Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én érzem azt, hogy...

Csak én érzem azt, hogy züllik, gettósodik az ország? A felkapott újkultúra divathullámok, kispálos alter bölcsész életérzés pedig lassan értelmetlennek bizonyulnak. A helyébe lépnek a designer drogok, a herbál, a gengszter stílus.

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 14:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
Á, ettől van jobb. Ezek meg nem hallgatása, meg a realitás.
2016. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
Dehogy. Csak van akit a hükyeség izgat. Én meg elég barom vagyok ehhez.
2016. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az offért, de hogy bírjátok azt a sok szar alteres zenét?

Züllött köcsög az összes, inkább egy jó kis black metál.

2016. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
75%

Öcsi, egyet jegyezz meg. Mindig a nő választ.

Ha ő - a szerinted - proli és suttyó gyereket akarja, akkor legyenek együtt.

De abban is biztos lehetsz, hogy oka van annak, hogy őt választja. Egy ilyen öntömjénező hülyegyerekkel senki sem akar szívesen együtt lenni.

Te komolyan arra vered magad, hogy bejutottál egy egyetemre? És? Essünk hasra? Nem a 80-as években vagyunk, amikor kiváltság volt, hogy valaki egyetemre járhat.

2016. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=yFE6qQ3ySXE


És küldeném ezt a számot mindenkinek aki szereti....

2016. dec. 22. 21:21
 46/79 anonim ***** válasza:
75%

Amikor bejött ez az alter korszak, nagyon bíztam benne, hogy végre igényes zenét fognak játszani a rádiók, aztán hatalmas csalódás lett belőle. Emlékszem, amikor megreformálták a magyar adókat, a Petőfi egy darabig egész hallgatható volt, aztán pár év múlva megint bekapcsoltam, és ömlött belőle a fos, ez az életunt, világfájdalmas, ál-bölcs, jellegtelen, híg fos.

30y, HS7, meg a tököm tudja kicsodák. Persze, énekelni egyik sem tud, csak olyan színvonalon, mint a '70-es évek punkjai. A hangfekvésük 1:1-ben ugyanaz, csak épp nem üvöltöznek, hanem nyöszörögnek, és nem a saját hányásukban fetrengenek, hanem játsszák az álbölcset.

Voltak reménységek, mint pl. az Esti Kornél, akik egész jól indítottak, de végül ők is elfostosodtak.

Tudod, milyen a jó alter?

Ilyen: https://www.youtube.com/watch?v=g-bvy7D_K8c

És tudod, milyen a fos alter?

Hát ilyen: https://www.youtube.com/watch?v=ADyWC1r4y2Q


Te elég fiatal lehetsz, valószínűleg nem éltél a '90-es években, a Fila Rap Jam, Dopeman, Kartel, és Sub Bass korszakában. Akkor volt gengszterrap meg gengeszterkedés. Ami most van, az semmi ahhoz képest.


Az az igazság, hogy az ilyen kis alterosok rendszerint mind azok a kis tipikus gyerekek, akik 25 évesen is úgy néznek ki, mint én 15 évesen, vasággyal együtt is vagy 70 kilók, és úgy affektálnak, mint egy elkényeztetett, 13 éves kislány. Megmondom őszintén, ha nő lennék, én sem mennék oda olyanhoz, akiről messziről süt a köcsögség.

A diploma pedig egy dolog, legfeljebb csak tudást ad, IQ-t viszont nem. Évekig dolgoztam a gyártásban, fém - és faiparban is. Tudod, milyen az, amikor lejön a 23 éves mérnökgyerek megmondani a tutit, és süt róla, hogy halvány lila gőze nincs arról, miről beszél? Mi csak mosolyogtunk az ilyeneken. Lehetetlen volt komolyan venni azt a sok hülyeséget, amit összehordtak.

Sok mérnök egy normális műszaki rajzot nem tud elkészíteni, olyanokat hánynak össze, hogy azon ember nem igazodik ki.

2016. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 A kérdező kommentje:

Hát utolsó van ilyen. Bár a szám amit küldtél nem tetszett (DE NEM ROSSZ!). quimby 1000x jobbakat tol.

De sokszor a zene nem csak a minőség miatt jó, hanem azért is mert köti az embert valamiféle érzelmi sémához ami egy emlékhez fűződik. (tudod pawlowi reflex)

2016. dec. 22. 21:41
 48/79 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, haver. Ha én odamegyek egy lányhoz ismerkedési céllal, azt nem úgy kezdem, hogy "szióka, milyen sulit tudsz felmutatni?". Én csak egy mezei főiskolát végeztem, baromi távol állok a bölcsészkedéstől, és volt már főiskolát végzett barátnőm is, meg szakmunkásképzőt végzett is. Az a probléma, hogy beskatulyázod az embereket, és nem a személyt látod meg bennük, hanem egy olyan felszínes (és szerintem párkapcsolat során a rangsorban igencsak hátul helyet elfoglaló) dolgot, mint az iskolai végzettség.

Az meg a másik része, hogy ha odamész barátnőmhöz jaszkarizni, és akkora bölcsész vagy, hogy nem érted azt a két szót, hogy "van barátom", akkor valószínű én is alpári stílusban foglak elküldeni a rákba. ;)

2016. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
70%
#46 Azért nem kéne a punkokat ezekhez a szennyekhez hasonlítani...
2016. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 A kérdező kommentje:
Most itt nem arról van szó, hogy a barátnődhöz megyek oda, hanem az, hogy mondjuk van egy szórakozóhely az egyetemvárosban, és akkor bejönnek a kigyúrt zsíragyú primitív arcok, tisztelet a kivételnek, és ott rontják a levegőt. Aztán ha esetleg rászáll a csajra akit te vittél el oda randizni még te kapsz két nagy pofont, hogy minek ugatsz bele.
2016. dec. 22. 21:54
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!