Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ciki ha az ember 27 évesen...

Ciki ha az ember 27 évesen még nem csókolózott?

Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
Van valami baj a külsőddel? Van valami kirívó "szépséghibád"? Vagy csak úgy általánosságban nem tartottak mások szépnek/nem tartod magad szépnek?
2016. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 A kérdező kommentje:
Duci vagyok. Ezért sok bántást kaptam. Egy darabig nem vettem fel a dolgot de egy idő után besokalltam. És a legrosszabb amit tehettem h elhiszem és el is hittem....
2016. nov. 17. 14:38
 43/81 anonim ***** válasza:
100%

Óóóóó, csak ennyi a gond??? Mert ezen lehet segíteni, csak akarnod kell! Nincs az a kövérség, amit ne lehetne lefogyni!


Már azt hittem, hogy van valami született szépséghibád amin csak egy műtét segíthetne, vagy még az se!


De különben tudod te, hogy hány pasi szereti a duci/molett nőket??? Hidd el, hogy sokan!


Nyilván azok csúfoltak, akik a vékony nőkre buknak, de velük nem kell foglalkoznod, nem ők a te embereid.

2016. nov. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 A kérdező kommentje:
Nem azzal van baj. Hanem h "belém nevelték" h semmit nem érek, nem vagyok nő...
2016. nov. 17. 14:59
 45/81 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen ez marhaság. Talán még el is hihetnéd, hogy ducin semmit nem érsz és nem vagy nő, ha te lennél az egyetlen duci nő a földön.


De tudjuk, hogy nem vagy egyedül. Azoknak a pasiknak akik a duci nőket kedvelik, te lehetsz az ideális alkat.


De ezen csak te tudsz változtatni. Vagy kitörlöd az agyadból ezt a téveszmét, vagy nekiveselkedsz és lefogysz...


De hidd el, a duci nők is élvezik a szexet, a duci nőket kedvelő pasik pedig a duci nővel való szexet...

2016. nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 A kérdező kommentje:

Remélem egyszer majd sikerül túl jutnom ezen. :)

És köszi, kedves vagy!

2016. nov. 17. 15:09
 47/81 anonim ***** válasza:
51%

De igyekezz, mert neked is csak egy életed van. Amit eddig kihagytál, már nem pótolhatod be, az már elveszett. Az elmúlt 10 év csókjait, intim élményeit már nem pótolhatod be. Az már elveszett.

Max azt nem hagyod elveszni a jövőben, ami még ezután jöhet.

De csókolózás és szex terén már minimum 10 éves lemaradásban vagy! Ne pocsékolj el újabb éveket...

2016. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 A kérdező kommentje:

De mikor már így is olyan későnek érzem...

A fogyásra visszatérve, már kb 40 kg-ot fogytam, na nem akaratból, hanem az élet hozta így. Már sokkal jobban nézek ki. Sokan megállítanak h te jó ég mennyit fogytál... És én is látom, csak nem érzem, mármint érzelmileg még mindig "kövérebb vagyok".

2016. nov. 17. 15:44
 49/81 anonim ***** válasza:
10-es ez tök hülyeség. Én tök szívesen lefeküdnek egy szűz fiúval, szerintem marha izgató. L/24
2016. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:

Itt nem az a baj, hogy duci vagy, ne is ezt tartsd problémának (láttam már duci lányokat fiúkkal stb.).


A baj benned van, hogy hitelt adsz mások véleményének, mert önértékelési problémáid vannak. Tehát a saját fejedben kéne rendet rakni először, és elhinned magadról, hogy teljes értékű nő vagy. De ehhez el kell fogadnod önmagad és szeretned kell magad. Szerintem ha annyira zavar, hogy még nem voltál pasival (mert ez zavar téged, hiába meséled be magadnak, hogy neked már nem lesz pasid stb., akkor is zavar), akkor kezdj el valamit tenni az ellen, hogy jobb legyen az alakod. Nem kell topmodellnek lenni, elég az is, ha leviszed magad molett szintre. A molett lányok már sok pasinak kellenek. Csinálj valamit ezért, fogd magad diétára, sportolj valamit stb., ehhez nem értek, de ha más meg tudja csinálni, akkor te is, ha nagyon akarod. A másik, hogy nemcsak a testedet kell karban tartanod ahhoz, hogy legyen pasid, hanem a lelkedet is. Kövéren is lehet valakid, ha olyan a kisugárzásod és az egyéniséged, ez sem lehetetlen. De amíg elfogadod magadról, hogy te csúnya vagy és nem kellesz senkinek, addig nem is fogsz kelleni. Ezeket kéne nagyjából rendbe rakni a fejedben, tudom, hogy nehéz, de ha egyről a kettőre akarsz jutni, valahol el kell indulni. Viszont ha tényleg teszel valamit a cél érdekében, az nem lesz hiábavaló erőfeszítés, az biztos. Lebegjen ez a szemed előtt.

2016. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!