Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rohadtul elegem van ebből!...

Rohadtul elegem van ebből! Voltatok ilyen helyzetben? Hogy kerültetek ki belőle? Mit csináltatok hogy végre elmúljon ez?

Figyelt kérdés

Ki***szottul rosszul esik hogy van egy jó barátom, aki mellé most bekerült egy lány is a társaságba mellém meg mégy egy srác közé. Körülbelül fél éve. A lány csak akkor keres engem ha ő éppen nem ér rá, velem sosem akar beszélgetni facebookon, de a haverommal mindig, viszont mikor együtt vagyunk csak ilyen "haveri" szinten foglalkozik vele is, meg velem is. Nincs barátja, mindketten szinglik.

Mi a francért van az hogy akárki lány lép be az életembe mindig csak az én környezetemmel foglalkozik, én meg le vagyok szarva olyan magasról ahogy csak lehet? A külsőmmel van a baj? Azzal esetleg hogy nagydarab vagyok? Hiába próbálok edzéssel lejjebb fogyni, személyi edzővel, diétával, fene tudja már mindent próbáltam... Más már 16 évesen túl van olyanokon amiben nekem 23 évesen még részem sem volt... Most a párkapcsolatokra gondolok.



2017. febr. 19. 15:46
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
gépzsír
2017. febr. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ha valaki le akar fogyni az le is tud. Csak ésszel kéne csinálni, mert ahogy te írod pont nem úgy csinálod.

És az igényeid is kicsit magasnak tűnnek. A képen belinkelt típusú lányok valóban nem a te kategóriádat keresik. Viszont egy rakat lány meg igen, ugyanis egymillió korodbeli lány szenved pontosan ugyanolyan problémáktól mint te. Csak úgy tűnik neked ők nem megfelelőek.

Amúgy tök jó, hogy humoros vagy és mindenki köréd gyűlik mikor épp jó hangulatod van, de tudod kinek kéne egy központi bazári majom.

2017. febr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!