Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én érzem azt, hogy...

Csak én érzem azt, hogy züllik, gettósodik az ország? A felkapott újkultúra divathullámok, kispálos alter bölcsész életérzés pedig lassan értelmetlennek bizonyulnak. A helyébe lépnek a designer drogok, a herbál, a gengszter stílus.

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 14:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
100%

Te az a baj, hogy magadat se érted. Az ég világon semmi köze ahhoz, hogy egyetemista vagy.

Kezdjük ott, hogy a lányhoz nem "az egyetemista" megy oda, hanem egy ember, és akit ott talál, az nem "8 általánost végzett", hanem egy másik ember. EMBER NAGYBETŰVEL BZMG. Mert anyád embert szült, nem egyetemistát. Stimmt? Amíg meg nem tanulsz meg embernek lenni, addig inkább ne menj oda a lányhoz.

2016. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
78%
"When you're accustomed to privilege, equality feels like oppression."
2016. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 A kérdező kommentje:

Ne te oktass ki az életről, rendben? Hogy ki az ember meg ki nem, meg hogy én milyen lányhoz hogyan mehetek oda.

Ezzel van alapból a bajom nem veszed észre? Menjél aztán toljad a suttyó piás cigis gyári munkás csajokat. Ne az egyetemista bölcsész csajokra pályázz.

Akkor mondd arra is, hogy a mocsok semmirekellő bölcsész. De annak kell a szép tisztán tartott pinája.


Hagyjuk már......

Értelmetlen, parttalan vita.

2016. dec. 22. 17:17
 34/79 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező.

Azt vettem észre hogy jelenleg ebben országban.

8 osztály/szakmunkás végzettségű emberek mind,el vannak szállva maguktól, ki ha én nem,übermenschek ,ők menők, coolság,trendi. Érettségi vagy diplomával rendelkező emberek le vannak nézve, ciki ,lúzer, nyomik, életképtelenek.stb :)

2016. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 A kérdező kommentje:
Utolsó, ugyanez....
2016. dec. 22. 17:18
 36/79 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem, és régen nem ez volt.
2016. dec. 22. 17:18
 37/79 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen magadfajta álértelmiségi suttyók jutnak be az egyetemekre, engem meg fel sem vettek, pedig én sokkal intelligensebb vagyok nálad, mivel nem az elvégzett iskolák száma alapján ítélem meg az embereket. Egyik legjobb haverom szakmunkás, mégis olyan intellektusa van, hogy lehidalok.
2016. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 A kérdező kommentje:

"Az ilyen magadfajta álértelmiségi suttyók jutnak be az egyetemekre, engem meg fel sem vettek, pedig én sokkal intelligensebb vagyok nálad, mivel nem az elvégzett iskolák száma alapján ítélem meg az embereket. Egyik legjobb haverom szakmunkás, mégis olyan intellektusa van, hogy lehidalok."


Most ki is nézi le a másikat?

2016. dec. 22. 17:25
 39/79 anonim ***** válasza:
100%

"Ne te oktass ki az életről, rendben? Hogy ki az ember meg ki nem, meg hogy én milyen lányhoz hogyan mehetek oda."


Nem nekem szól, de ugyanezt csinálod. Innen kiderült, hogy ugyanolyan alpári senki vagy, mint az, akiket lenézel. Tényleg ennyit sikerült elérned? Egy diplomára vered a melled? Másoknak az egy állomás az életükben, nem a beteljesedés. Nem a legfőbb tulajdonságuk.

2016. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:

Jó 24-es nő vagyok.

Nem vagyok mai gyerek, tudom mit tesznek, miért. Társjeresőkön nem is próbálkozom, mind csak dugni akar(3 éves tapasztalat)

2016. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!