Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sos. Egyedül vagyok itthon,...

Sos. Egyedül vagyok itthon, félek és képtelen vagyok bent maradni a lakásban?

Figyelt kérdés

Volt valami rossz ("gonosz") álmom és olyan nyomasztó érzéssel ébredtem....

Valamiféle jelenlétet érzek, bár tudom, hogy egyedül vagyok. Annyira erősen éreztem most ezt, hogy kijöttem a lépcsőházba, ez némi biztonságot ad, de mégsem dekkolhatok itt reggelig. Nem bolondultam meg, de eskü nem stimmel most valami a lakásban úgy érzem. Mit csináljak?

Voltatok már hasonlóan?


2023. jan. 11. 00:54
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Valamikor én is voltam pánikos, hát ennél még az is jobb volt. Pánikroham jött, aztán elmúlt..

Akkor legalább csak attól rettegtem, nehogy elvigyen a szívroham.


Parajelenségek is voltak nálunk is. Alapból ugy érzem,a lakásban ( vagy velem) van "valami", ami időnként aktivizálja valahogyan magát.

Most azt álmodtam, hogy valami sátánista féle pasi keresett engem, kutakodott hol vagyok, mert meg akart ölni. És ahogy felébredtem, tisztán éreztem a jelenlétét, legalábbis valami negativat, fenyegetőt. Mindig is féltem valamilyen szinten egyedül, és történtek itt ennél durvább dolgok is, ugyhogy most csodálkozom is magamon... Kezdek bedilizni???

Itt állok még a lépcsőházban, persze minden lakásban síri csend.

Hát, én már bőven felnőtt vagyok, sőt, már a gyerekem is felnőtt, párjával masik városban lakik. Én egyedül.

2023. jan. 11. 01:14
 12/28 anonim ***** válasza:
23%
Hívj olyan embert aki kiűzi a negatív energiát, mi hívtunk s jobb lett az otthonunk, mert mama szelleme volt itt még meg egy náci akit itt ért a vég mikor lebombázták ezt a régi házat. Gyertyagyújtás, füstölő, azz új lakást azzal tisztítotam.
2023. jan. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
28%

Ezt így győztem le:

Arra gondoltam hogy nem vagyok ember, egy állat vagyok, vadállat. Jaguár vagy tigris aki nem fél semmitől, egyedül jön megy a dzsungelben. Ugyanolyan legyőzendő ellenfél neki egy természetfeletti entitàs mint egy másik állat vagy ember aki rá vadászik, nincs különbség köztük és nincs idő a félelemre, aki ártani akar azt szét kell tépni. De ahhoz az kell hogy belülről egy tigris legyél, ehhez szükséged lesz arra hogy pihenj, egyél, igyál, mozogj, edzd a tested és a lelked. Te vagy a vadász ő a préda.

2023. jan. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
44%

Ha van ott valami, akkor a félelem és a figyelem táplálja. Ha nem reagálsz, az neki unalmas és feladja.


Ha felveszed a kesztyűt, akkor Jézus Krisztus nevében parancsold ki onnan.

2023. jan. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Nem baj a vallási téma sem, lehet is hogy idevág a válasz, mert én ugyan sem ateista, sem különösebben vallásos nem vagyok, szóval nem is értem, miért jönnek gyakran ilyen álmaim, hogy szó szerint a gonosszal találkozom. Én egy teljesen átlagos nő vagyok, nézek néha horror filmet (mostanában azt sem tettem), más kattanásom nincs.

A lakás, hely, ahol lakok, egy átlagos, rendezett társasház. Történt egy két természetes haláleset, de semmi extrem nem volt. Rendes emberek laktak itt előttűnk is.

2023. jan. 11. 01:25
 16/28 anonim ***** válasza:
69%
Az olyan emberek a pénzt űzik ki a pénztárcából. Ez nem negatív energia, hanem egy rossz álom hatása. ugyanaz mikor ébredés után aktívan emlékszünk az álmunkra és egyre több részletet felejtünk el belőle.
2023. jan. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
63%
Gondolj arra, hogy ha ilyenek tényleg lennének, hogy egy akármilyen lény megöl, ráadásul a lakásodban, annak garantáltan híre menne. De valahogy mégse találnak ketté harapott/leharapott fejű/kikapart belű/halálra rémült hullákat a saját otthonukban tömegével :D Szóval nyugi, csak egy rossz álom volt. Senki nem fog bántani. Menj vissza a lakásba, tegyél be valami bugyuta vígjátékot, egyél egy csokit ha van otthon, vagy hallgass vidám zenéket.
2023. jan. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Lehet hogy most kifüstölőzöm a lakást. Azzal is telik az idő, hátha jobb lesz..

De így még nem jártam, hogy lépcsőházban éjszakázzak..

2023. jan. 11. 01:29
 19/28 anonim ***** válasza:
64%

A rossz alom simán jöhet csak belőled, az alapfélelmeidből.


De , ha van valami, az is tud ilyen álmot csinálni.

Illetve épp a gyenge lelkiallpotod kelti fel az érdeklődését.


14

2023. jan. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
66%
Annyira ne foglalkozz az álmokkal nekem is voltak még néha most is vannak nagyon tróger álmaim.
2023. jan. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!