Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ciki ha az ember 27 évesen...

Ciki ha az ember 27 évesen még nem csókolózott?

Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Én 36 éves vagyok. Jó sokszor csókolóztam, de soha még csak nem is szerettem senkit akit megcsókoltam és rettentően megbántam mindet. Csak olyan embert csókolj meg, akit tényleg szeretsz.
2016. nov. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 A kérdező kommentje:
#29: Régebben ismerkedtem neten keresztül. De már azt sem akarok. Semmit nem akarok egy férfitől sem, csak hogy hagyjanak békén és ne bántsanak.
2016. nov. 16. 13:34
 33/81 anonim ***** válasza:
68%

Először is tisztázni kellene, hogy mire vagy kíváncsi, mit szeretnél megtudni?

Az a szó, hogy "ciki" az egy baromság, nem más motiválja, mint a belső félelmeink keltette megfelelési vágy. Olyan, hogy 'ciki' nem létezik.

Olyan létezhet, hogy nem megszokott, mert az emberek x %-a ebben a korban már bőven túl van a szexen is, nemhogy a csókon, de ezek csak nagy számok statisztikái. Nincs előírva, hogy hány éves korig kötelező, mert ha addig nem, akkor aztán.... (jön a bűvös szó: ciki)


Én mondenkinek azt szoktam sugallni, hogy ne az elvárásokkal és a cikikkel törődjön, hanem a saját életét élje, saját magának élje.

27 éves korban inkább azt mondanám, hogy jogos, ha hiányzik a testiség, ezen lehet "dolgozni", hogy megoldódjon, de csak a belső igény miatt, nem a "ciki" miatt.

2016. nov. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
Ciki ha az ember 32 évesen már annyi nővel lefeküdt, hogy össze se tudja számolni? (kb. 20-30)
2016. nov. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, az egyik hozzászólásodban azt is írtad, hogy a te életed is szar. Hát ezen nem is csodálkozok:


Szerelem, csókolózás, ölelés és szex nélkül az élet teljesen értelmetlen kényszerlét.


Nem csoda, hogy az ember egész életében ezeket hajszolja.


A 32-es hozzászólásodból pedig az derül ki, hogy komoly lelki és pszichés probléma lehet az ok.


Szerintem keress egy jó pszichológust. És keress egy hozzád illő férfit is. Hidd el, akadnak normálisak is.

2016. nov. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 A kérdező kommentje:
Inkább csak magammal kéne foglalkoznom. Egy párkapcsolatban is csak nyomorognék...
2016. nov. 17. 10:16
 37/81 anonim ***** válasza:

35-ös vagyok.


De miért? Mi a baj(od) a párkapcsolatokkal???

2016. nov. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 A kérdező kommentje:

Nem azzal van bajom. Hanem magammal. Utálom magam, így hogy szerethetne bárki, ha még én sem vagyok képes.

Ez olyan 5 éve van így és kb 3 éve lett elég elviselhetetlen.

Súlyos lelki problémáim vannak, nem tagadom. Nem tudok kijönni belőlük, így egy párkapcsolat - még ha valami csoda folytán kellenék is valakinek - akkor sem volna helyén való. Megnyomorítanám a másik embert is. Ezt meg aztán senkinek nem kívánom, h idáig jusson.

2016. nov. 17. 10:33
 39/81 anonim ***** válasza:

Miért utálod magad?


Mi a baj(od) magaddal???

2016. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 A kérdező kommentje:
Sokan bántottak a külsőm miatt. És sikerült bebeszélniük h mekkora egy szar vagyok. Egy darabig ellenálltam de már elhiszem nekik.
2016. nov. 17. 12:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!