik itt hagyni ezt az országot. Brutális. De megértem. Ez az ország a saját sírját ássa.
2022. dec. 6. 13:41
 15/59 anonim ***** válasza:
77%
A családomban is van fideszes, aki ezt a söpredéket hatalmon tartja. Elképesztően buta. Mondjuk nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek, éppen tegnap mondta mit kaptak karácsonyra a cégtől ahol melózik- Mészáros tulajdon - Hát meglepetés, krumplit... És hogy örült neki a hülyéje.
2022. dec. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
91%
Ezért élhetetlen az ország, azt ilynek miatt minta rokonom. Hálás a semmiért annak akik kilopja a szemét is.
2022. dec. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
6%

Én erre klinikai depresszióskent annyit tudok mondani hogyha szarul érzed magad az me az ország miatt legyen… szerintem az ilyen emberek mint ti nagyon tájékozatlanok és nem tudjak mi folyik a földön


Lehet hogy itthon is szar a rendszer, meg kevés a fizetés egy jóléti államhoz képest, de egy tiszta, biztonságos, háborúmentes, szabad országban élsz, ahonnan bármikor elmehetsz.

Az ilyen embereket elküldenem Afrikába, dél Amerikába, észak Koreába, vagy jópár arab országba…

2022. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
81%
17-es. Itt aki nem tudja mi folyik a Földön, az sajnos te vagy.
2022. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
76%
A megyéden kívül voltál már máshol? :D
2022. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
11%
Én jártam Afrikában(Marokkóban), Németorszagban, Svájcban, Ausztráliában és éltem Nagy Britanniában 8 évet, ha engem kérdeztél. Szeretnél beszélgetni ki hogy áll, mit lát, mi a valóság?
2022. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!