Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ciki ha az ember 27 évesen...

Ciki ha az ember 27 évesen még nem csókolózott?

Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 A kérdező kommentje:
Hát halljátok! Ha csak ezen múlik hogy valamikor tömeggyilkos válik-e belőlem, akkor azt kell mondjam hogy egy egész ország fogja megszívni, ugyanis még csak nem is ölelkeztem soha senkivel.
2016. nov. 12. 23:04
 22/81 anonim ***** válasza:
Nem aggódom. Sosem lesz ekkora hatásod a világra.. :)
2016. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
93%
Ez a dolog önmagában nem jelent semmit, és nem tartozik senkire. Valami pszichés ok van a háttérben, viselkedészavar (nem degeneratív értelemben), vagy hasonló. Ezzel lenne érdemes megpróbálnod kezdeni valamit, ha akarsz. Ha most hirtelen történne valami ezen a téren, attól még nem változna semmi. Legalábbis nálam így volt, hasonló helyzetben. Annyit segít, hogy többé nem rágódsz azon, hogy "még soha", de önmagában nem változtat meg.
2016. nov. 13. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 A kérdező kommentje:

Utolsó! Nagyon igaz, amit írtál! :)

Ha együtt lennék valakivel, az sem változtatna semmin...

2016. nov. 13. 10:56
 25/81 anonim ***** válasza:
76%
Én soha nem fogok csókolózni, és nem érdekel, hogy ki mit mond. :D
2016. nov. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
94%

Dehogyis!

Mert biztos tanultál és dolgoztál ahelyett hogy pasiztál/csajoztál volna. Ne szégyeld !

Szerintem az ilyen embert jobban meg kell becsülni.

Lehet az is az oka hogy nem bízol az emberekben (távolság tartó vagy).

De ne aggódj , ha jól nézel ki ( vagy ha kicsit rendbe hozod magad,fel fognak figyelni rád)

Reménykedem benne hogy találsz magadnak párt!! ( Hidd el fogsz is, nincs olyan ember aki nem találna. Sok hal úszik a tengerben ! :) )

2016. nov. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek magukból indulnak ki. Valószínűleg annak jut eszébe összekapcsolni a csókolózás hiányát a lövöldözéssel, aki maga is függ tőle, ergo ha nem jutna hozzá, akkor talán belőle is kibújna a lövöldözés vágya. (Nem túl bizalomgerjesztő, ha a partnerednek te vagy a narkója - akkor már inkább az, aki 27 évesen sem csókolózott.) De az érzéseken lehet uralkodni, és aki képes rá, annak jó eséllyel eszébe sem jut ilyen hajlamot feltételezni a másik emberről csak mert nem csókolózott. Emellett még aszexuálisok is léteznek, de az megint egy más tészta.
2016. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 A kérdező kommentje:
#26%: Kedves vagy, de én ebben már nem hiszek.
2016. nov. 13. 19:52
 29/81 anonim ***** válasza:
80%

"...nincs olyan ember aki nem találna párt."


Jól teszed, kérdező, hogy nem nyeled be ezt a világrengető marhaságot! Én se fogok találni párt és sokan mások sem. Ez még mindig a nagybetűs VALÓSÁG és nem egy tündérmese.

2016. nov. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
51%
Nem ciki, bár fura. Nálam szerencsétlenebb ember nem sok van, főleg kapcsolatok terén, de még én is csókolóztam néhányszor. Nem tudom elképzelni, hogy te nálam szerencsétlenebb legyél! 37/F
2016. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!