Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én érzem azt, hogy...

Csak én érzem azt, hogy züllik, gettósodik az ország? A felkapott újkultúra divathullámok, kispálos alter bölcsész életérzés pedig lassan értelmetlennek bizonyulnak. A helyébe lépnek a designer drogok, a herbál, a gengszter stílus.

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 14:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy Magyarországon nincs jó alter zene, ezek ilyen 3 akkordos zenekarok, 2 oktávos énekhangú énekessel.
2016. dec. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
pawlowi replex... Pavlov sima v-vel írja...
2016. dec. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
(A 60-as úgy fogalmazott, mintha én lennék, de nem én vagyok.)
2016. dec. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 BlodDrunk ***** válasza:

Borzalmas ami manapság van....

Egyetemisták között is rengeteg van aki kis menőnek gengszternek,drogdílernek,világkirályának hiszi magát és épp úgy van ilyen szakmunkás-8 általános-érettségis emberek között is..


Szóval hülyeség általánosítani!!!


A másik a Lexikális tudást,tehát a szerzett amit beseggelsz otthon,iskolában nem egyenlő az intelligenciával,attól hogy mérnök vagy még nem leszel jobb,értelmesebb ember mint akinek 8 általánosa van.

2016. dec. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
100%

64.: Egyetemisták között én azt látom, hogy az elhelyezkedési lehetőségek és a fizetések közti különbségek, már az egyetemi évek alatt társadalmi gátakat emelnek.


Egy példa.: A programozók klikkesednek, mert korán munkába tudnak állni a többiekhez képest.


Az orvosok klikkesednek, mert biztosnak érzik a munkahelyüket.


A gyógyszerészek klikkesednek, mert sokan úgy mennek oda, hogy a család patikával rendelkezik, vagy gyógyszeriparban dolgozik, így szintén "biztosnak" érzik a jövőt (bár az övéké már kevésbé az, mint az orvosoké).


A mérnököknél nagyon kevés a lány, náluk ez a "baj".


Szegény bioszosoknak alig van munkahely, így ők mindenkivel barátkoznak, érdekes sokan szerények maradnak közülük.


A bölcsészek pedig túl olvasottak egy TTK-s hoz képest általában.


A nővérkarosok hiperszocializáltak..., már túlzottan is, az ő nyüzsi világukat kevesen bírják sokáig. Néha eléggé felületesek, mert a sok páciens kezelésére képzik őket ki.


A pszichológusok megint teljesen klikkesednek. Ők igen elvont arcok általában. Nem mindig barátságosak.


A jogászok totál más világ, még a báljuk is lóvés képződmény...


A pénzügyesek, érdekes, hogy barátkozósak. Bár TTK-s ként nehéz velük összefutni.

2016. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 A kérdező kommentje:
Én iparművésznek tanulok :D
2016. dec. 23. 16:26
 67/79 anonim ***** válasza:

66.: A nyáron találkoztam egy lánnyal, aki grafikát tanul.

Viszont nagyon másmilyen közösségből jött, mint én.


Úgy értem, hogy művészlelkek közül, azt hiszem én, mint TTK-s nem voltam számára elég érdekes. Pontosabban unalmas lehettem.


Egyébként ami marha sokat züllesztett rajtunk fiatalokon, az a vámpír/vérfarkas témakör. Ez többet ártott, mint az egész Harry Potter..., vagy a Gyűrűk ura... és a valóságsók.

Pl. hogy lehet valaki -hivatalosan képzett- egyedi művész, ha a fenti szubkultúra bűvkörében él?

2016. dec. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért ne lehetne az ilyen ember művész. Én nem vagyok egy HP-fan, de nem értem ezt a kijelentést. Szerintem ez csak akkor lenne gond, ha valaki csak a HP-t olvasta volna, amivel amúgy semmi bajom. Miért ne lehetne egyszerre szeretni Marcel Proustot Rowlinggal?
2016. dec. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 A kérdező kommentje:

K**va jól elbeszélgettek amúgy. :D

Én meg vérfarkas vagyok

2016. dec. 23. 18:55
 70/79 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Süt belőled a kisebbségi komplexus. Szimplán csak bántja a kis egódat,hogy a nagyfiuk nyúlják a csajodat és senki nem esik hasra, hogy te huhúúú de nagy egyetemista vagy. Majd egyszer rájössz,hogy a diplomával segget törölhetsz és az iskolai papírtól nem leszel még értékes ember.hányingerkeltő a felsőbbrendű önimádatod. Elöbb mennék el egy 8általánost végzett normális sráccal randizni,mint veled...


Üdv. Egy érettségizett huszonéves lány.

2016. dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!