Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más fialnak kb.20 és 40...

Más fialnak kb.20 és 40 között nincs elege ebből az országból, az itteni életből?

Figyelt kérdés

Belefáradtam. Kiégtem. Semminek nem látom értelmét.... Gondoltam írok többet, de szerintem ennek sincs semmi értelme, hogy itt kifejtsem.


Na jó talán annyi hogy: elegem van a politikából, a kormányból társadalomból... is!


Kezdődő fóbiáim félelmeim vannak hivatalos ügyek intézésétől, mert Magyarországon mindent átsző a maffia, meg a rossz indulat. Itt mindenki gyűlöli a másikat és éppen, hogy megtűri. Mérgező a lékkör én meg nagyon stresszes vagyok...


Szerintem az élet lapvetően értelmetlen és kilátástalan (legalábbis itthon) és túl van bonyolítva. Túlbürokratizált, túlszervezett stb.


Nagyon nem érzem jól magam itt, szeretném a hazámat ha nem lenne ilyen elbszott az egész. Kamukeresztéynekkel és képmutatással.



2022. dec. 6. 12:12
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
67%
Na a kamuzós fidesznyaló megjött.
2022. dec. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
100%

9.55 aki megvásárolható és anyagilag nincs gondja, az elvan itt.

De aki nem csak az orra hegyéig lát, hanem látja az egészségügy, az oktatás, a nyugdíjrendszer, stb.... Problémáit, az bizony nincs megelégedve. Ennyit a tanulatlanokról. Tény, hogy vannak rosszabb helyek Magyarországnál, de lehetne sokkal jobb is, ha a pénzek arra mennének amire kell és nem ispánéknak. És ez nem azt jelenti, hogy a másik oldalt dicsőíteném, mert azokat sincs miért, itt még nem képviselte senki a nemzet érdekeit, csak a sajátjukat.

2022. dec. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
19%
Mindenki az egészségüggyrl jön, én szívbeteg vagyok, dugig az ország magánklinikákkal amik európai színvonalúak, 40.000ből megvan egy teljes kardiológiai kivizsgálás, úgyhogy pe leht szálni az egészségügyről, kevés helyen jó az állami egészségügy. Még az usa-ban is egy kalap szar, pontosan tudom mert éltem ott is.
2022. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
0%

#43 - Attól még itt sem lesz jobb az egészségügy, hogy az USA-ban is ugyanolyan rossz/még rosszabb. Nem is kell mindig az USA-t utánozni, ott sincs kolbászból a kerítés.


Igen, vannak magánklinikák, de sokak számára nem megoldás anyagilag sem. De abban egyetértek, hogy itt mindenki egyből a rendszerrel jön,meg hogy milyen borzasztó itthon, és mindenért is a kormány hibás... Tény, hogy lehetne jobb állapotban is az ország talpig becsületes vezetéssel (ha létezik egyáltalán ilyen) de a mindennapi életem minimális szinten folyásolja be az aktuális politikai elit. Nekem jó itt.

2022. dec. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy talpig becsületes vezetés sehol nincs nyugaton sem, csak van bennük annyi csibész becsület, hogy a nép, az átlag ember se haljon éhen, ne nyomorogjon, míg itt jelentős a mélyszegénység, egész régiókban. Nem véletlen, hogy a jelentős többség nyugatra megy és nem putyin elvtársékhoz. Nem mellesleg neki is nyugati cuccai vannak. Ezért elsősorban igenis a kormány a felelős, nem csak a mostani, hanem a mindenkori! Viszont ilyen kormány még nem volt, aki ennyire hülyének néz mindenkit, még hogy szankciós infláció, meg prüsszel, meg migráncsok, ezzel csak az elvakult szavazóikat tudják megetetni....
2022. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
23%

#39 válaszomon mégis mit kellett lepontozni?

Leírhatnám, hogy igen, sz@r az ország, de nem értem, mi lepontozandó van egy objektív tényen, hogy egyelőre itthon is jól megélek. Valaki fejtse már ki könyörgöm!

Köszi.

2022. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
0%

#46 - Súlyosan eltértél a témában elvárt normától. Itt úgy illik, hogy magányos és kilátástalan az életed, és erről kizárólag a mindenkori kormány, a magyar mentalitás és a mérgező közeg tehet. Ehelyett családról, barátokról, pénzről és diplomáról szól a #39, ráadásul mindezt Magyarországon, a nyugati kivándorlás helyett!


Az ítélet azonnal végrehajtandó lepontozás.

2022. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
0%
éljen a FIDESZ mindörökké örökkön örökké
2022. dec. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:
48-as te beteg vagy!
2022. dec. 13. 05:50
 50/59 anonim ***** válasza:
0%
Nem betegebb nálad!
2022. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!