Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki inkább öngyilkos lesz, mint sem, hogy egyedül éljen egész életében?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 08:54
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:

37-es. "azt mondod hogy a nőknek mindegyik bejön,ha a magaság okés?"


Nem,nem ezt írom. Amit állítok,álltalánosságban írtam. Az arány számot ha nézzük,ha összehasonlítjuk az esélyeket:


Magas,de kevésbé jóképű vagy átlagos képű

--kontra--

alacsony,de jóképű pasik esélyeiről.


A magasabb jobban jobban bejön egy nőnek,mint az alacsony.


70% és 30% esély a magasabb férfi javára.


De megkérdezhetsz itt lányokat,nőket is és alá fogják támasztani ezt a tényt.

Hidd el,sajnos tudom.

2017. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
Mégis honnan a pîcsából jönnek ide a cigányok?! Eddig azon siránkoztál, hogy nem vagy magad meg nem szabályos az arcod. Képzeld, rengeteg ronda férfinek van párja, szóval valamit te csinálsz rosszul. És meg is van hogy mit. Azért kosaraznak ki mindig, mert egy rinyálógép vagy.
2017. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:

38-as Senki nem sajnáltatta itt magát. Egyszerűen vitáztunk a külsőről, ha neked nem tetszik, amiket írunk ki lehet lépni erről az oldalról.

42-es Senki sem rinyagép, ne sértegessél te se másokat.

38-as Ne te mondd már meg, hogy minek örüljek és minek ne. Szívesebben lennék kéz és láb nélküli férfi, mint Nick Vujcic, ha nekem is lehetne barátnőm, meg gyerekeim.

2017. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 A kérdező kommentje:

"megkérdezhetsz itt lányokat"


A Nőknek ez kell:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Ebből is látszik mi kell nekik,mennyi hozzászólás van már.

Bezzeg a belső értékek sokkal fontosabbak,kérdésnél megnézheted a hozzászólások számát..


Én azt vettem észre, hogy ha ronda pasi vagy, akkor tehetsz bármit, nem fognak rád férfiként tekinteni, bezzeg ha jóképű vagy, akkor amint meglátnak már nyílik is szét a lábuk. Ilyen a világ.


Az meg hogy a belső a lényeg...ja, max a pénztárcád belseje.


Nem azt mondom hogy lehetetlen ismerkedni, de látom a nők arcán az undort, megvetést, meg a "mit akar ez itt" tekintetet...azért nem kellemes. Meg lehetsz akármilyen belül, ha nem kíváncsiak rád, bezzeg a másik még ki sem nyitotta a száját, már imádják.

2017. aug. 6. 14:57
 45/61 anonim ***** válasza:
Jól van, sajnáld csak tovább magadat, amiért nem 185 centis izmos angyalarcú szőke herceg vagy. És cseréld le a végtagjaidat egy csini pofira. Az ilyenek meg sem érdemlik, hogy nőjük legyen.
2017. aug. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:

38-as Az undorító az te vagy!

44-es Egyetértek!

45-ös Mondom, hogy nem sajnáltatom magam. Különben pedig ugyanannyira megérdemelnék egy barátnőt, mint te, vagy bármelyik másik férfi ezen a világon!

2017. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:

Kérdező,44-nek.

Először módosítom az arányt a 41-s hozzászólásomban inkább:

80% és 20% a magas pasik javára az esélyekről.


Ez a belső tulajdonság ontossága meg a nőknek a discóban pár feles után,tudod mennyit számít? Azt sem tudják,hogy mi az!

Ha szemük elé kerül egy jó kiállású,borostás 185cm-es pasi,számukra az az igazi partner!!

Még egymás előtt is kuncogva,büszkélkedve beszélnek róla,még egyfajta büszkeség is átjárja őket,ha meg tudják szerezni azt a pasit!

Szerinted ott mennyit számít nekik a belső érték?


Másik válaszodhoz is hozzászólok:


Idézet:"Nem azt mondom hogy lehetetlen ismerkedni, de látom a nők arcán az undort, megvetést, meg a "mit akar ez itt" tekintetet...azért nem kellemes..."


Én meg tudod mit látok rajtuk? Az arcukon látom ha alacsonyabb pasi próbálkozik náluk,mint 180cm (mármint pl. egy 165cm-es pasi ha próbálkozik egy hozzáillő 160cm-es lánynál), hogy a nők arcán megjelenik: a sajnálat,a lemondás, a lenézés. Egyszerűen nem tekintenek férfiként egy 162cm-es pasira! Hiába baromi jóképű a pasi!

2017. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:

"Jól van, sajnáld csak tovább magadat, amiért nem 185 centis, izmos, angyalarcú, szőke herceg vagy. És cseréld le a végtagjaidat egy csini pofira."


Én soha nem akartam 185 centi magas, izmos és szőke hajú lenni. A jóképűségnek viszont örülnék, és, ha lehetne szívesen oda adnám Nick Vujcic-nak karjaimat, lábaimat, ha olyan szép feleségem és gyerekeim lehetnének, mint amilyenek neki vannak.

2017. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 A kérdező kommentje:

ma 15:09


"discóban pár feles után,tudod mennyit számít?"


nem szexelek részegekel,de neked látom jó izlésed van.

2017. aug. 6. 15:12
 50/61 A kérdező kommentje:

ma 15:09


a szerelmet nem centibe mérik


ilyen alapon akkor aki alacsony az akassza fel magát igaz?

2017. aug. 6. 15:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!