Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki inkább öngyilkos lesz, mint sem, hogy egyedül éljen egész életében?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 08:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
54%
A másokon való segítéssel csak egy baj van, még pedig, hogy akkor sem lesz barátnőm, ha segítek másokon. Tehát a másokon való segítés ellenére is magányos maradok. Nekem barátnő, meg munkahely kellene, hogy ne legyek depressziós. Ha lenne barátnőm, akivel szeretnénk egymást és stabil anyagi hátterem lenne, akkor nem gondolkoznék többet az öngyilkosságon.
2017. aug. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is szép dolog, ha valaki másokon segít, de attól még továbbra is szeretet hiányos leszek. Nekem nagyon fontos lenne, hogy legyen barátnőm, akivel kölcsönösen tisztelnénk, szeretnénk egymást. A magány nem szűnne meg attól, hogy másokon segítek.
2017. aug. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:

Kérdező! Most a kinézet témában kérdezem:

-Hány cm vagy? Hidd el ez számít a nőknek elsődlegesen.

Ha legalább 175cm vagy, már ne dobd el az életed,mert hidd el,ha szerzel kellő önbizalmat,gyakorlatot lesz barátnőd.


De, pl. Sok 160cm-es fiu hiába jóképű, a lányok lesajnálják,nem tekintik komoly partnernek. Szóval hány cm vagy?

2017. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
A nőknek fontos a magasság, de semmit nem ér a magasság jóképűség nélkül. 180 centi vagyok, még is az arcomról szoktam képet küldeni a csajoknak, nem pedig a magasságomról és mindig elutasítanak, esetleg barátzónába tesznek. Szóval a jóképűség fontosabb a nőknek a magasságnál. Élőben se azt nézik a csajok, hogy mekkorára nőttem, hanem megnézik az arcomat, amin változtatni nem tudok és már elutasítanak, mert senkinek se jövök be arcra.
2017. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:

24-es! Lótúrót!! Pont az ellenkezője igaz ennek. Egy ismerősöm nagyon jóképű,majdnem Alain Delon arca van. De 162cm.

Hiába is írt a nőknek,arcra nagyon bejött szinte mindegyik hozzá illő nőnek (158-160cm-es nőknek írt),de amikor megírta,hogy csupán 162cm,azonnal kirepítették a nők!!! Azonnali tali lemondással!!!!Azonnali ismerettség megszakításával!!!!


Szóval,csak ennyit,hogy a nőknek mennyit számít a magasság!!!

2017. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:

"pl. Sok 160 cm-es fiú hiába jóképű, a lányok lesajnálják, nem tekintik komoly partnernek"


Ezt cáfolom. A jóképű férfiaknak nem számít, hogy milyen magasak és izmosak e vagy sem, mert egy jóképű férfivel szívesen össze jönnek a nők, még akkor is, ha a férfi 16 cm magas. Ha arcra úgy néz ki, mint Leonardo DiCaprio, vagy Justin Bieber, akkor lefeküdnek vele simán a csajok. Én átlagos arccal hiába vagyok 180 centi magas, mert s.z.a.r.n.a.k rám a csajok.

2017. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:

26-os. Hidd el,ez tapasztalat,amit írtam.Én sem vagyok egy égimeszelő és én is ezt tapasztaltam,amit leírtam.


Ami számít a nőknek,elsődlegesen:


1.-Légy minimum 180cm. (ha 185 vagy még jobb,esélyed megnövekszik pluszban 20%-al).Még az alacsony nőknek is magas pasi kell!!!


2.Légy ápolt,lehetőleg fekete borostás,jó ruhába legyél.


Végül is ennyi.Ez mellett nem árt ha ki vagy sportolva és legyen önbizalmad,ezt megérzik hidd el. Ha mindezek megvannak,bátran próbálkozhatsz,még akkor is ha szegényebb vagy.

2017. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
25-ös Ne lótúrózz itt nekem. A te barátodat lehet, hogy azért szokták lepattintani, mert alacsony, de engem meg ugyanúgy el szoktak utasítani, meg sok nő még csak köszönni se köszön, ha köszönök nekik, mert arcra nem jövök be nekik. A jóképűség a legfontosabb a mai nőknek. Még a te jóképű barátod is előbb talál csajt egy éjszakás kalandra, mint én. Engem néha látványosan ki is kerülnek a csajok, ami rosszul esik. Voltam 2015-ben egy eseményen, aminek Hódítás éjszakája volt a neve és ott oda mentem lányokhoz és ők meg direkt messzebbre mentek tőlem, mikor kérdeztem valamit az egyiktől csak röhögött a barátnőivel és át sétált az épület másik felébe. Szóval ennyit erről.
2017. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
28. Mert nem volt önbizalmad,ezt megérezték és így reagáltak.
2017. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
"Mert nem volt önbizalmad, ezt megérezték és így reagáltak." Elég bunkó módon reagáltak, mert válaszolnia kellett volna a csajnak kedvesen, ehelyett bunkón kiröhögött és el ment előlem a táncterem másik végébe, ami nekem rosszul esett. Az önbizalommal nincsen problémám, magabiztosan mentem oda hozzájuk, egyszerűen nem jöttem be nekik arcra és ezért volt az a reakciójuk ami. Amúgy meg én is tapasztalatból beszélek hidd el. A jóképűség igen is nagyon fontos a nőknek manapság.
2017. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!