Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csak a legcsúnyább...

Miért csak a legcsúnyább pasik kezdenek velem? :' (

Figyelt kérdés
Már egyre magányosabbnak érzem magam, most lettem 22 és sose volt még kapcsolatom. Nagyon sok barátnőm van, sőt én egy igazi vezérkancának számítok közöttük, egy ilyen alfawomannek. Szóval nem az a probléma, hogy egy ilyen magánakvaló teremtés lennék, és bulizni is eljárunk rendszeresen. Csúnyának sem tartom magam, elvégre még modellnek is leszerződtetek miután megválasztottak a középiskola bálkirálynőjének. De mégis elkerülnek engem az igazi jó pasik: tudjátok az ilyen magas, vékony, Justin Bieber-fejszerkezetű fiúk (persze az én koromból, nem ilyen 15-16 éves kellene). Mindig csak az ilyen szőrös, ápolatlan hímek jönnek oda hozzám a szórakozóhelyeken, akiktől felfordul a gyomrom. Érdekes, ők elő tudják adni Nekem, hogy én vagyok a legjobb nő ott a buliba meg hasonlók, de ezt nem két büfögés között szeretném hallgatni, úgy ahogy ők performálják (hogy közben 3-szor megvillantják az autójuk slusszkulcsán a márkajelet meg még fogdosni is próbálnak). És aztán még olyan is volt, aki utána hónapokig zaklatott az interneten, meg volt amelyik még követett is.Én próbálok szemezni az ilyen aranyosabb, kedvesnek tűnő pasikkal, meg néha be is jelölöm őket Facebookon, de soha nem hív randira egyik se. Már nem tudom mit csináljak, egyik barátnőm már férjhez is ment, én meg még egy kapcsolatot se tudok felmutatni 22 évesen... :/

2013. aug. 12. 20:08
 11/92 A kérdező kommentje:

#8 Örülök, hogy van még aki kedvesen válaszol, a többiek kicsit lehangolóak :(

Szóval köszönöm :)


#9 De nem én akarom megszerezni a férfit, hanem azt szeretném, hogy engem csábítsanak el... Facebookon se szívesen jelöltem be én pár aranyosnak tűnőt, csak gondoltam hátha, ha így megteszem az első lépést, akkor majd közelednek... Nem azt akarom hallgatni, hogy valaki hűdemagas beosztásban dolgozik, vagy éppen milyen sportkocsit vett a múlthéten... hanem azt szeretném ha valaki kedvesen közeledne, mondjuk elmesélné az első randin hogy milyen zenéket szeret és miért... nem kell semmi monumentális dolog...

2013. aug. 12. 20:35
 12/92 A kérdező kommentje:
#10 Te lehetsz még valami eszméletlenül megkeseredett teremtés... A vezérkanca kifejezést arra szokták használni, aki egy Regina George-típus (ha így esetleg már lesz valami fogalmad miről beszélek), akit követ a többi nő... nem a szavakon kéne lovagolni, örülök, hogy Téged ennyi fogott meg ebben a kérdésben...
2013. aug. 12. 20:37
 13/92 anonim ***** válasza:
84%

'Kedves' kérdező, normáliséknál az ilyet vezéregyéniségnek nevezik :-)


Amúgy meg olvasd már vissza a kérdésed, és azután majd beszélgethetünk arról, hogy kettőnk közül ki a megkeseredett... :-D

2013. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/92 A kérdező kommentje:
#13 Nem mondtam, hogy én nem KEZDEK megkeseredni, ezért is írtam ki a kérdést... dehogy Nálad ez a folyamat már bizonyára réges-régen visszafordíthatatlanul bekövetkezett, az holtbiztos...
2013. aug. 12. 20:43
 15/92 anonim ***** válasza:
28%
szerintem egyszerűen nem mernek közeledni. sok pasi nem mer közeledni ha egy jobb nőről van szó és nem is igazán akarják mutatni... amúgy minek szólnak le ennyire? mindenki más és sztem nincs semmi bajod ;)
2013. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 anonim ***** válasza:
67%
Jaj, kancácska, te ebben már nyakig vagy, ha 22 évesen Regina George a példaképed :-D
2013. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 anonim ***** válasza:
94%

Nyugi, majd megtalálod te is az Anti bácsidat :-D

http://www.youtube.com/watch?v=zXwL6jNypMc

2013. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 ameoland ***** válasza:
79%

Részben jó hallani, ha a "csúnyább" férfiak is mernek próbálkozni. Őket elég erősen és gyorsan el szokták hajtani már a szia után, majd az elhajtó órákig sír,hogy senki nem érdeklődik a bensője iránt és csak megdugni akarják.

De ez a kocsi kulcs mutogatós... működött ez valaha?


Én ennyi alapján nem tudok jó tanácsot adni. Sok süketelős dumát nyomhatnék, de 50-ből jó ha egyet fel tudsz használni. Talán, ha többet beszélnél magadról, aki valójában vagy. Így már nem csak egy vezérkancának kell tanácsot adni,hanem egy személynek.

2013. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/92 A kérdező kommentje:

#15 Köszönöm szépen! Én is attól tartok, hogy azt hiszik ezek a pasik akik tetszenek, hogy labdába se rúghatnának pedig pont nekik lenne esélyük... Nem szorulok rá arra, hogy eltartsanak meg semmi ilyesmi... Egyszerűen azt szeretném ha valaki amellett hogy helyes lenne, még kedvesen tudna udvarolni is, nem állat módjára... :)


#16 Regina George szerintem igenis egy példaértékű asszony... De legalább a videó vicces... :)

2013. aug. 12. 20:58
 20/92 A kérdező kommentje:
#18 Nem igazán tudom mit meséljek... Kereskedelem és marketingszakos hallgató vagyok, most kezdem majd az 5. félévem, emellett még mindig modellkedem... Hobbim nem igazán van, az iskola és a modellkedés mellett nem is nagyon jut rá időm... A középiskolai barátnőimmel járok el néha partyzni vagy étterembe, kb ennyi... Nálam sose jött be a kulcstartós duma, de a csúnya pasikat valóban ugyanúgy elhajtom már a "szia" után, mint az ilyen egoista állatokat (akik amúgy szerintem szintén nem helyesek)... Az ilyen szőke kékszemű magas vékony pasik jönnek be, akik nem igazán szoktak gyúrni és ilyen érzékenyebblelkűek... de ők sajnos mindig elmeneülnek Tőlem...
2013. aug. 12. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!