Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csak a legcsúnyább...

Miért csak a legcsúnyább pasik kezdenek velem? :' (

Figyelt kérdés
Már egyre magányosabbnak érzem magam, most lettem 22 és sose volt még kapcsolatom. Nagyon sok barátnőm van, sőt én egy igazi vezérkancának számítok közöttük, egy ilyen alfawomannek. Szóval nem az a probléma, hogy egy ilyen magánakvaló teremtés lennék, és bulizni is eljárunk rendszeresen. Csúnyának sem tartom magam, elvégre még modellnek is leszerződtetek miután megválasztottak a középiskola bálkirálynőjének. De mégis elkerülnek engem az igazi jó pasik: tudjátok az ilyen magas, vékony, Justin Bieber-fejszerkezetű fiúk (persze az én koromból, nem ilyen 15-16 éves kellene). Mindig csak az ilyen szőrös, ápolatlan hímek jönnek oda hozzám a szórakozóhelyeken, akiktől felfordul a gyomrom. Érdekes, ők elő tudják adni Nekem, hogy én vagyok a legjobb nő ott a buliba meg hasonlók, de ezt nem két büfögés között szeretném hallgatni, úgy ahogy ők performálják (hogy közben 3-szor megvillantják az autójuk slusszkulcsán a márkajelet meg még fogdosni is próbálnak). És aztán még olyan is volt, aki utána hónapokig zaklatott az interneten, meg volt amelyik még követett is.Én próbálok szemezni az ilyen aranyosabb, kedvesnek tűnő pasikkal, meg néha be is jelölöm őket Facebookon, de soha nem hív randira egyik se. Már nem tudom mit csináljak, egyik barátnőm már férjhez is ment, én meg még egy kapcsolatot se tudok felmutatni 22 évesen... :/

2013. aug. 12. 20:08
 21/92 anonim ***** válasza:
71%

Lehet, olyan pasit szeretnél magadnak, akin tudnál uralkodni?

Én is nyugodtabb típus vagyok, de én olyan lányt kerestem, aki hasonló, mint én.

A temperamentumosabb nőkhöz sosem akartam közeledni, hacsak nem a külsejük miatt, de sokáig nem tartott volna a kapcsolat. Valahol belül érzi az ember, ki állhat közel hozzá, lehet, még Te sem találtad meg magadban, kit tudnál szeretni.

2013. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
57%

Lehet, hogy azzal van a gond, hogy túl ridegnek, megközelíthetetlennek tűnsz (abból ítélve, hogy vezéregyéniségnek titulálod magad - bocs, de nem idézlek szó szerint, szerintem elég közönséges, és nem, még sehol sem hallottam ezelőtt). Nekem sem jut eszembe egy olyan lányhoz odamenni, aki átnéz rajtam, vagy tök semleges (néhány hölgy szerint "kihívó") pillantásokat vet rám. Mosolyogj! Az áll mindenkinek a legjobban.

FB-n jelölgetni pedig... Nem tudom, lehet ódivatú vagyok a magam 26 évével (sőt, biztosan:D), de elég elkeseredett lépésnek tartom, különösen, ha lányról van szó. Szerintem amúgy sem kell erőltetni a dolgokat, egy fiatal lány inkább attól szokott "szenvedni", hogy sok az olyan jelentkező, aki nem jön be neki, mintsem attól, hogy senki sem akarja. Lehet túl nagyok az elvárásaid. (Egyébként nálad szőrös = ápolatlan? Csak mert ez nem jött le egyértelműen a kérdésedből.)

2013. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 A kérdező kommentje:

#21 Ez olyan ijesztően hangzik, hogy uralkodni szeretnék egy férfin, hogy még engem is megrémít... Bár valóban nem igazán bírom elviselni, ha irányítani próbálnak... Inkább szerintem egy olyan férfit szeretnék, aki mellett mindkettőnknek megmarad valamilyen szinten a függetlensége, de a problémákat együtt oldjuk meg kompromisszumokkal...


#22 Igen, szerintem a szőr az ápolatlanság jele... Az még nem zavar, ha valakinek ilyen enyhe szőkésebb szőr van legfeljebb a lábán, de máshol ne legyen és ott se fekete... A modellkollégákat is rendszeresen szőrtelenítik, szóval nem hiszem, hogy az olyan rettentően fájdalmas dolog volna, szerintem a mai korban már mindenkinek illene megszabadulnia szőrzetétől... ez sokkal fontosabb, nekem legalábbis, mint az, hogy valaki eljárjon a konditerembe és kigyúrja magát... sőt, az riaszt is, ha a férfi túl nagydarab...

