Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csak a legcsúnyább...

Miért csak a legcsúnyább pasik kezdenek velem? :' (

Figyelt kérdés
Már egyre magányosabbnak érzem magam, most lettem 22 és sose volt még kapcsolatom. Nagyon sok barátnőm van, sőt én egy igazi vezérkancának számítok közöttük, egy ilyen alfawomannek. Szóval nem az a probléma, hogy egy ilyen magánakvaló teremtés lennék, és bulizni is eljárunk rendszeresen. Csúnyának sem tartom magam, elvégre még modellnek is leszerződtetek miután megválasztottak a középiskola bálkirálynőjének. De mégis elkerülnek engem az igazi jó pasik: tudjátok az ilyen magas, vékony, Justin Bieber-fejszerkezetű fiúk (persze az én koromból, nem ilyen 15-16 éves kellene). Mindig csak az ilyen szőrös, ápolatlan hímek jönnek oda hozzám a szórakozóhelyeken, akiktől felfordul a gyomrom. Érdekes, ők elő tudják adni Nekem, hogy én vagyok a legjobb nő ott a buliba meg hasonlók, de ezt nem két büfögés között szeretném hallgatni, úgy ahogy ők performálják (hogy közben 3-szor megvillantják az autójuk slusszkulcsán a márkajelet meg még fogdosni is próbálnak). És aztán még olyan is volt, aki utána hónapokig zaklatott az interneten, meg volt amelyik még követett is.Én próbálok szemezni az ilyen aranyosabb, kedvesnek tűnő pasikkal, meg néha be is jelölöm őket Facebookon, de soha nem hív randira egyik se. Már nem tudom mit csináljak, egyik barátnőm már férjhez is ment, én meg még egy kapcsolatot se tudok felmutatni 22 évesen... :/

2013. aug. 12. 20:08
 31/92 anonim ***** válasza:
73%

Végig se olvastam a kommenteket, irritál a szájmenésed.

Nagyon nagyra vagy magaddal, visszakéne venni az arcodból, aztán esetleg szóba állna veled egy nem alfahím típusú férfi is.


Inkább választok egy kevésbé dögös, de normális lányt, mint egy magadfajta gyökeret.

2013. aug. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/92 A kérdező kommentje:
#31 A kommented csak a korábbi normális hozzászólásokoat erősíti meg... Ezek szerint féltek egy magabiztos, határozott, vezetőszerepet (a munkahelyén) betölteni képes nőtől... Ez igencsak szomorú... :/
2013. aug. 13. 01:37
 33/92 anonim ***** válasza:
75%

#32

Nem. Szeretjük a magabiztos nőket, de a nagyképűség, az arcoskodás, elég messze van a magabiztosságtól. Ha te nem tudsz magabiztos lenni úgy, hogy nem áltatod magad, akkor valójában csak egy önbizalomhiányos csitri vagy, aki tévhitekbe ringatja magát, így talán eltudja viselni azt a lelkileg szegény embert, aki reggelente rápislog a tükörben.


És látod, most is ezt tetted. Magabiztosnak hívod magad ahelyett, hogy tudomásul vennéd, bunkó és lekezelő a stílusod, túl nagyra tartod magad.

Nem baj, majd a következő válaszoddal rákontrázol a kommentemre, és bebizonyítod, mekkora alfanőstény vagy.

2013. aug. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/92 A kérdező kommentje:
#32 Valóban azt hitted h ezzel a monológoddal majd befoghatod a szám??!!... "Nem baj, majd a következő válaszoddal rákontrázol a kommentemre, és bebizonyítod, mekkora alfanőstény vagy"... Nem most jöttem le a falvédőről kisfiam, valóban azt hiszed h manipulálhatsz egy ilyen hozzászólással? Hogy majd nem fogok válaszolni, na egy ilyet írsz??!! Hát tévedsz... Azt hiszed h okos vagy, pedig elárulom h nem... Egy szánalomraméltó, az irányítási vágyát mindenáron megtartani akaró férfi lehetsz, de nálam ez (ahogy az előző kommentekből is kederült) nem jön be... :(
2013. aug. 13. 02:29
 35/92 A kérdező kommentje:
BOCSÁNAT! Nem #32, hanem #33! :)
2013. aug. 13. 02:30
 36/92 anonim ***** válasza:
75%

Fülig ér a szám, annyira mosolygok most rajtad! :)

Nem szerettem volna befogni a szád, sőt, mikor befejeztem az előző kommentem gépelését, már éreztem hogy egy ilyen választ tudok csak kiprovokálni belőled. :)


Egy szóval sem mondtam hogy okos vagyok, nem tudom ezt te hol láttad.


