Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csak a legcsúnyább...

Miért csak a legcsúnyább pasik kezdenek velem? :' (

Figyelt kérdés
Már egyre magányosabbnak érzem magam, most lettem 22 és sose volt még kapcsolatom. Nagyon sok barátnőm van, sőt én egy igazi vezérkancának számítok közöttük, egy ilyen alfawomannek. Szóval nem az a probléma, hogy egy ilyen magánakvaló teremtés lennék, és bulizni is eljárunk rendszeresen. Csúnyának sem tartom magam, elvégre még modellnek is leszerződtetek miután megválasztottak a középiskola bálkirálynőjének. De mégis elkerülnek engem az igazi jó pasik: tudjátok az ilyen magas, vékony, Justin Bieber-fejszerkezetű fiúk (persze az én koromból, nem ilyen 15-16 éves kellene). Mindig csak az ilyen szőrös, ápolatlan hímek jönnek oda hozzám a szórakozóhelyeken, akiktől felfordul a gyomrom. Érdekes, ők elő tudják adni Nekem, hogy én vagyok a legjobb nő ott a buliba meg hasonlók, de ezt nem két büfögés között szeretném hallgatni, úgy ahogy ők performálják (hogy közben 3-szor megvillantják az autójuk slusszkulcsán a márkajelet meg még fogdosni is próbálnak). És aztán még olyan is volt, aki utána hónapokig zaklatott az interneten, meg volt amelyik még követett is.Én próbálok szemezni az ilyen aranyosabb, kedvesnek tűnő pasikkal, meg néha be is jelölöm őket Facebookon, de soha nem hív randira egyik se. Már nem tudom mit csináljak, egyik barátnőm már férjhez is ment, én meg még egy kapcsolatot se tudok felmutatni 22 évesen... :/

2013. aug. 12. 20:08
 41/92 A kérdező kommentje:

#36 A további hozzászólásaiddal, csak megerősíted azt, amit már korábban leírtam... Te mindenáron okosnak próbálsz tűnni és be akarod bizonyítani az igazadat... nem vagy képes elfogadni, hogy vannak ilyen nők, akiket nem tudsz manipulálni a szánalomraméltó kis hozzászólásaiddal... mert hiába írod, hogy nem, Te bizony azt próbálsz (nem csak felém, de a többi ember felé is aki ezt olvassa)... Mindenféleképpen le akarsz Engem járatni, mert Te tudod hogy igazam van, csak ezt nem vagy képes se elfogadni se feldolgozni...


#37 NEKED MINDENBEN IGAZAD VAN! ;) :)


#38 Amit rólam írtál az pontosan rátok igaz... Ti nem, vagytok képesek elviselni hogy ÉN RÁVILÁGÍTOK A TI GYENGESÉGEITEKRE és ezért olymódon próbáljátok meg lereagálni a dolgot, hogy a lényegtelenségekbe köttök bele, mint például a "kanca" szóba, amikor itt egyáltalán nem ez a lényeg... Írkálásaitok amúgy nem csupán szánalomraméltóak, de még feleslegesek is, hiszen én tanácsért írtam ki ezt a kérdést, nem is értem miért parádéztok itt... Ennyire nem bírjátok elviselni a hozzám hasonló típusú nőket, hogy még itt Gyakori Kérdéseken is csírájában akarjátok elfojtani a fajtánkat??!!

2013. aug. 13. 13:42
 42/92 anonim ***** válasza:
77%

Esküszöm, te beteg vagy. Sajnállak.

Ráadásul a tolerancia és az empátia is hiányzik belőled.

És így szeretnél egy érző lelkű társat? Sajnálom, nem fog menni. A kis világodban fogsz megszottyadni.

Részemről itt vége a magasrötű eszmecserének, mivel a vitakultúrád nem 0, hanem -1...

2013. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 A kérdező kommentje:
#42 És ezzel most bizonyára azt hiszed (vagy talán nem is hiszed, hanem csak kifelé szeretnéd sugározni), hogy te most megint felettébb frappánsan megmondtad a tutit... :)
2013. aug. 13. 13:53
 44/92 anonim ***** válasza:
74%

Én is egyetértek a 71%-ossal, és nincs ebben semmi hókusz-pókusz, nem manipulált, mielőtt ezzel jönnél, egyszerűen csak egyezik vele a véleményem.

Arrogáns vagy. Azért nem kellesz a normális férfiaknak. Mondjuk afelől erős kétségeim vannak, hogy a Justin Bieber kinézetű, szőrtelen fiúcskákat lehet-e férfiaknak nevezni...

2013. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim ***** válasza:
75%

Olvasd el az előző válaszokat, és értelmezd őket. Ne csak azokat, amelyeket te is szeretnél látni, hanem mindet. Mások szerint is közönséges vagy, és nagyképű.

Lehetséges, hogy nem a mindenkivel van a baj? :)


Most ismét idézés-válasz játékot játszunk, mert hosszúra sikeredett a te kommented is, rendben, kanca?


"A további hozzászólásaiddal, csak megerősíted azt, amit már korábban leírtam..."

Kísértetiesen hasonlít -e mondat tartalma egy bizonyos szövegrészletre, amit én írtam. Áhh, igen, már emlékszek. Még fel is kaptad rajta a vízet! A kis álszent mindenedet! :)


"Te mindenáron okosnak próbálsz tűnni és be akarod bizonyítani az igazadat..."

Igen. Tudod, az értelmes emberek így szoktak vitatkozni.

Az meg azt hittem egyértelmű, hogy az ember a pozitív megítélésre törekszik. Ezekszerint tévedtem, és én vagyok a kcsög, képmutató. Nem baj.


