Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rohadtul elegem van ebből!...

Rohadtul elegem van ebből! Voltatok ilyen helyzetben? Hogy kerültetek ki belőle? Mit csináltatok hogy végre elmúljon ez?

Figyelt kérdés

Ki***szottul rosszul esik hogy van egy jó barátom, aki mellé most bekerült egy lány is a társaságba mellém meg mégy egy srác közé. Körülbelül fél éve. A lány csak akkor keres engem ha ő éppen nem ér rá, velem sosem akar beszélgetni facebookon, de a haverommal mindig, viszont mikor együtt vagyunk csak ilyen "haveri" szinten foglalkozik vele is, meg velem is. Nincs barátja, mindketten szinglik.

Mi a francért van az hogy akárki lány lép be az életembe mindig csak az én környezetemmel foglalkozik, én meg le vagyok szarva olyan magasról ahogy csak lehet? A külsőmmel van a baj? Azzal esetleg hogy nagydarab vagyok? Hiába próbálok edzéssel lejjebb fogyni, személyi edzővel, diétával, fene tudja már mindent próbáltam... Más már 16 évesen túl van olyanokon amiben nekem 23 évesen még részem sem volt... Most a párkapcsolatokra gondolok.



2017. febr. 19. 15:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek gonoszak fact. Én tuti elviccelném a hátrányomat (most is ezt csinálom) és így nincs támadható felület és szimpatikusabbá válok. Kár lenne azt mondanom, hogy megértem a helyzeted, de az biztos, hogy a gyengepontod úgy kiszúrják, hogy csak pislogsz, és amíg ezt felveszed, csak szarul járhatsz.

Ismerek embereket, akik olyan testalkatúak mint te, mégis sikeresek, mert simán elterelik az embert azzal, hogy jó a humoruk, és intelligensek, valamint aktívak.

2017. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy bő választ adtál. Undorodom a tipikusan a szép sztereotípiájának tartott lányokról. Én az átlagos, de szép lányokra gondolok. HÁnyingerem van az elkényesztetett picsktól.


Egy ilyen lányért meg is halnék:


[link]


Igen, metál fan vagyok, ezért is lenéznek.


"Milyen zene ez már" stb...

2017. febr. 19. 16:21
 13/32 A kérdező kommentje:
Sokszor énrajtam is szó szerint lázasra röhögi magát a társaság akikkel vagyok, mert jó humorérzékem van, de a bipoláris depressziómból adódóan ez váltakozó. Ugye van az eufórikus, a magába forduló meg hasonló szakaszok nálam. Az eufórikus szakaszban tök idegen emberek is odajönnek hozzám beszélgetni néha és hívják a haverjaikat, mert akkor tökre bepörgök és olyan vicceket improvizálok amin én is meglepődök. Változó vagyok nagyon,
2017. febr. 19. 16:23
 14/32 anonim ***** válasza:
A barátaid nem segítenek ki téged a helyzetedben? Én pl biztos elmennék veled mondjuk edzeni, futni akármi, ha jó barátod lennék. Vagy, ha csesztetnek és látom, hogy felvennéd, visszájára fordítanám a fegyverét aki ezt tette, és takarodhatna a bús p*csába :)
2017. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Egyedül szeretek edzeni. Hazudok a barátaimnak is mert rettenten szégyellem hogy ennyi idősen még alig vagyok túl olyanokon amiken már 17 éves korára az ember teljesen...
2017. febr. 19. 16:33
 16/32 anonim ***** válasza:
De ember... ne hazudj a barátaidnak, azért vagytok egymásnak, hogy segítsetek, ha gond van. Ha csak összeültök vicceskedni, jópofizni és semmi ilyenről nem beszéltek, akkor az nem több egy haveri viszonynál.
2017. febr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
De rettenetesen szégyellem magamat... Iszonyatos az egész... Azt kellene hogy teljesen új életet kezdek valahol. Nem értem, hogy a genetika miért ilyen piszok igazságtalan...
2017. febr. 19. 16:40
 18/32 anonim ***** válasza:
Akárhová mész, ez kísérni fog. Tudom könnyebb mondani, mint megtenni, de tényleg neked kell összeszedni magad és beszélni róla annak aki erre érdemes.
2017. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Megtettem már hogy beszéltem róla egy "barátomnak" nyolcadikos koromban. A szemétláda utolsó görény kibeszélt, az egész iskola azt mondogatta "de gáz hogy 15 évesen még szűz meg nem volt senkije" Még középiskolában is visszahallottam.
2017. febr. 19. 16:48
 20/32 anonim ***** válasza:
Az a gyökér is szűz volt emiatt ne aggódj... jó de már nem kis k*csög éretlen sz*rok a barátaid, úgyhogy eléggé más a helyzet. Persze nem lesokkolni kell, hogy kiadod magadból, csak egy témát fellöksz és azt tüzetesen átbeszélitek. Ennyi, nem több. Pl. kezded annyival, hogy 'zavar, hogy az emberek körülöttem minden ok nélkül, anélkül, hogy ismernének kiröhögnek, te mit tennél, hogy ezen túllépj?!'
2017. febr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!