Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én érzem azt, hogy...

Csak én érzem azt, hogy züllik, gettósodik az ország? A felkapott újkultúra divathullámok, kispálos alter bölcsész életérzés pedig lassan értelmetlennek bizonyulnak. A helyébe lépnek a designer drogok, a herbál, a gengszter stílus.

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 14:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem, mindenki szar, csak te vagy a fäszägyerek...

Próbálod játszani, hogy milyen különleges vagy, de pont ezáltal leszel iszonyatosan középszerű és unalmas.

2016. dec. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
19%

Ne vedd figyelembe őket neked van saját értékrended stílusod , ők had bégesenek mint a birkák,,,

mi is észre vettük férjemmel hogy a panel patkányok akiknek vajas kenyérre neincs kiüllnek a térre elszívnak 1 fűves cigit és gengszternek érzik magukat :D SZÁNALMAS !! Ja és a hamisitott gucci stb rikitó szinű ruhákba feszengenek a nők is ,közben sajnos se agyuk se élet cél !! Röhögünk férjemmel a tekós birkákon is a lleglepusztultabb éhen kórásznak is van már tetkója miközben szerintem ahoz egyéniség kellene ,mellesleg sokaknak olyan a gengszter tetkója mintah filcel lenne összefirkálva :D


Tekintélyt úgy akarnak az emberek kivivni hogy menő manónak akarnak látszani, pedig az iagazi érték belül van , érdkes hogy az egyetemista lányok kisebb része vagyis akikből kevesebben vannak fonja a haját,régies retró ruhákat hord,én sokkal jobban becsülöm azokat az emebereket akik nem a külsőre gyúrnak hanem az értelem sugárzik a gesztusaiból,a szemtükréből ,de a menő manókkal nem szabad foglakozni ,kisebbségi komplexussal küzdenek nagy hangú senkik akik életcélja szívás,kúrás stb ,,,vajon ez hova vezet a jövőben? = börtön ,alkoholista,függő stb

Jót kell röhögni a birkákon had utánozzák csak egymást

2016. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
100%
Sic transit gloria mundi! (Mondja a müvelt francia!)
2016. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
Van igazságod. Az tény, hogy az ún.középosztály megszünt létezni.. De simán tudsz érvényesülni, ha van akaratod.
2016. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg kezdetektől fogva felállt a szőr a hátamon a Kispál és a Borz, meg az azt szorgosan másolgató "alter" vonaltól. Az idézőjel azért, mert milyen alternatív zene az, ahol pontosan ugyanazt a sémát másolja minden zenekarocska...


A másik fel a dolognak, hogy én meg soha bem éreztem magamat többnek csak azért, mert egyetemista voltam, illetve egyetemet végeztem. Az embereket nem az alapján értékelem, hogy milyen iskolákba járnak/jártak.


A Balatont pedig évente több tízezren tekerik körbe, mégsincsenek hülyének nézve, zenét is sokan sokfélét hallgatnak, akár este bringázás után a parton is. Én sem szeretem a diszkó zenéket sem, de attól még őket sem nézem le, ahogy titeket alterosokat sem.

2016. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
100%
Ajh, itt mindenki bólcsész. Én meg csak ember volnék. Az hátrány itt is.
2016. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
100%

22:

"én sokkal jobban becsülöm azokat az emebereket akik nem a külsőre gyúrnak hanem az értelem sugárzik a gesztusaiból,a szemtükréből "


Én is, de amit a kérdező előad az pontosan ugyanúgy a stílusról szól, és nem az értelemről. Nem tudjuk, hogy ő mennyire értelmes, mert nem derül ki, csak azt látni a kérdéséből és a kommentjeiből, hogy többre tartja magát az átlag prolinál, ami vagy igaz, vagy nem, ami biztos, hogy ez nem az ízlésén, stílusán dől el. Én emlékszek a sok álintellektuelre, akik pontosan ugyanazt csinálták, mint a gengszterest játszó menők, csak éppen egy értelmiséginek látszó stílust vettek fel. Nekem ez is pontosan ugyanolyan képmutatás, és csak örülnék, ha kezdene kikopni, bár nem látom, hogy így lenne, cdak most épp a stílus változott valamennyit.

2016. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
100%

"Most meg már a szakmunkás srácok ide oda járnak ahova az egyetemisták"

Na, pont az ilyen gondolkodás táplálja a gettósodást.

Javaslom, hogy ha majd az autódat, vagy a gázkazánodat kell megjavíttatnod, akkor ne szerelőt hívj, hanem egy bölcsészt.

2016. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 A kérdező kommentje:

NA PONT ERRŐL BESZÉLEK!

HOGY ÉN VAGYOK A SZEMÉT TUSKÓ DIKTÁTOR GENYÓ ÁLLAT, HOGY LE MERTEM ÍRNI, HOGY EGYETEMISTA VAGYOK!

DE AMIKOR ODAJÖN A 8 ÁLTALÁNOST VÉGZETT HELYI MENŐCSÁVÓ ÉS KÖZLI, HOGY MOST Ő HAJTJA A CSAJT ÉS "KATTANJAK EL" VAGY "BAJ LESZ" az morálisan és társadalmilag full elfogadott.

Én meg ássam öljem, daráljam le magam és húzzam le a wc-n a kispálos bölcsész feelingemmel.


EZ! EZ! EZ!

ERRŐL beszélek, hogy EZ AZ AGYRÉM.

minek szól bele? minek van ott?

Menjen és hallgassa tovább a kis grofó mixet.

2016. dec. 22. 17:04
 30/79 A kérdező kommentje:
EZ a gettósodás. Ez nyomja el a középosztályt, és ez csinál az elitből egy elérhetetlen égi palotát.
2016. dec. 22. 17:04
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!