Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ciki ha az ember 27 évesen...

Ciki ha az ember 27 évesen még nem csókolózott?

Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ha jól megdugna valaki úgy istenigazából megjönne az önbizalmad.
2016. nov. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 A kérdező kommentje:
#71: Nagyon nagy arc vagy. Jót röhögtem! Köszi! :D
2016. nov. 24. 13:58
 73/81 anonim ***** válasza:
17%

És ebben mi a vicces?

A dugàs?

2016. nov. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 A kérdező kommentje:
Nem. Az ötlet a vicces.
2016. nov. 24. 22:10
 75/81 anonim ***** válasza:
Nem semmi 50 válasz.Számítottál ennyire mikor kiírtad a kérdést?
2016. nov. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
65%
71-es vagyok, igazam is van, hidd csak el.
2016. nov. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 A kérdező kommentje:
Dehogy számítottam. :) Meg is lepődtem. Jó kis vitát indítottam el úgy látszik.
2016. nov. 25. 14:43
 78/81 anonim ***** válasza:
32%

Azért ezek a primitív válaszok, csodálatosan tükrözik a többség szintjét... 'Én nem bírnám ki szex nélkül' / 'Ha nem kefélsz akkor bekattansz és kinyírsz valakit' / 'Neked egy jó dugás kell'


Értem én, hogy némelyek próbálnak poénra menni, de el kéne érni az ember szintet...

Kedves kérdező neked egy problémád van, hogy hülye vagy, már ne is haragudj.


Egyrészt ha olyan környezetben ragadsz ahol a sok suttyótól csak azt a visszacsatolást kapod, hogy dagadt vagy / ronda / zsírdisznó és hasonlóan aljas szánalmas megjegyzéseket, akkor nem barátok között van. Pattintsd le őket a francba és keress embereket környezetednek.


Lefogytál, ez szuper, el tudod érni amit akarsz, látod te is. Fejben nagyon sokáig nem fogsz tudni átállni de lehet, hogy soha. Ne problémázz ezen, ne foglalkozz vele. Próbáld meg szeretni magad, azokért a tulajdonságaidért amik jók és szerethetőek.


Hasonló cipőben voltam én is 27 évesen még én se csókolóztam. Egész egyszerűen mert azok a srácok akik próbálkoztak nálam egy szellemi mocsok szintjén voltak.


Nagyon nem jó érzés amikor valaki úgy közeledik feléd, hogy szinte érzed ahogy rád csorgatja a nyálát miközben az jár a fejében "Meg akarlak dugni!!"

Biztos vagyok benne, hogy neked is volt ilyenben részed, és jól teszed, ha ezeket kerülöd, mert ezeknek tényleg csak egy 'pinalyuk' vagy.


Nem késtél le semmiről. Akik korán kezdik korán ki is égnek. a Legtöbb ilyen 14 évesen már nem szűz ember sose fogja átérezni a szexualitás magasabb érzelmi fokát ami nem csak arról szól, hogy valakivel szexeljen... nem az a lényeg. A legtöbb kapcsolat / házasság amúgy pont ezek miatt ég ki, a felek eltávolodnak és ha kell is akkor is undorral érnek egymáshoz, mert nincs közöttük tartalmas kapcsolat. A testiség önmagában kevés. De ha megtalálod azt a társat akivel megértitek egymást, és megbecsül akkor ide nem fogtok eljutni, és nem maradsz le semmiről. (Kivéve ha életed szerelme egy 90 éves csípőprotézises bácsi lesz...)


Szedd össze magad, találd meg az értékeidet. Ha kell minden nap 5 percig ismételt a tükör előtt, hogy "szép vagyok". Tudom, hülyeségnek hangzik, de hidd el használ.


A Páromat neten ismertem meg 5 éve. Tetszett neki a hangom, (nekem is az övé). Őszintén érdekelte, ki vagyok és miket szeretek.

Egy fél évet csak beszélgettünk, mire rábeszélt, hogy hagyjam, hogy meglátogasson. 1500km-t utazott...

Egy évre rá ideköltözött, most itt dolgozik.


Nem kell elmenni az első jöttmenttel, aki azt kérdi 'Hé cica kő kóla, osztán dugunk?'

Vannak még úriemberek, vannak még emberek akik nem találták meg a párjukat és keresik. Az önbecsülést kell helyrerakni, és elő kell bújni a rejtekhelyről.


És megéri nem kapkodni. Kitartás!

2016. nov. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
46%

Vannak férfiak, akik kimondottan a duci lányokat szeretik.

Vannak férfiak, akik nem vakok, és látják, hogy az a gizda partimaca egy éjszakára jó csak, akármennyire vékony és szép és jól sminkelt, de az életben nem fog magának egy társat sem találni, mert olyan megszállottan kipróbál mindenkit, és szentül hiszi, hogy mindig lesz jobb mire ott ül a 9 macskájával egyedül egy albérletben...

és ezek a férfiak, akik ezzel tisztában vannak, inkább állnak le egy átlagos külsejű, akár duci de kedves és ápolt lánnyal, aki jó társ, jó személyiség.


Az összes duci barátnőm boldog párkapcsolatban / házasságban él. A vékonyak meg 2-4 évente beújítanak valaki mást, vagy őket cserélik le.


Az önbecsülésedet építsd vissza, egyedül az hiányzik.

Sugárzik belőled ha nincs és elkerülnek. Keress új hobbit, új barátokat, csinálj magadnak programot. Menj emberek közé, aminek jönnie kell majd jönni fog. Ne csüggedj.

2016. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 A kérdező kommentje:

Nem számítottam már több válaszra, de köszi!

Igen az önbecsülésemmel vannak gondok, legfőképpen az h nincs is. Régebben volt, de ahogy haladt az idő és ugyanúgy nem kellettem senkinek, a pozitív hozzáállásom elpárolgott. Kiégtem!

Szeretnék újra, olyan lenni mint akkor voltam. Most elég rosszindulatú vagyok és ezt nagyon nem szeretem.

2016. nov. 30. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!