2013. aug. 12. 21:15
 24/92 anonim ***** válasza:
70%

"Justin Bieber-fejszerkezetű"

Az egy homár! Ne hogy már ő legyen az etalon!


"Mindig csak az ilyen szőrös, ápolatlan hímek jönnek oda hozzám a szórakozóhelyeken, akiktől felfordul a gyomrom."

Kuc-kuc, flegma pecó…


"15-16 éves kellene"

Pedo vagy?


"én meg még egy kapcsolatot se tudok felmutatni 22 évesen... :/"

Ilyen hozzá állással nem is fogsz egy kapcsolatot felmutatni!


De őszinte leszek veled, 12-14 éves gyerek szintjén állsz. Ha nekem, az itt leírtakat szóban elmondtad volna, megköszönöm, hogy bemutatkoztunk egymásnak, és úgy ott hagylak, mint eb az ürülékét!


26F

2013. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 anonim ***** válasza:
69%
Talán mert nincs szükségük egy alpári, bunkó, erőszakos nőre, aki az Univerzum központjának képzeli magát.
2013. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 A kérdező kommentje:
#24 Azt írtam, hogy NEM 15-16 éves kellene... de mind1... aki szerint nem Justin az etalon, annak a véleménye amúgy sem nagyon izgat (mármint a 17 éveseknek, Nekem egy 23 éves Justin kellene)... :)
2013. aug. 12. 22:42
 27/92 anonim ***** válasza:
71%

Örülök, hogy tisztáztuk, mit értesz ápolatlanság alatt. Azt hiszem, nagyon máshogy látjuk a dolgokat, én a gondozatlan szakállal/hajjal, igénytelen ruházattal, mosdatlanul, büdösen megjelenő embereket érteném ez alatt. Mert hogy vannak ilyenek is, ugyebár. Végiggondolva ismeretségi körömön, egy srácot nem tudok mondani (önmagam is beleértve), aki epilálná/borotválná magát, mármint egész testét beleértve. Szerintem ez az elvárás irreális, pontosabban a fiúk nagyon-nagy hányadát kizártad vele. Félreértés ne essék, nem meggyőzni akarlak (nem is tudnálak), csak azért jó lenne, ha látnád, hogy ez nem egy általános elvárás...

#22 voltam.

2013. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 anonim ***** válasza:
30%

Hehe, utolsó, valószínű, hogy te az idősebb korosztályba tartozol. Manapság elvárható egy pasastól is, hogy ne csimbókokban lógjanak rajta a szőrcsomók sehol. Szemöldökének legyen íve, ne partiszemöldököt hordjon, az orrszőrével ne kevergesse az italát.


Kérdező: szerintem te elijeszted ezeket a félénkebb pasasokat és lehet, hogy azt gondoljak, mivel modell vagy ezért feltételezem, hogy nagyon szép is, hogy neked csak a modellek jönnek be. Vagy azt, hogy könnyűvérű avgy. Hülyén hangzik, de próbáld meg picit elcsúnyítani magad: nem kihívó cucc, dmink nélkül, tuti haj nélkül. Nézz ki úgy, mint egy lány a szomszédból. Ha így sem mernek odamenni hozzád, akkor azt jelenti, hogy töketlenek és kár időt pazarolni rájuk.

2013. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/92 anonim ***** válasza:
72%
#28: mint már írtam, 26 vagyok. Egyébként nem ezekre gondoltam (orrszőrt nyíró ismerősöm van, és néha én is karban tartom:D), hanem mellkas/láb borotválására, mint kérdező. Azt ne mondd, hogy ez szerinted általános. GYK-n is érdemes beleolvasni a kérdésekbe, nem sok válaszoló írja, hogy "a férfi csupaszon jó!":D
2013. aug. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 A kérdező kommentje:

#28 Köszönöm a tanácsod, szerintem igazad van, szóval meg is fogom fogadni! :)


(Amúgy ne menjünk át nagyon a szőr-szőrtelen kérdésbe ha kérhetem, szerintem is korkülönbségbéli okai lehetnek az eltérő véleményeknek... vagy esetleg helyrajzi különbségek)

2013. aug. 13. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!