Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más fialnak kb.20 és 40...

Más fialnak kb.20 és 40 között nincs elege ebből az országból, az itteni életből?

Figyelt kérdés

Belefáradtam. Kiégtem. Semminek nem látom értelmét.... Gondoltam írok többet, de szerintem ennek sincs semmi értelme, hogy itt kifejtsem.


Na jó talán annyi hogy: elegem van a politikából, a kormányból társadalomból... is!


Kezdődő fóbiáim félelmeim vannak hivatalos ügyek intézésétől, mert Magyarországon mindent átsző a maffia, meg a rossz indulat. Itt mindenki gyűlöli a másikat és éppen, hogy megtűri. Mérgező a lékkör én meg nagyon stresszes vagyok...


Szerintem az élet lapvetően értelmetlen és kilátástalan (legalábbis itthon) és túl van bonyolítva. Túlbürokratizált, túlszervezett stb.


Nagyon nem érzem jól magam itt, szeretném a hazámat ha nem lenne ilyen elbszott az egész. Kamukeresztéynekkel és képmutatással.



2022. dec. 6. 12:12
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
17%
De gondolom a közép afrikai köztársaságban meg nem… oda nézz be és akkor majd meglátod milyen jó hely is Magyarország
2022. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
1%
Nagy Britanniában meg patkányokat láttam az utcán :D mondjuk az sem volt túl szép
2022. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
81%
Tehát az a jó benne, hogy szabad, bármikor elmehetek, ha nem jó? 😁 Ez tényleg jó.
2022. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
15%
El lehetne menni, de ahhoz meg nyelv kell amit nagyon nehéz megtanulni. Vagyunk itt páran öregebb 35-40-es korosztály akiknek már nincs innen kiút. Itt tovább élnünk s halnunk kell...
2022. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
0%
Igen, elmehetsz, mondjuk pl észak Koreából annyira már nem, mert ha megpróbálod zombit csinálnak belőled egy munkatáborban. Na az is milyen jó lehet
2022. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
93%

#22

És? Én aquincum környékén (BP) láttam többször is. Mit tudunk meg ebből?

2022. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
100%

Le fogtok pontozni de bizonyos szempontból igaza van az előttem válaszolónak, egy relatív biztonságos, relatív élhető, relatív jó ország is lehetnénk.


Tény, hogy itt azért relatív nyugodtan kimehetsz az utcára, ha nem is jómódúan de aki dolgozik az meg tud élni.


Nyilván nyugattól messze vagyunk, kelettől meg úgyszintén.


Csak ugye nem mindegy, hogy ennek ellenére mégis az ellenkezőjét tolja ránk a kormánymédia és a mindennapi beszélgetések.


Nálunk nincsen háború mégis mindig háborúznak mindenki ellen, háborús infláció, háborús válság, háborús minden.


Voltak ismerőseim akik soha nem jártak Budapesten de úgy írták le mintha minimum Chicago lenne ahol csak fegyverrel mehetsz az utcára.


A találkozom egy idegennel az utcán, 2 perc után már feljön a téma, háború, migránsok, akármi.

2022. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
20%

Azt tudjuk meg hogy tipikus nyugatozók vagytok akik azon vezetik le a feszültséget hogy mo. a legszarabb ország a földön…

Én annyit mondtam a kérdezőnek hogyha szarul érzi magát azt ne az ország miatt tegye, mert mi itt Európa közepén szerencsések vagyunk mondjuk 100 másik országgal szemben… cigány mondjuk lehetne sokkal kevesebb

Es Angliában is sokan mosogatnak és sokkal többet keresnek vele mint itthon, de ugyanolyan színvonalon élnek, mint itthon a panellakók többsége

2022. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
16%
De nem tudom hogy pl a Balkan, vagy Ukrajna, vagy Fehéroroszország, vagy Lengyelország, vagy Oroszország szűk elit rétegén kívül mitől jobb mint mo.? Magyarázza meg valaki
2022. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
81%

Én jól elvagyok a kis mikrokörnyezetemben, de látom, hogy komoly gondok vannak.

El tudnék itt élni szerintem, mivel az átlagkereset többszörösét fogom várhatóan keresni és a párom is.(Kezdőként is átlagbér feletti fizetésre lehet számítani.) Vannak itt szeretteim, életem. Boldog vagyok.


Viszont lehet kimegyünk külföldre tanulási céllal. (Itthon nincs ilyen képzés) Aztán ottmaradunk, ki tudja. Szerintem én kb bárhol ki tudnék alakítani magamnak egy mikrokörnyezetet, ahol boldog tudnék lenni.

2022. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!