Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rohadtul elegem van ebből!...

Rohadtul elegem van ebből! Voltatok ilyen helyzetben? Hogy kerültetek ki belőle? Mit csináltatok hogy végre elmúljon ez?

Figyelt kérdés

Ki***szottul rosszul esik hogy van egy jó barátom, aki mellé most bekerült egy lány is a társaságba mellém meg mégy egy srác közé. Körülbelül fél éve. A lány csak akkor keres engem ha ő éppen nem ér rá, velem sosem akar beszélgetni facebookon, de a haverommal mindig, viszont mikor együtt vagyunk csak ilyen "haveri" szinten foglalkozik vele is, meg velem is. Nincs barátja, mindketten szinglik.

Mi a francért van az hogy akárki lány lép be az életembe mindig csak az én környezetemmel foglalkozik, én meg le vagyok szarva olyan magasról ahogy csak lehet? A külsőmmel van a baj? Azzal esetleg hogy nagydarab vagyok? Hiába próbálok edzéssel lejjebb fogyni, személyi edzővel, diétával, fene tudja már mindent próbáltam... Más már 16 évesen túl van olyanokon amiben nekem 23 évesen még részem sem volt... Most a párkapcsolatokra gondolok.



2017. febr. 19. 15:46
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
"Verd szájon" "ne foglalkozz vele" "zárd ki" ilyeneket szoktam kapni tőlük. Hiába, hogy szűz volt, rohadjon meg tönkretették az életemet... MILYEN JOGON?! Halálbüntetés járna nekik és én magam rúgnám ki alóluk azt a bizonyos széket vagy ládát...
2017. febr. 19. 17:03
 22/32 A kérdező kommentje:
Mármint a tanácsok miket mondtam a mostani barátaimtól szólnak. Őket tényleg barátnek nézem, de elegem van abból hogy most itt ez a lány (aki talán tetszik is nekem de nem tudom) és velem ő se meg SENKI SE AKAR BESZÉLGETNI akinek nincs farka. Ez az igazság. NAgyon hálás vagyok egyébként hogy ennyien segítetek, mindenkinek ment a zöld eddig!
2017. febr. 19. 17:04
 23/32 anonim ***** válasza:
Hát én ennyit tudtam csak segíteni sajnos :D Lányokkal általában csak annyit szoktam, hogy dobok egy random bókot neki ami feltűnt (pl. jó az illata, vagy jó ez a ruha, vagy épp "de csinos vagy ma, ki vagy virulva teljesen") és utána fossa a szót magától :D
2017. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Ezt már próbáltam. Sok lánnyal. (leglaább 60-70 elutasítást kaptam életemben, egy jó visszajelzést sem) Annyit csinálnak hogy "jaaaj köszi" és beszélgetnek tovább azzal akivel eddig... Akkor is ha egy társaságban ülünk és frissen mutatnak be neki. Hiába hogy egyedül van, odamegyek hozzá beszélgetni v valami, semmi sem használ...
2017. febr. 19. 17:10
 25/32 anonim ***** válasza:
Olyat dícsérj ami nem olyan feltűnő mindenki számára, és azt se nyomulósan. A 'jajj köszi' választ olyanra mondja, aminél nem te vagy az első aki megdícséri. De pl. ugye rocker/metal fan vagy, akkor lehet egy csajnak szögecses karkötője ami úgy egyedibb: Ez tök jó, hol szerezted..stb. Vagy másképp hordja a haját. Csak el kell hinteni kis dolgokat. Na de ennyit tudok mondani az az igazság, többel nem tudok segíteni :D Ciao
2017. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igazad van, de az a baj hogy ha meg is ismerek egy rocker lányt már tuti hogy több éves kapcsolata van... Nem találkoztam még olyannal akinek kellettem volna egy kicsit is. Nem egyszerűen, pedig közelíti a 100-az az hogy hány embertől akartam valamit...
2017. febr. 19. 17:23
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én elhiszem, hogy nagyon rossz érzés mindig a visszautasítást kapni és ez kikészít, de igaza van az egyik válaszolónak, magaddal kell megbékélned. Írtad ezt a bipoláris depressziót, ez megnehezíti a helyzeted, ezt kezelteted?

Lányként mondom, hogy próbálj pozitív maradni, mert meglátszik a kisugárzáson, ha elfojtott düh, harag, elkeseredettség van benned, és az emberek (így a lányok is) kerülik a negatív kisugárzású embereket. Próbálj a jó dolgokra koncentrálni, kibékülni magaddal, és magadnak akarj megfelelni, ne mindenféle bárban ücsörgő lánynak. :)

2017. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

A csúnya beszédedről először is szokj le. :D Az meg amit olvastam az egyik komentárodban, hogy halnának meg akik tönkretették az életedet egyenesen irritáló számomra. Néha én is káromkodom ha felidegesítenek vagy beverem magam valamibe, de az már hogy másokat a halálba kívánni stb sztem csúnya, nem vonzó, sőt nagyon idegesítő.

Mi az hogy nem tudsz fogyni? Szerintem az alkoholt nagyon mellőznöd kéne, a sört is.. Legalább egy időre, hogy lásd könnyebben lefogysz-e úgy, szerintem tuti. A kocogást ajánlom, sok diétás kaja, víz(!). Izmokat most ha csinálsz akkor az nem valami jó, először le kéne kicsit fogynod, utána az izmot. :)

Ha ez sikerül könnyebben elfogadnád magad, egyszerűbben menne a csajozás is.

2017. febr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
86%
Igaza van az utolsónak. Nemcsak, hogy csúnyán beszélsz, de ráadásul másokról. Mi az, hogy halálbüntetés járna nekik? Másokkal vagy elfoglalva állandóan, aszerint élsz, hogy mások mit reagálnak a cselekedeteidre. De ne haragudj, amíg nem vagy önmagad, nem fejlődsz, csak azon nyafogsz, hogy mások mit mondanak, ne csodálkozz azon, hogy nem vagy vonzó. Az király, ha szereted a metált, ha humoros vagy, ha edzel, de olvasd már vissza a monológjaidat! Ugyanolyan ítélkező vagy, mint mások. Képzeld, nem mindenkinek vannak milliomos szülei, csak mert szeretik a lányok, nem minden lány pic$a, csak mert plázacicásan néz ki. Viszont legalább minden 5. embernek van valami mentális problémája, szinte senki sincs maximálusan megelégedve magával, a legtöbb gyerelet piszkálják a suliban, mégsem ilyen negatív, másookat hibáztató viselkedése van. Inkább ezen kéne változtatnod.
2017. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Koszonom
2017. febr. 19. 21:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!