Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ciki ha az ember 27 évesen...

Ciki ha az ember 27 évesen még nem csókolózott?

Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 pirpirelli válasza:
100%
Az,hogy ilyen az eleted ennyi idősen az nem normalis.Viszont te vagy az egyetlen ember aki ezen valtoztatni tud.Csak is egyedül te tudsz,mert szerintem ez neked se jó így.Tudom nehéz mert egy olyan gödörben vagy amiből nehéz kimaszni.Nem lehetetlen.Kezd ott,hogy azokat az embereket akik megszoltak folyton,vagy leneznek kiiktatod az életedből és megpróbalsz új embereket megismerni,olyokat akik elfogadnak téged.Legyél nyitottabb és vedd észre a lehetőséget.Hidd el sikerülni fog.Ha akarod es nem csak sajnalkozni akarsz akkor fog.
2016. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 A kérdező kommentje:

Tiszta szívből őszintén köszönöm azoknak, akik biztató, építő hozzászólásokat írtak!

Tudom hogy bennem van a hiba! Lehetnék nyitottabb is. Magam próbálom helyre pofozni és közben nem figyeltem másra. Manapság már nyitottabb vagyok. De azért még szeretem védeni magam. Ami azt hiszem valamelyest érthető.

2016. nov. 21. 18:27
 63/81 pirpirelli válasza:
100%

Vigyázz nehogy addig véd magad míg késő nem lesz.Mindentől nem lehet magunkat megvedeni.Félsz élni ezért nem élsz.Gondold végig az eddigi életed és aztán gondold végig,hogy a hátralevőt is így akarod e leèlni.Szerintem nem,de ha csak vársz sose fog jó történni.

Ismerős téma nekem is,nagyon nehezen jutott ki a jóból,de az mar a múlt.Van akinek könnyű az elet es van akinek szenvednie kell,hogy elerjen valamit és vállalnia kell a sorozatos csalódást,hogy vegre a jó is megèrkezzen.De az elutasítás es bezarkozas nem old meg semmit.Jobb nem lesz.Na meg aztan mit veszítesz ha megpróbálsz változtatni?

2016. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
2016. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 A kérdező kommentje:
Rajtam már semmi sem segít! :/
2016. nov. 23. 19:40
 66/81 anonim ***** válasza:
0%
Jól érzed.
2016. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
60%
Figyelj, mindenki nem születhet bombanőnek. Viseld el a terhet, amit a természet rád rótt, és keresd másban örömöd. Pl. olvass sokat, vagy kertészkedj, tereld el mással a figyelmedet. Segítsd a rászorulókon, a szenvedőkön, és akkor imába foglalják a neved. Még ez is több, mint a semmi, mint itt szontyologni azon, amiben úgysem lehet soha részed. Fogadd el, és vigasztald magad azzal, hogy akiket rendszeresen megdugnak, azok meg azon sírnak, hogy miért adták magukat oda az ilyen meg olyan pasiknak, akiknek csak "arra" kellettek. Örülj, hogy nem kell ilyeneken problémáznod és szenvedned a fiúk miatt. Sok nő visszasírná azt, hogy szűz legyen.
2016. nov. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 A kérdező kommentje:
Rengeteget olvasok. Imádom a könyveket! Így nem kell a saját létezésem hiábavalóságán agyalni. 😂
2016. nov. 24. 00:10
 69/81 anonim ***** válasza:
44%
Ennyi jut, élvezed ki.
2016. nov. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos fejbe lőném magam, ha 27 évesen szűz lennék, de ez én vagyok. Hogy téged mennyire zavar, azt nem tudom.
2016. nov. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!