Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én érzem azt, hogy...

Csak én érzem azt, hogy züllik, gettósodik az ország? A felkapott újkultúra divathullámok, kispálos alter bölcsész életérzés pedig lassan értelmetlennek bizonyulnak. A helyébe lépnek a designer drogok, a herbál, a gengszter stílus.

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 14:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
100%
Régen sem az volt a "lényege", tehát az emberek rohadtul nem azért vannak, hogy a neked tetsző világban sakkbábúk legyenek. Másrészt meg a világ változik, ha nem tetszik így jártál. Ez nem számít züllésnak.
2016. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
82%

Sokan Kispálékat másolják...


Mások, meg a Kiss Tibiéket...


Vagy a 30Y-t...


Ez elég szomorú, kevés egyedi és felkapott zenekar van.

De a magyar könnyűzenei élet, már régóta válságban leledzik.


Ma is az a baj, nem elég csak a "felling" és a hangszerelés, esetleg a mondanivaló (ha van).


Kellene a szép énektudás, az érthető szövegénekelés és a költészet.


A tömegfesztiválok nagyon sokat rontanak.

Én a nyáron ültem e Tisza parton és elképedve hallgattam, hogy a most 20 évesek milyen dalszövegeket mormolnak nagy lelkesedéssel... Csupa trágárság, káromkodás... És teljesen jó kinézetű egyetemista lányok, de beszélgetni nem lehet velük. Ami a leg megdöbbentőbb, hogy már a B kategóriás zenekaroknak is van utánzat zenekara, akik műsoridőt kapnak a fesztiválok nagyszínpadain...


Plusz a fesztiválokon a hangerőről szól minden, így a minőség oda van...


Ami most "minőség", az a folklór, a népzene és a néptánc.

Már, ahol és amikor elérhető, mert 90%-ban a szórakozóhelyek színvonaltalan diszkók.


5% az igények könnyűzene és 1-2% a folklór (egyetemi klubok).


Egy pozitívum van, az elmúlt 5 évben elkezdett terjedni a társastánc normális tánczenére (nem népzene) a szórakozóhelyeken. Ez jó!

2016. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 A kérdező kommentje:

Nem a zenéről beszélek.

Hanem arról, hogy ha 5 éve felültem nyáron. este 9-kor a biciklimre, letekertem a balatonig, a falvak között, este kiültem a mámorító virágillatú levegőbe a parton és meghallgattam egy ilyen számot:

https://www.youtube.com/watch?v=iebtFqpowFI

és másnap délben értem haza, nem nézett senki sem hülyének.


Ma meg. Van aki azt mondja, hogy "kezeltessem magam"


EZ A VIBE? hova tűnt????

2016. dec. 22. 15:34
 14/79 A kérdező kommentje:

Akkor még tudtam, hogy legalább ezer olyan kis alter csaj van aki szívesen jönne velem de akkor még hülye voltam.

Most meg hiába próbálok meg bármit, nem megy. Senki sem ér rá, zombiüzemmód van. Én meg beteg vagyok. Más a vibe.

2016. dec. 22. 15:35
 15/79 anonim ***** válasza:
97%

Szóval az a bajod, a szakmunkás van olyan szemtelen, hogy nem húzza meg magát a neki kijelölt oldalon, hanem odaszemtelenkedik a te magasan kvalifikált életteredbe?

Micsoda világban élünk !

2016. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
100%
Na megint egy önjelölt Übermensch.
2016. dec. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó.
2016. dec. 22. 15:41
 18/79 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 dolgot nem értek. Mi az a vibe? Alternek számít a biciklizés meg a naplemente? Mióta? Bár, hogy őszinte legyek, nem igazán értem az egészet, amit itt összehordasz. Mások helyett, inkább magadat vizsgáld, azzal többre mész.
2016. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 A kérdező kommentje:
Vibe az a hangulat. A biciklizés meg azért mégis elég alter éjjel.
2016. dec. 22. 15:51
 20/79 anonim ***** válasza:
100%
Visszaigazolást kérsz a kérdésben. Megkaptad, vagy adjam alád a lovat?
2016. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!