Milyen igazam volt egyébként, megint sugárzik az önállóság, az alfaság a kommentedből, te aztán alfa vagy, nem hagyod hogy manipuláljanak, irányítsanak. :)


Megsúgom, te nagy, erős kanca, hogy egy kapcsolatban én egyenlőséget keresek, és nem nyomom el a partnerem, nem manipulálom.

Mégis miért akarnám megtartani az irányítási vágyam? Nincs rá igényem, hidd el. Az egyetlen dolog amit irányítani akarok, az a saját életem.


Jelenleg te vagy az utolsó, akinek "be szeretnék jönni", úgyhogy nem vágott földhöz az utolsó mondatod, próbálj mást.


A véleményem ugyanaz, magadat áltatod. Úgy érzem valamire rátapintontattam, ha ilyen "heves érzelmeket" váltott ki belőled a kommentem.

2013. aug. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/92 anonim ***** válasza:
38%

71%:

Neked meg valami problémád van a nőkkel, és vagy olyan "férfi" hogy itt mered magad verni, meg sértegetni egy nőt, a szerencsétlenkedéseid miatt, mert nem jön össze...

Kíváncsi lennék az életben mekkora pofád lenne...

Amúgy nekem a kérdező egyáltalán nem tűnt nagyképűnek, azért nem nagyképű, mert az agyatlan suttyók nem jönnek be neki.

2013. aug. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/92 anonim ***** válasza:
77%

Nő létemre egyet kell értsek a 70%-ossal

Az önbizalom sugárzik az emberről, 2 cselekedete, megnyilvánulása után látszik, hogy az illető magabiztos-e.

Amit te művelsz, az nagyszájúság, kitaláltad magadnak ezt a vezérkancásdit", és gondosan építgeted, ápolgatod a látszatot.

Alatta pedig valami olyan mély komplexusaid lehetnek, hogy huh... Ez lerí a stílusodról: arról, hogy kéőtelen vagy kultúráltan vitatkozni, hanem egyből nekimégy mindenkinek, aki rávilágít a gyengeségeidre.

Pediig erős nő akkor volnál, ha ezekkel szembe mernél nézni, és változtatnál rajtuk.

Tudod, elég végigolvasni a kérdésed, megnézni a kulcsszavakat - utána meg a kommentjeidet, hogy lássuk: ez a "vezérkancaság" csak egy póz, egy álarc, és gyengébb vagy, mint hiszed - csak a szád nagy. Viszont így meg nem túl meggyőző a kép.


Na, várom, én erre mit kapok. :-D Mert hogy értelmezni a leírtakat és magadba nézni nem fogsz, az tuti, csak egyből szúrsz majd, mert azt hiszed, másokat lelke is olyan sérülékeny, mint a tiéd.

2013. aug. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/92 anonim ***** válasza:
71%

Nincs problémám a magánéletemmel. Ennyit mondok. :)


"sőt én egy igazi vezérkancának számítok közöttük, egy ilyen alfawomannek." Nem nagyképű?


"A vezérkanca kifejezést arra szokták használni, aki egy Regina George-típus (ha így esetleg már lesz valami fogalmad miről beszélek), akit követ a többi nő... "

Igen, szerintem se...


"de a csúnya pasikat valóban ugyanúgy elhajtom már a "szia" után"

Nem bunkó, nem öntelt...


"aki szerint nem Justin az etalon, annak a véleménye amúgy sem nagyon izgat"

És nem is flegma, nyitott mások véleményére.


"Ezek szerint féltek egy magabiztos, határozott, vezetőszerepet (a munkahelyén) betölteni képes nőtől" Igen, mostmár biztos vagyok benne, hogy nem öntelt.

Szerintem még szobrot is kéne állítani neki! A női nem mintapéldánya!


Na, hagyjuk ezt a komolytalanságot!

A #37-es válaszoló remélem elolvassa, amit írtam, és egy kicsit elgondolkodik.


A #38-as válaszolónak pedig köszönöm, hogy így akaratlanul is tartja bennem a lelket. Öröm olvasni, hogy más is átlát szeretett (?) kancánk álarcán.

2013. aug. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/92 anonim ***** válasza:
2013. aug. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!