Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sos. Egyedül vagyok itthon,...

Sos. Egyedül vagyok itthon, félek és képtelen vagyok bent maradni a lakásban?

Figyelt kérdés

Volt valami rossz ("gonosz") álmom és olyan nyomasztó érzéssel ébredtem....

Valamiféle jelenlétet érzek, bár tudom, hogy egyedül vagyok. Annyira erősen éreztem most ezt, hogy kijöttem a lépcsőházba, ez némi biztonságot ad, de mégsem dekkolhatok itt reggelig. Nem bolondultam meg, de eskü nem stimmel most valami a lakásban úgy érzem. Mit csináljak?

Voltatok már hasonlóan?


2023. jan. 11. 00:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Én napi szinten így vagyok, ha egyedül hagy anya éjjel, pedig felnőtt vagyok. Nem merek a fürdőbe menni, mert a kádban, WC-n kiszolgáltatott vagyok és ha pánikroham tör rám, nem tudok kirohanni csak úgy, tehát minden olyan helyzet, ahonnét nincs gyors menekülés vagy nincs segítség a közelben, pánikot okoz nálam. Tereld el a figyelmed zenével, filmmel, ezeket szoktam. Vagy lebeszélem valakivel, hogy időközönként felhívom, ez megnyugtat.
2023. jan. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Ja és magától pörög nálunk a csillár meg ilyenek, hát kész voltam. Most a karácsonyfát nézegetem szép fények, ez is megnyugtat.
2023. jan. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Aludjál akkor villany mellett.
2023. jan. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudnék félelemben élni, hogyan néznék így bele a tükörbe?

Ha van is ott valami tuti leütném.

2023. jan. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
54%
Egy barát nem tud átugrani? Én mindig mentem mindenkihez, ha kellett hajnali 3kor is
2023. jan. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
43%

Bibliában van

"Ezután elmentek Kapernaumba. Szombaton pedig azonnal a zsinagógába ment, és tanított. Álmélkodtak a tanításán, mert úgy tanította őket, mint akinek hatalma van, és nem úgy, mint az írástudók. Éppen ott volt a zsinagógájukban egy tisztátalan lélektől megszállott ember, aki így kiáltott fel: Mi közünk hozzád, názáreti Jézus? Azért jöttél, hogy elpusztíts minket? Tudom rólad, ki vagy: az Isten Szentje. Jézus ráparancsolt: Némulj el, és menj ki belőle! A tisztátalan lélek pedig megrázta azt az embert, és hangos kiáltással kiment belőle. Mindnyájan annyira megdöbbentek, hogy ezt kérdezgették egymástól: Milyen új tanítás ez? Hatalommal parancsol a tisztátalan lelkeknek, és azok engedelmeskednek neki. És gyorsan elterjedt a híre mindenfelé Galilea egész környékén."

Márk 1:21‭-‬28 RÚF


Én erre gondolok ilyenkor bár nem félek egyedül 30 évesen

Csak gondolj rá, Jézus veled van és parancsolnj a félelmednek:

"nèmulj el"

Menj ki belőlem,így feküdj vissza abban a tudatban, hogy soha nem vagy egyedül

2023. jan. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%

Te nem látod őket attól ők még láthatnak téged... :D


Amúgy meg nyugi, rossz álom volt, ennyi az egész, megesik bárkivel, attól még az álom marad, nem a valóság.

2023. jan. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem eltévesztetted ez nem a vallási aktegória.
2023. jan. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként a rossz álom is rád rakhat rossz érzést, volt olyam, hogy sírva keltem egyből éjjel és felkapcsolt villannyal aludtam kb 3 napig, még nappal is féltem miatta. Én a helyedben egyrészt sétát javasolnék, ha biztonságos az utcátok, másrészt meg menj be es csapdába fel a villanyt, kapcsolj zenét, nézz filmet és nyugodj meg kicsit, kezdj el főzni valamit. Hülyeségnek tűnik, de ki kell kapcsolnia az agyadnak kicsir
2023. jan. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
72%

Ismered a történelmét a helynek ahol laksz? Mi volt ott?


Nézz meg egy horror paródiàt meg igyál meg egy sört, ezeket ajánlom: Haunted House 1-2

2023. jan. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!