"nem vagy képes elfogadni, hogy vannak ilyen nők, akiket nem tudsz manipulálni a szánalomraméltó kis hozzászólásaiddal... mert hiába írod, hogy nem, Te bizony azt próbálsz (nem csak felém, de a többi ember felé is aki ezt olvassa)... "

Utóljára mondom el, nem szeretnélek manipulálni. Ugyanolyan vagyok, mint a többi válaszoló, se több, se kevesebb. Csupán nekik elegük lett a veled vitatkozásból, én pedig nem hagyom abba. Ott van #42-es válaszoló. Ő is feladja a kulturált vitatkozást, mert te képtelen vagy arra.


"Mindenféleképpen le akarsz Engem járatni, mert Te tudod hogy igazam van, csak ezt nem vagy képes se elfogadni se feldolgozni... "

Nem szeretnélek lejáratni, távol álljon tőlem. Csupán azt hittem ráébredsz arra, szellemileg és érzelmileg nulla vagy, és teszel ez ellen valamit, de mint írtam, már első, bevallom nem is kicsit provokáló válaszom gépelése után már tudtam, hogy veled semmire se megy az ember.

Tudom, hogy nincs igazad. Erről ennyit mondanék.


"#37 NEKED MINDENBEN IGAZAD VAN! ;) :)"

No comment... Azt olvastad tőle, amit olvasni szerettél volna. Talán az ilyen emberek adtak neked, vagyis az álcádnak, túl sok pozitív visszajelzést, ezért lettél ilyen.


"Ti nem, vagytok képesek elviselni hogy ÉN RÁVILÁGÍTOK A TI GYENGESÉGEITEKRE"

Kérlek emelj ki egy részletet, ahogy a gyengeségeinkre világítasz rá!

Az "okosnak képzeled magad" című lerágott csont most nem játszik!

Nekem úgy rémlik, mi próbáltunk a te gyengeségeidre rávilágítani, de mint tudjuk, ez lehetetlen, mert egy ilyen alfanőstény mint te, maga a perfekció, és a zuhany alatt is tökéletes hanggal énekli a "Hot problems" című dalt. (hallgasd meg, a kedvenced lesz!)


"lényegtelenségekbe köttök bele, mint például a "kanca" szóba, amikor itt egyáltalán nem ez a lényeg"

Megbélyegzel másokat, és magadat is. Akkor ne várd el, hogy mások ne tegyék ezt.


"Írkálásaitok amúgy nem csupán szánalomraméltóak, de még feleslegesek is"

Itt most legszívesebben tükröt tartanék.


"Ennyire nem bírjátok elviselni a hozzám hasonló típusú nőket, hogy még itt Gyakori Kérdéseken is csírájában akarjátok elfojtani a fajtánkat??!!"

Igen, elszeretnénk nyomni benneteket, kiírtani az utolsó ilyen egyedet is, kifacsarni a fajtádból az életet, majd világuralomra törni. Resistance is futile! Ne ellenkezz!

Ezt te se gondolhattad komolyan! :)


Na, fika on, folytadhatod.

2013. aug. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 anonim válasza:
28%

Végigolvastam a kérdést és a kommenteket, ez volt napom fénypontja!


Amúgy szerintem a kérdezőnek mindenben maximálisan igaza van (bár tudom ezzel a kisebbséghez fogok itt tartozni), nekem is Regina George az egyik példaképem, bár Berényi Claudiát és Mistique-t valamivel többre tartom. Ne is foglalkozz az előttem szólóval és a hozzá hasonlókkal kedves kérdező, egyszerűen ők nincsenek azon a szellemi szinten mint mi. És a buta ember ugye csak a saját igazát tudja szajkózni.


Szerintem egyszerűen csak ne add ki magad rögtön. Próbáld meg visszafojtani az igazi énedet és akkor majd szóbaállnak veled ezek a gyenge palik. Én is így fogtam meg a férjemet. Aztán majd idővel kimutathatod a fogad fehérét és elkezdheted terrorizálni.

2013. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 anonim ***** válasza:
63%

Így igaz, kérdező! Élheted boldogan (boldogtalanul...) az álcákba borított kis életed, lehetsz még házisárkány!


Hiszen a lelke mélyén minden hímnemű, így én is tudom, hogy az önáltatás, a kamu-személyiség csupán az átlagnál magasabb szellemi színvonal egyik velejárója.


"És a buta ember ugye csak a saját igazát tudja szajkózni. "

Nem akarlak letörni, kanca#2, de minden ember a saját igazát szajkózza. Ha nem ezt teszi, akkor vagy irányítják, vagy hazudik.

2013. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 anonim válasza:
74%

mint kívülálló, kérdező:


te egy hülye pitsa vagy.

2013. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 anonim ***** válasza:
30%

28-as vagyok Kérdező: nem olvastam végig a beszólogatós kommenteket, de ez pont jól példázza, hogy mi a sorsa annak, aki ma Magyarországon magabiztos és pozitív önképpel rendelkezik, nőként. Itthon még a köztudatban az van, hogy egy nő inkább leygen passzív, befogadóbb, ő engedjen midnen téren. Ha valaki nem ilyen nő létére és a társadalom sem töri be, akkor hirtelen nagyképűnek titulálják stb. Kedvencdm a feminista pics-!


Lehet, hogy akik nem mentek oda hozzád, szintén ezt a passzív szerepet árják el egy nőtől, ezért te kiesel a szórásból.

2013. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó:

Azért nem kicsi különbség van a magabiztosság és az arcoskodás, nagyképűség között... Nem kell ebbe belemagyarázni semmit, egyszerűen nem tudja elfogadni a kérdező, hogy egy álomvilágban él.

2013. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!